ON AIR
od 14:00 Kino w roli głównej zaprasza: Magdalena Juszczyk

VARIETE's Impro Show z udziałem Huberta Urbańskiego w VARIETE

Grupa AD HOC zaprasza na cykl w pełni improwizowanych spektakli komediowych! „VARIETE’s Impro Show” to historie tworzone na oczach publiczności, piosenki które powstają „tu i teraz”, wyzwania rzucane przez widzów i mnóstwo dobrej zabawy. W każdym spektaklu pojawi się gość specjalny, który postara się po mistrzowsku wybrnąć z każdej sytuacji! O oprawę muzyczną spektakli zadba zespół ImproBand. Przed Państwem 90 minut kreatywnej rozrywki, dozwolonej od lat 16-tu! Nie może Was zabraknąć już 9 kwietnia w VARIETE!

VARIETE's Impro Show z udziałem Huberta Urbańskiego w VARIETE

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-komediową. Wszystkie spektakle są premierowe, tworzone na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Członkowie grupy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali na warsztatach z instruktorami z całego świata. AD HOC to kilkaset godzin występów i przeprowadzonych w całej Polsce warsztatów improwizacji. Grupa często gości na festiwalach teatralnych, kabaretowych i improwizacyjnych. Pomysłodawcy i organizatorzy największego w Polsce festiwalu improwizacji komediowej „ImproFest”.

Gościem specjalnym będzie Hubert Urbański - aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy. Od wielu lat prowadzi znany i lubiany teleturniej "Milionerzy" w TVN, w którym pytanie "Zaznaczyć?" zadał już chyba milion razy! Występował w wielu produkcjach filmowych i serialach, prowadził programy radiowe, a ostatnio próbuje swoich sił w improwizacji.

W celu nabycia biletów zapraszamy do kasy lub na stronę internetową Krakowskiego Teatru VARIETE lub do kontaktu z Biurem Organizacji Widowni za pomocą numeru telefonu 12 4427800 wew. 3 / +48 535 300 108 lub mailowo teatr@teatrvariete.pl / organizacja.widowni@teatrvariete.pl.

Do zobaczenia w VARIETE!

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic