Ciąg dalszy nastąpi...

Nowy, filmowy konkurs w RMF Classic przed 13. Festiwalem Muzyki Filmowej online.

Ciąg dalszy nastąpi...

Byliśmy pełni obaw, czy uda się wypełnić pustkę po odwołaniu planowanych na maj wspaniałych koncertów muzyki filmowej, spotkań z kompozytorami oraz imprez towarzyszących Festiwalowi Muzyki Filmowej.
Skoro nie możemy się spotkać w Krakowie – spotkajmy się online i na antenie RMF Classic.

Program 13. edycji FMF online znajdziecie TU.

Zanim jednak zobaczymy i posłuchamy tego, co w ostatnich latach było najciekawsze podczas FMF,  proponujemy filmową zabawę, która pozwoli odświeżyć Wam pamięć.
Codziennie, od poniedziałku do piątku, prezentujemy ciekawostki dotyczące muzyki filmowej, która była prezentowana w czasie poprzednich edycji FMF, wspominamy spotkania i rozmowy z kompozytorami oraz sprawdzamy, czy dobrze znacie filmy i seriale, do których napisali muzykę.

Zabawa polega na prawidłowym dopisaniu „ciągu dalszego” do opisanej przez prowadzącego sceny z filmu lub serialu. Do wyboru macie alternatywne propozycje, z których jedna jest prawidłowa. Należy wskazać tę właściwą, wpisać odpowiedź w konkursową formatkę znajdującą się poniżej i dodatkowo jak najciekawiej opisać / wypełnić zawarte w niej polecenie.

Na tej podstawie prowadzący wyłoni zwycięzcę, który otrzyma imponujący zestaw płyt z muzyką filmową oraz upominki od RMF Classic.
Dołączymy też do zestawu kosmetyki firmowane przez znakomitą polska aktorkę Krystynę Jandę.

Dodatkowo możecie się z nami bawić w Festiwal Maseczek Filmowych. Szczegóły tej zabawy znajdują się TU. 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic