ON AIR
od 18:00 Lista Przebojów Muzyki Filmowej zaprasza: Jadwiga Polus

Nowa jakość rozrywki dzięki FIFA 22

Data premiery oraz rodzaj wprowadzonych zmian to informacje, które są obecnie najbardziej interesujące dla fanów gier z serii FIFA. Jeżeli zastanawiasz się, czy nowa odsłona popularnej gry przypadnie ci do gustu, sprawdź poniższe informacje. Dowiesz się, czym różni się edycja ultimate oraz jakie zmiany będą towarzyszyły nowemu sezonowi innowacji.

Nowa jakość rozrywki dzięki FIFA 22

1.    Czy warto czekać na FIFA 22?
2.    Nowa gra sportowa od EA Sports
3.    Zmiany w nowej odsłonie serii FIFA
4.    Gra na Xbox Series X czy PS5?
5.    Zawodnicy na wypożyczeniu: ambasador FUT

FIFA od lat pozostaje jedną z tych gier, które warto mieć w kolekcji niezależnie od tego, czy ktoś interesuje się sportem. Nawet niedoświadczeni gracze mogą szybko opanować podstawy sterowania, dzięki czemu tytuł doskonale sprawdza się podczas wizyty znajomych, gdy potrzebna jest gra, w którą można grać razem na ekranie jednego telewizora lub monitora.

Czy warto czekać na FIFA 22?

Twórcy obiecują, że nowa odsłona wprowadzi wiele zmian, co pozwoli cieszyć się rozrywką na dużo wyższym poziomie. Dla osób, które mają doświadczenie z wcześniejszymi odsłonami serii, oznacza to przede wszystkim jeszcze większą radość z wygranych spotkań piłkarskich. Dla nowych graczy, którzy dopiero poznają grę, jest to natomiast świetny moment, aby odkryć urok jednej z najpopularniejszej serii gier komputerowych na świecie. Gra zostanie wydana w dwóch wersjach, co nie wpływa na zastosowanie technologii, ale na dostęp do dodatkowej zawartości. Dzięki zróżnicowanym wersjom każdy gracz może wybrać odpowiednią rozgrywkę dla siebie bez obaw o to, czy podczas zabawy będzie mógł pokierować do zwycięstwa swoich ulubionych piłkarzy.

Nowa gra sportowa od EA Sports

Premiera najnowszej odsłony (zarówno w przypadku konsol, jak i komputerów PC) zaplanowana została na 1.10.2021. Gracze, którzy nie chcą tyle czekać i zależy im na tym, aby uzyskać wcześniejszy dostęp, powinni rozważyć wybór wersji w odsłonie Ultimate, która nie tylko oferuje atrakcyjne bonusy (z pewnością spodobają się graczom, którzy interesują się piłką nożną), ale też pozwoli rozpocząć zabawę już na cztery dni przed oficjalną premierą. Niezależnie jednak od tego, czy wybierzesz najtańszą wersję, czy też dopłacisz do Fifa 22 ultimate, z pewnością będziesz zachwycony nową oprawą graficzną oraz tym, co zapowiadają twórcy. Zmiany w rozgrywce mają sprawić, że w trybie kariery jednego gracza zabawa będzie bardziej emocjonująca. Do tego dochodzą obiecujące transfery i to, że gra została poddana fundamentalnym ulepszeniom. Dzięki temu, że tytuł szykowany jest również z myślą o konsolach najnowszej generacji (Playstation i Xbox), twórcy nie musieli się martwić o ograniczenia mocy. To sprawiło, że w jeszcze lepszym stopniu odwzorowano zawodników.

Zmiany w nowej odsłonie serii FIFA

Warto dokonać zakupu w przedsprzedaży, aby skorzystać z najlepszych ofert. Nie trzeba się oczywiście martwić o to, że w międzyczasie zmienią się zespoły lub dojdzie nowy zawodnik, bo w takiej sytuacji zostanie wydana aktualizacja. Wielu graczy wybiera wersję Fifa 22 PS5, ponieważ konsola od Sony wciąż cieszy się dużą popularnością. W tym przypadku grafika wideo będzie na wysokim poziomie, a odwzorowanie ruchów zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających graczach. Odpowiada za to nowoczesna technologia hypermotion, która jest dostępna w FIFA 22. Twórcy podkreślają, że nie wpłynie to wyłącznie na grafikę produktu, ale również na zachowanie zawodników. To sprawia, że będzie można stworzyć wymarzony team, w którym znajdą się zawodnicy z klubów Juventus, Roma, United i wielu innych, a następnie zawalczyć o zwycięstwo ligi. Dotychczasowe reklamy potwierdzają, że mecze będą rozgrywane na prawdziwych boiskach. Usługa EA Play nie zapewni jednak od razu dostępu do nowego tytułu, więc jeżeli chcesz się dobrze bawić przy tej grze, powinieneś rozważyć jej zakup. Najtańsza edycja standardowa w zupełności wystarczy, aby pokochać football wirtualny, a może nawet odkryć miejscowy talent.

Gra na Xbox Series X czy PS5?

Tytuł zostanie wydany również w wersji na konsolę Microsoft. W dobrej cenie Fifa 22 Xbox X dostępna jest w popularnym sklepie z elektroniką. Argumentem, który przemawia za tym, aby wybrać fizyczną kopię gry (zamiast kupować ją na Steamie), jest to, że stanowi to świetną gratkę dla kolekcjonerów, a w przypadku konsol można bez problemu później odsprzedać tytuł lub wymienić się z innymi. Abonenci EA z pewnością będą mogli liczyć na dodatkowe zawartości, które z czasem zostaną ogłoszone. Na razie czeka jednak liga indyjska i wiele innych elementów, więc na pewno nikt nie będzie narzekał na gameplay.

Zawodnicy na wypożyczeniu: ambasador FUT

Jednym z argumentów przemawiających za wybraniem droższej edycji (Ultimate) jest to, że gracze będą mogli skorzystać z wypożyczonej karty Ambasadora FUT. To oznacza, że każdy zyska dowolny wybór przy tworzeniu drużyny i dobieraniu zawodników. Niniejszy artykuł z pewnością przybliża grę osobom, które zastanawiają się nad zakupem, ale warto pamiętać, że najlepiej sprawdzić ją samemu i odkryć radość z grania.

Artykuł sponsorowany