Festiwal Game Fusion 2011 od dziś na Uniwersytecie Ekonomicznym

Już dzisiaj o godz. 14.00 rozpoczyna się Ogólnopolski Festiwal Gier i Fantastyki Kraków Game Fusion 2011. Festiwal odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i potrwa do niedzieli (17 kwietnia) do godz. 17.00. Organizatorem festiwalu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego.

Program Game Fusion 2011 obejmuje 10 bloków tematycznych, m.in.: blok fantastyki, gier elektronicznych, blok Star Wars, blok mangi i anime, a także blok komiksów. Fani fantastyki będą mogli wziąć udział w prelekcjach, panelach dyskusyjnych, spotkaniach z autorami książek, jak i pokazach sztuki walki. Organizatorzy przewidzieli również turnieje gier planszowych, komputerowych i karcianych, oraz konkursy z wiedzy o filmie i literaturze.
Więcej informacji na oficjalnej stronie Kraków Game Fusion 2011.
http://gamefusion.pl/

Przypominamy, iż Festiwal Muzyki Filmowej startuje już 19 maja i potrwa do
22 maja b.r. Koncert, który odbędzie się 20 maja, to koncert poświęcony w pełni muzyce z Final Fantasy. To będzie wielkie wydarzenie. W niezwykłej postindustrialnej scenerii hali ocynowni elektrolitycznej w Krakowie, po raz pierwszy w Polsce, zabrzmi na żywo muzyka stworzona przez dwóch największych japońskich kompozytorów muzyki do gier komputerowych: Nobuo Uematsu i Masashi Hamauzu. Na widowni zasiądzie sam Masashi Hamauzu. Koncert powstaje we współpracy z SQUARE ENIX CO.LTD. Zapraszamy!