Wygraj autograf od Joe Hishaishiego

To niepowtarzalna okazja aby zdobyć autograf od samego Joe Hishaishiego, jednej z gwiazd tegorocznego 4. Festiwalu Muzyki Filmowej. Dziś wystartował nowy konkurs pod nazwą - Dlaczego Ja?

Udział w konkursie i jego zasady są proste. Wystarczy mieć bilet na koncert wielkie otwarcie festiwalu - Joe Hisaishi, być fanem Festiwalu na Facebooku oraz wykonać zadanie konkursowe, czyli przesłać przez aplikację konkursową na Facebooku, w dniach 11 - 17 maja 2011, odpowiedź na pytanie: Dlaczego właśnie ja powinienem dostać autograf od Joe Hisaishiego? Nagrodą jest możliwość wejścia za kulisy koncertu i otrzymania autografu od Joe Hisaishiego!

Szczęśliwców ogłosimy 18 maja. Wygra 10 najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzców konkursu poinformujemy o wygranej poprzez aplikację konkursową na portalu Facebook oraz mailem.


Konkursy umożliwiające zdobycie autografów Joe Hisaishiego przeprowadzi też serwis stopklatka.pl i radio RMF Classic.

Zwycięzcy przed koncertem wielkie otwarcie festiwalu - Joe Hisaishi wejdą za kulisy i będą mogli zdobyć autograf kompozytora. Laureaci powinni się stawić 19 maja o godzinie 19.00 pod Punktem Organizatora przed głównym wejściem.

Uwaga! Laureatem konkursu może zostać tylko osoba, która posiada bilet wstępu na koncert - Wielkie otwarcie festiwalu – Joe Hisaishi, który odbędzie się już 19 maja w hali ocynowni ArcelorMittal Poland o godzinie 20:30.

Zapraszamy do udziału! Nagrody czekają!

więcej na: http://www.fmf.fm/922/news/wygraj-autograf-od-joe-hishaishiego.aspx