Takiej aplikacji na FMF jeszcze nie było! Pobierz #ilovefmf i wejdź do gry pełnej przygód i ekskluzywnych nagród!

Kanał Spotify z dźwiękami 9. FMF, ambitny quiz, fotobudka z ramkami, filtrami i naklejkami, nowatorska i wymagająca zaangażowania gra oparta o technologię beaconów oraz program i ciekawostki tegorocznej edycji festiwalu. Takiej aplikacji na FMF jeszcze nie było! Pobierz #ilovefmf i baw się razem z nami!

Na Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie od wielu lat przygotowujemy dla fanów aplikację, dzięki której mogą w pełni cieszyć się festiwalem. W tym roku przygotowaliśmy absolutny hit! Aplikacja #ilovefmf (bo tak się nazywa i pod taką nazwą szukajcie jej w sklepach) jest przygodową grą, pełną wyzwań, pytań i zagadek. Jak głosi powitanie: „Witaj podróżniku, wkroczyłeś na szlak przygód i historii. Przed Tobą zadania, które na zawsze zapiszą się w Twojej pamięci. Jesteś gotowy podjąć wyzwanie i zostać zwycięzcą naszej zabawy?“ Do dzieła!

#ilovefmf jest aplikacją - grą, która skrywa w sobie wiele niespodzianek. Zobaczcie jakie.

•    Dla fanów muzyki filmowej polecamy nasz FMF-owy kanał Spotify, dzięki któremu możecie posłuchać  muzyki filmowej, towarzyszącej tegorocznej edycji.
•    Dla lubiących wyzwania proponujemy Quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę zarówno na temat obecnej jak i minionych edycji FMF.
•    Dla fanów mediów społecznościowych i selfie przygotowaliśmy Fotobudkę, dzięki której możecie robić zdjęcia i nakładać na nie FMF-owe ramki, filtry czy naklejki.
•    Z kolei dla tych, którzy lubią łamigłówki i spacery – mamy niezwykle nowatorską grę opartą o technologię beaconów. Beacony rozlokowane są w trzech strategicznych lokalizacjach festiwalowych, które skrywają wymagające zagadki.
•    #ilovefmf zawiera także program 9. FMF, dzięki któremu zawsze będziecie na bieżąco z wydarzeniami, które dzieją się na festiwalu.

I tutaj najważniejsze! Mamy dla Was niezwykłe nagrody! Za każdą wyżej wymienioną aktywność, która za pośrednictwem aplikacji zostanie udostępniona w mediach społecznościowych z hashtagiem „#ilovefmf“– użytkownik zdobywa punkty. Ci, którzy zdobędą na koniec festiwalu największą liczbę punktów (liczbę punktów będzie można śledzić w specjalnym rankingu) otrzymają atrakcyjne nagrody - pełne karnety na jubileuszową i niezwykle wyjątkową 10. edycję FMF oraz liczne, unikatowe niespodzianki m.in. od CD Projekt Red i artystów tegorocznej edycji. Jest więc o co walczyć! Zapraszamy, pobierz #ilovefmf.

Aplikacja #ilovefmf jest całkowicie bezpłatna i dostępna jest w dwóch wersjach systemów operacyjnych: iOS (iPhone, iPad) oraz Android. Aby ją zainstalować wystarczy pobrać ją bezpośrednio z App Store lub Google Play. Zachęcamy do korzystania!

Aplikacja #ilovefmf wykorzystuje technologię beaconów dzięki Partnerowi Festiwalu Muzyki Filmowej Kontakt.io.
Dokładne zasady gry i regulamin znajdziecie na www.fmf.fm.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic