Posłuchaj kina w Bonarka City Center!

Flash mob promujący Festiwal Muzyki Filmowej 19.05 - godz. 17.00

Kochasz kino i lubisz angażować się w niestandardowe wydarzenia w przestrzeni publicznej?
A może chciałbyś wygrać bilety na 4. Festiwal Muzyki Filmowej organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe i RMF Classiic? Jeśli tak - przyjdź 19 maja (czwartek) do Bonarki i weź udział w niecodziennej akcji flash mob promującej Festiwal  pt. „Posłuchaj kina”.
Bonarka City Center w najbliższy czwartek - pierwszy dzień 4. Festiwalu Muzyki Filmowej zaangażuje klientów centrum w akcję pt. „Posłuchaj kina” czyli  flash mob promujący Festiwal. Uczestnicy wyda-rzenia wezmą udział w konkursie, w którym nagrodą są bilety na FMF.
Jak wziąć udział w flash mobie ?
1.    Przyjdź 19 maja (czwartek) do Bonarki i odbierz bezpłatne słuchawki z infopunktu (wydawane od godz.16.00)
2.    Punktualnie od  godz. 17.00  do 17.05 spaceruj ze słuchawkami na uszach w Palmiarni cen-trum udając, że słuchasz muzyki filmowej
3.    Z dołączonej ulotki dowiedz się jak wygrać bezpłatne wejściówki na Festiwal Muzyki Filmowej
4.    Po skończonej akcji możesz zabierać słuchawki ze sobą :-)

Flash mob to niestandardowe działania angażujące nieznanych sobie ludzi, którzy gromadzą się w miejscu publicznym, by przeprowadzić krótkotrwałe zdarzenie, najczęściej zaskakujące dla przypad-kowych świadków. W wydarzeniu uczestniczą ludzie, którzy zazwyczaj dowiedzieli się
o terminie i miejscu akcji za pośrednictwem internetu, forów lub portali społecznościowych.
Organizatorem Festiwalu Muzyki Filmowej jest Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF
Classic, a partnerem wydarzenia jest Bonarka City Center. 
Więcej informacji: www.fmf.fm

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic w całości dedykowany jest muzyce tworzonej na potrzeby obrazu. O niepowtarzalności imprezy decyduje unikalne łączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez czołowych muzyków i orkiestry w połączeniu z wysokiej jakości obrazem filmowym. Program przedsięwzięcia stawia na różnorod-ność gatunkową: od przeglądowych retrospektyw i ekskluzywnych wykonawczo koncertów galowych, przez koncerty monograficzne wybranych i uznanych kompozytorów muzyki filmowej, skończywszy na masowych pokazach w hali ocynowni ArcelorMittal Poland. 
Więcej info: www.fmf.fm

BONARKA CITY CENTER
Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się pierwszy na świecie ośrodek edukacyjno-wychowawczy w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.