Adam „Nergal" Darski i John Porter, po ponad pięciu latach, ponownie na scenie VARIETE!

Występ Me And That Man już 17 kwietnia o godz. 19:00. Przedsprzedaż biletów potrwa do 1 kwietnia 2023 r.

Adam „Nergal" Darski i John Porter, po ponad pięciu latach, ponownie na scenie VARIETE!

Adam „Nergal" Darski i John Porter, po ponad pięciu latach, ponownie na scenie Krakowskiego Teatru VARIETE! Występ Me And That Man już 17 kwietnia o godz. 19:00. Przedsprzedaż biletów potrwa do 1 kwietnia 2023 r.

Zespół powstał w 2016 roku z inicjatywy polskiego gitarzysty i wokalisty Adama „Nergala" Darskiego, znanego z występów w zespole Behemoth oraz brytyjskiego wokalisty i gitarzysty Johna Portera.

Ich debiutancki album Songs of Love and Death trafił do sprzedaży 24 marca 2017 roku nakładem wytwórni Cooking Vinyl. Płyta stanowi unikalną mieszankę wpływów folku, bluesa i country, tworząc całość nawiązującą do Nicka Cave'a, Toma Waitsa, Johnny'ego Casha, czy Davida Allana Coe i jest silnie naznaczona bliskim liderowi kapeli diabelskim pierwiastkiem. Poza utworami znanymi z wcześniejszych wydawnictw i koncertów, zespół przygotowuje kilka niespodzianek, które usłyszycie podczas pięciu występów grupy zaplanowanych na wiosnę tego roku.

Supportem zespołu będzie alt-rockowa kapela z Krakowa .WAVS. Metalurgia napisała o nich: „Definiują nowoczesne granie, które wie jak czerpać z tego, co najlepsze w rockowych piosenkach lat 90, przy jednoczesnym zachowaniu unikalnego stylu i pomysłu na siebie.”. .WAVS jak fale dźwiękowe. Czasem spokojne, piękne i romantyczne, czasem wzburzone, zdradliwe i śmiertelnie niebezpieczne. Poczuj tę sól!

 

Bilety do nabycia w kasie lub na stronie internetowej Teatru.

Do zobaczenia w VARIETE!

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic