Polecamy

III MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI

Targi odbywać się będą w dniach 11-13 kwietnia 2014 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Trzydniowe spotkanie czytelników z wydawcami i autorami najciekawszych i najnowszych publikacji organizują wspólnie Fundacja „Sąsiedzi” oraz Opera i Filharmonia Podlaska.

Targi w ubiegłym roku miały miejsce przy Odeskiej 1 i  licznie grono odwiedzających świadczy o tym, że to miejsce zostało zaakceptowane przez publiczność. To jedyne, na taką skalę, targi książki organizowane po tej stronie Wisły.

W III Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku swój udział zapowiedziało prawie 60 liczących się na rynku i cenionych wśród czytelników wydawnictw, w tym 4 z Białorusi.     

Targom towarzyszyć będę  spotkania autorskie. Wśród autorów, którzy przyjęli nasze zaproszenie znaleźli się: Graham Masterton, Grażyna i Wojciech Jagielscy, Kira Gałczyńska, Jacek Hugo-Bader, Ignacy Karpowicz, Wojciech Górecki, Szymon Hołownia.
Dodatkowo zapraszamy na bezpłatne warsztaty pisania reportażu. Poprowadzą  je profesjonaliści: Maciej Skawiński - dziennikarz, fotograf związany z największymi polskimi redakcjami oraz  Bartosz Jastrzębski i Jędrzej Morawiecki, którzy za powieść reportażową „Krasnojarsk zero” otrzymali w 2013 Nagrodę imienia Beaty Pawlak, przyznawaną książkom o innych religiach, kulturach i cywilizacjach.
Zaplanowaliśmy także warsztaty dla dzieci na podstawie bestsellerowej serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (wyd. Zakamarki). Kolejnym ważnym elementem Targów jest Promocja książki Podlaskie. Najpiękniejsze miejsca. Wędrówki Wiktora Wołkowa.
Mamy nadzieję, że  III Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku staną się  świętem autorów, księgarzy, wydawców, bibliotekarzy, poligrafów, czytelników i wszystkich odwiedzających.  

Już dziś ruszyła specjalna strona internetowa Targów, gdzie zamieszczać będziemy najświeższe aktualności:
www.targiksiazki.bialystok.pl

 

 • 11:38 Frank Churchill Królewna Snieżka i 7 Krasnoludków
 • 11:45 Marek Tomaszewski, Jan Sebastian Bach, Charles Gounod Ave Maria
 • 11:48 Aram Chaczaturian Gajane (Taniec z szablami)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 336, Sunday, 22 November 2020
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic