NieDoMówienia, czyli rozmowy niezobowiązujące Artura Andrusa

Wyjątkowe rozmowy Artura Andrusa – dziennikarza, konferansjera, autora tekstów piosenek, artysty kabaretowego.

Wspominamy Piotra Machalicę

Przyjaciele o Nim pamiętają. Pamięta publiczność, która przychodzi na Festiwal im. Piotra Machalicy w Częstochowie. O Piotrze Machalicy w NieDoMówieniach Artura Andrusa opowiadali Magda Umer i Janusz Strobel. 

fot. Grażyna Gudejko

posłuchaj Artur Andrus z Magdą Umer i Januszem Stroblem wspominaja Piotra Machalicę

Rozmowa z Tomkiem Wachnowskim

Rozsławił Śniegowice, zaśpiewał wzruszającą piosenkę o miłości w filmie o Asteriksie i Obeliksie, a teraz obchodzi 40-lecie swojej artystycznej działalności. Tomek Wachnowski był gościem Artura Andrusa w NieDoMówieniach. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomkiem Wachnowskim

Rozmowa z Andrzejem Poniedzielskim

Niby człowiek łagodny, a przerywał dyskoteki. Obchodzi jubileusz 50-lecia pracy twórczej. A że przerywał na początku swojej drogi artystycznej, to obchodzi 50-lecie przerywania dyskotek. Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Poniedzielskim w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Poniedzielskim

Rozmowa z Haliną Mlynkovą

Przygotowała coś nowego i opowiedziała o tym w NieDoMówieniach Artura Andrusa w RMF Classic. Poza tym, dzięki tej rozmowie uświadomimy sobie, że serce w jej piosenkach ma znaczenie nie tylko poetyckie ale i kardiologiczne. Zapraszamy na spotkanie z Haliną Mlynkovą.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Haliną Mlynkovą

Rozmowa z Maciejem Stuhrem

Papkin z pistoletem? Owszem. O wszystkim opowiedział Maciej Stuhr w NieDoMówieniach Artura Andrusa. Na zdjęciu widać instrument, na którym Maciej Stuhr grał podczas audycji. Duża rzecz. Chociaż instrument niewielki. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Maciejem Stuhrem

Rozmowa z Marią Pakulnis

O tym, że gra w teatrze i filmach, bo jest aktorką, wiedzą wszyscy. O tym, że wydała książkę, powinni się wszyscy dowiedzieć. M.in. o kłanianiu się księżycowi, złośliwym koniu i kuchni zaprojektowanej przez pewnego wybitnego reżysera Artur Andrus rozmawiał z Marią Pakulnis w NieDoMówieniach.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marią Pakulnis

Rozmowa z Renatą Przemyk

O choreografii w teledysku, czyli rzucaniu ramionkami też porozmawiali. Ale przede wszystkim była to rozmowa o nowej płycie "Vera to ja". Renata Przemyk była bohaterką NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk

Rozmowa z Lechem Janerką

Czy każdy dorosły mężczyzna uniesie pięć Fryderyków? Może nie każdy. Ale ten uniesie. To było wyjazdowe wydanie NieDoMówień Artura Andrusa z Wrocławia, z domu Lecha Janerki. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Lechem Janerką

 

Rozmowa z Katarzyną Pakosińską

Spróbowali ułożyć scenariusz na Jej jubileusz za 20 lat. O tym aktualnym też porozmawiali. Artystka kabaretowa, dziennikarka i, jak napisano w internecie, polska polonistka – Katarzyna Pakosińska pojawiła się w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Pakosińską

Rozmowa z Dawidem Ogrodnikiem

Zagrał wiele niełatwych ról. Prywatnie – wychowany na filmach z Louisem de Funèsem. Teraz pracuje nad swoim własnym filmem. O wszystkim Dawid Ogrodnik opowiedział w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Dawidem Ogrodnikiem

Rozmowa z Janem Kantym Pawluśkiewiczem

Kompozytor, architekt, malarz, artysta związany z Piwnicą pod Baranami, zespołem Anawa, twórca muzyki filmowej, teatralnej i przebojów m.in. Marka Grechuty - Jan Kanty Pawluśkiewicz był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Kantym Pawluśkiewiczem

Rozmowa z Agatą Kuleszą

Mieli rozmawiać głównie o zbliżającej się premierze. Ale w rozmowie zaszli dużo dalej… np. do wierszy o innych aktorach. Agata Kulesza była bohaterką NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agatą Kuleszą

Rozmowa z Joanną Kuciel-Frydryszak

„Chłopki. Opowieść o naszych babkach” stała się wydawniczym przebojem. Czy po tej książce wiemy więcej o przeszłości naszych rodzin? M.in. o tym Artur Andrus rozmawiał w NieDoMówieniach z Joanną Kuciel-Frydryszak.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Joanną Kuciel-Frydryszak

Rozmowa z Waldemarem Malickim

Zanim szeroka publiczność poznała go jako lidera Filharmonii Dowcipu, nagrał kilkadziesiąt płyt, zjeździł pół świata i zdobył wiele nagród. W NieDoMówieniach Artura Andrusa opowiedział m.in. dlaczego tak wielu Argentyńczyków śledzi go w internecie. Zapraszamy do wysłuchania spotkania z Waldemarem Malickim.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Waldemarem Malickim

Rozmowa z Agnieszką Litwin

Z Zielonej Góry wywodzi się wielu artystów kabaretowych (kiedyś mówiło się nawet o „Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym”). Ona również. Skąd zainteresowanie tym rodzajem sztuki, ale i o jej pasjach i drodze na scenę Artur Andrus rozmawia w NieDoMówieniach z Marylką z Kabaretu Jurki i Harriet z serialu „Spadkobiercy”, czyli Agnieszką Litwin. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Litwin

Rozmowa z Tadeuszem Kwintą

W telewizji uczył nas muzyki, jako Duży i Mały, albo matematyki, jako przybysz z Matplanety. Był Myszowatym w Kabarecie Olgi Lipińskiej. Natomiast w Piwnicy pod Baranami opowiada jak zrobić kaczuszkę z papieru. Gościem NieDoMówień Artura Andrusa był Tadeusz Kwinta. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tadeuszem Kwintą

Rozmowa z Voice Bandem

Voice Band postanowił przypomnieć publiczności, kim jest rewelers. Ewelina Flinta postanowiła dołączyć do Voice Bandu. O tym, co jeszcze postanowili opowiedzieli w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Voice Bandem

Rozmowa z Mariuszem Szczygłem

Że reporter, że nagradzany autor – wiedzą wszyscy. Ale niewielu wie, że jest również tekściarzem piszącym piosenki, których nikt nie zaśpiewał. Mariusz Szczygieł był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mariuszem Szczygłem

Rozmowa z Jakubem Gierszałem

Zagrał i współwyprodukował film „Ultima Thule”. Opowiedział o nim, opowiedział o pewnej owieczce i o tym, czy potrafi marnować czas. On, nie owieczka. Zapraszamy na NieDoMówienia Artura Andrusa z Jakubem Gierszałem. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jakubem Gierszałem

Rozmowa z Jolantą Fraszyńską

Aktorka, która ma szklarnię, ale coś nie obrodziło. I miała rower z bagażnikiem, do którego się nie zwracano… Spokojnie, wszystko się wyjaśnia w NieDoMówieniach Artura Andrusa, których bohaterką jest Jolanta Fraszyńska.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jolantą Fraszyńską

Rozmowa z Hanką i Jackiem Fedorowiczami

Hanka i Jacek Fedorowiczowie we wspólnej książce pt. „Szkic”, opowiadają o ważnym czasie i jeszcze ważniejszych ludziach. Artur Andrus poprosił ich w NieDoMówieniach o radiową opowieść o tej książkowej opowieści. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanką i Jackiem Fedorowiczami

Rozmowa z Wiktorem Zborowskim

Rozmawialiśmy o jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej, byciu dziadkiem i psach w porywach. To były specjalne NieDoMówienia, których bohaterem był Wiktor Zborowski. Zapraszaja Natalia Grzeszczyk i Artur Andrus

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa i Natalii Grzeszczyk z Wiktorem Zborowskim

Rozmowa z Czesławem Majewskim

Od czasu występów w Kabarecie Olgi Lipińskiej, towarzyszy mu pytanie: „Mam grać?” Opowiedział m.in. o tym, co mu się w życiu przydało. Czesław Majewski był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Majewskim

Rozmowa z Abelardem Gizą

Kiedyś kabareciarz, teraz popularny stand-uper. Także autor opowiadań, które właśnie ukazały się drukiem. Abelard Giza był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Abelardem Gizą

Rozmowa z Olkiem Grotowskim

Legenda piosenki studenckiej, turystycznej, kabaretowej. Dzięki niemu poznaliśmy setki tekstów Andrzeja Waligórskiego, m.in. o słynnym Dreptaku. Dzięki niemu wiemy, że „jesień idzie, nie ma na to rady”. Olek Grotowski był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Olkiem Grotowskim

 

Rozmowa z Iwoną Pavlović

Jeżeli ktoś się boi, że nie potańczy w Sylwestra, bo nie potrafi - niepotrzebnie się boi. Dzięki nam, potańczy. A dokładnie, dzięki Iwonie Pavlović, która pojawiła się w sylwestrowych NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Iwoną Pavlović

Rozmowa z Ireną Santor

Płyty z Jej wersjami kolęd i pastorałek dla wielu z nas są wspomnieniem dzieciństwa. O zimie (która najpiękniejsza jest jesienią), o Świętach (również tych poza domem), opowiedziała w wigilijnych NieDoMówieniach Artura Andrusa Irena Santor.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor

Rozmowa z Iwoną Bielską

"Wilczyca", "Wesele", "Ćma" - te tytuly filmów zawsze wymienia się w jej dorobku. Ona mówi, że teatr jest dla niej najważniejszy. Między innymi o pamięci np. do nazw mongolskich miast Iwona Bielska opowiedziała w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Iwoną Bielską

Rozmowa z Krzysztofem Materną

Dla niektórych zawsze będzie złośliwą siostrą Ireną. Są tacy, którzy na wyrywki mówią tekstami duetu, w którym występował obok Wojciecha Manna w programie „Za chwilę dalszy ciąg programu”. A w NieDoMówieniach Artura Andrusa opowiedział m.in. o Teatrze Bagatela, którego jest dyrektorem artystycznym i swoim kolejnym podejściu do Krakowa. Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Materną.

fot. z archiwum Fundacji START

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Materną

Rozmowa z Tomaszem Kotem

Oczywiście, że wszyscy pytają go o Pana Kleksa. My też zapytaliśmy :) O niepowtarzalności i kontynuacji w aktorstwie, ale też o tym, czego nauczył się od psa, Tomasz Kot opowiedział w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem

Rozmowa z Barbarą Horawianką

Aktorka filmowa (tu tytułów należałoby wymienić mnóstwo), telewizyjna (tylko wspomnijmy „Stawkę większą niż życie” czy „W labiryncie”), ale przede wszystkim teatralna, zaprosiła NieDoMówienia i Artura Andrusa do domu. Zatem zapraszamy na spotkanie u Barbary Horawianki.

Fot. Franciszek Myszkowski / © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Barbarą Horawianką

Rozmowa z Agą Zaryan

Opowiedziała m.in. o tym, jaki park może udawać Central Park i o tym, że nie umie zagrać „Dla Elizy” ale… dla naszych słuchaczy kiedyś zagra. Aga Zaryan była bohaterką NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agą Zaryan

Rozmowa z Kazimierzem Kaczorem

Dlaczego łódkę, którą opłynął Karaiby nazwał "Desperat"? O filmie, teatrze i spacerach wieczorem spaniela z Kaczorem, opowiadał w NieDoMówieniach Artura Andrusa Kazimierz Kaczor. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kazimierzem Kaczorem

Rozmowa z Anną Sroką-Hryń

Dlaczego studenci mówią do niej „Pani Procesor”? Co by było, gdyby Meryl Streep zaprosiła wszystkie koleżanki występujące w roli Donny w musicalu „Mamma Mia!”? A przede wszystkim o płycie, na której śpiewa piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk, opowiedziała w NieDoMówieniach Artura Andrusa Anna Sroka-Hryń. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Sroką-Hryń

Rozmowa z Andrzejem Jagodzińskim

Kiedy zagrał Chopina na jazzowo, świat uwierzył, że Chopin był jazzmanem. Jego Trio obchodzi 30-lecie. On sam – też okrągłe urodziny. Andrzej Jagodziński był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Jagodzińskim

Rozmowa ze Zbigniewem Zamachowskim

Wrócił z Ameryki. Skomponował muzykę do filmu. Z przyjaciółmi wyrusza w Polskę na koncerty z okazji 40-lecia pracy artystycznej. Zbigniew Zamachowski był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Zbigniewem Zamachowskim

Rozmowa z Marcinem Patrzałkiem

Zachwycili się nim w „America’s Got Talent”. Jego internetowe nagrania mają setki milionów odsłon. A zaczął się uczyć gry na gitarze u ekscentrycznego nauczyciela w Kielcach. Teraz rusza w trasę koncertową po Polsce, w której towarzyszy mu RMF Classic. Marcin Patrzałek był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Patrzałkiem

 

Rozmowa z Magdą Smalarą

Magda Smalara – aktorka, reżyserka, od lat związana z Fundacją Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej – była bohaterką NieDoMówień Artura Andrusa. W studiu pojawiła się również kura… :)

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Smalarą

Rozmowa z Dorotą Stalińską

Przeczytała swoje wiersze, zaśpiewała piosenki, opowiedziała o filmie (zawodowo dużo się u niej dzieje) i namawiała do ruchu, bo bezruchu nie uznaje. Dorota Stalińska gościła w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Dorotą Stalińską

Rozmowa z "Tercetem czyli Kwartetem"

Było ich kilkoro. Troje, czyli czworo. Troje gości i prowadzący. „Tercet czyli Kwartet” obchodzi trzydziestolecie! Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski i Robert Rozmus m.in. w tej sprawie zjawili się w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z "Tercetem czyli Kwartetem"

Rozmowa z Dorotą Miśkiewicz

Nagrała brazylijską płytę. Jest w brazylijskiej trasie. Ale po Polsce. Wszystko wyjaśnia się w NieDoMówieniach Artura Andrusa, których bohaterką jest Dorota Miśkiewicz. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Dorotą Miśkiewicz

Rozmowa z Adamem Małyszem

Jeszcze lato. Dopiero po wakacjach. A w NieDoMówieniach Artura Andrusa już pojawiły się opowieści o śniegu i mrozie. Bo jak tu nie mówić o śniegu, czy mrozie, kiedy gościem jest Adam Małysz.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Małyszem

Rozmowa z Andrzejem Zaryckim

Źródła podają, że skomponował muzykę do ponad 300 spektakli teatralnych i ponad 350 piosenek (np. „Skrzypek Hercowicz” i „Na moście w Avignon” dla Ewy Demarczyk, czy „Song o ciszy” dla Jonasza Kofty). Gościem ostatnich przed wakacjami NieDoMówień Artura Andrusa był Andrzej Zarycki.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Zaryckim

Rozmowa z Ewą Błaszczyk

Było o filmie, teatrze, serialach (np. o „Zmiennikach”), piosenkach, książce o Jacku Janczarskim, ale również wątek fryzjerski pojawił się w rozmowie z Ewą Błaszczyk w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Błaszczyk

Rozmowa z Beatą Rybotycką

Aktorka. Krakowska aktorka. A co to znaczy, że krakowska? Wyjaśniamy w NieDoMówieniach Artura Andrusa, których bohaterką jest Beata Rybotycka.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Beatą Rybotycką

Rozmowa z Andrzejem Borzymem

110. urodziny Jerzego Wasowskiego uczciliśmy w NieDoMówieniach Artura Andrusa. Gościem był Andrzej Borzym – dyrygent, autor chóralnych aranżacji piosenek Starszych Panów. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Borzymem

 

Rozmowa z Joanną Szczepkowską

O tym, czego nie wmawiać naukowcom znającym się na osach. O tym, co się stało z gitarą Gałczyńskiego. Ale przede wszystkim o książce „Wyspa Teo” opowiadała Joanna Szczepkowska w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Joanną Szczepkowską

Rozmowa ze Stefanem Friedmannem

„Kiedy się czasem obserwuję, przy goleniu albo w garderobie teatralnej w lustrze, to co widzę? Faceta, który się nie nudzi” – tak o sobie napisał w autobiografii. A więcej Stefan Friedmann opowiedział w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stefanem Friedmannem

Rozmowa z Czesławem Mozilem

Sprawił, że Artur Andrus zaliczył się do nerdów. Wydaje też nową płytę, która ukazała się 15 lat temu… Wiemy, że to skomplikowane, ale wszystko się wyjaśniło w NieDoMówieniach, których gościem był Czesław Mozil.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem

 

Rozmowa z Małgorzatą Walewską

Opowiedziała o tym, gdzie gubiła rowerowe lusterka. Ale więcej uwagi poświęciliśmy 20. Międzynarodowemu Konkursowi Sztuki Wokalnej im. Ady Sari, który właśnie zaczyna się w Nowym Sączu. Artystka, której twarz powinna brzmieć znajomo – Małgorzata Walewska pojawiła się w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Małgorzatą Walewską

Rozmowa z Katarzyną Groniec

O powrocie na scenę opowiadała jakiś czas temu. Teraz mówiła o towarzyszących temu powrotowi nowej płycie i książce. Pierwszej książce swojego autorstwa. Na spotkanie z Katarzyną Groniec zapraszamy do NieDoMówień Artura Andrusa

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Groniec

Rozmowa z Krzesimirem Dębskim

Muzyka filmowa, klasyczna, operowa, jazzowa – dorobek imponujący. I nie zanosi się na zwolnienie tempa. M.in. o jubileuszowym koncercie, który poprowadzi w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej opowiedział Krzesimir Dębski w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzesimirem Dębskim

Rozmowa z Mikołajem Grabowskim

Reżyser na chwilę przed premierą swojego spektaklu. Aktor, który z kolegami od pięćdziesięciu lat wykonuje pewną akrobatyczną figurę. Brat świetnego kucharza a nawet piekarza. Mikołaj Grabowski był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mikołajem Grabowskim

Rozmowa z Andrzejem Kruszewiczem

„Święta” – rym do „zwierzęta”. W NieDoMówieniach Artura Andrusa próbowaliśmy rozszerzyć zestaw wielkanocnych zwierząt (baranek, kurczaczek, zajączek) razem z dyrektorem warszawskiego ZOO – Andrzejem Kruszewiczem.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Kruszewiczem

Rozmowa z Elżbietą Zapendowską

W encyklopedii internetowej napisano: „polska krytyk muzyczna, specjalistka od emisji głosu, osobowość telewizyjna”. Tym razem była osobowością radiową, bowiem Elżbieta Zapendowska pojawiła się w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Elżbietą Zapendowską

Rozmowa z Krzysztofem Gosztyłą

Aktor teatralny i filmowy. Jego głosem wielu z nas przeczytało wiele książek, bo jest mistrzem interpretacji audiobooków. Krzysztof Gosztyła pojawił się w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Gosztyłą

Rozmowa z Anną Smołowik

W gazetach piszą, że ma swój dobry czas. Od paru lat tak piszą. O swoim dobrym czasie w teatrze, filmie ale i o psie Dublu Anna Smołowik opowiedziała w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Smołowik

Rozmowa z Markiem Napiórkowskim

Dużo się u niego ostatnio dzieje – nominacje, nagrody, płyty. Ale Artur Andrus zapytał również o to, co było kiedyś, np. jakie plakaty z gazet wieszał w pokoju. Marek Napiórkowski – gitarzysta, muzyk, kompozytor był gościem NieDoMówień.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Napiórkowskim

Rozmowa z Emilią Krakowską

O tym, czy Jarosław Iwaszkiewicz zadzwonił po roli w „Brzezinie”, o Poznaniu, w którym wszędzie wokół była sztuka i jeszcze o paru innych sprawach Emilia Krakowska opowiedziała w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Emilią Krakowską

Rozmowa z Joanną Żółkowską

Ucieszyła się na wiadomość, że ktoś z widzów nazwał ją „chochliczką” i „wiercipiętką”. Zatem chochliczka, wiercipiętka i aktorka – Joanna Żółkowska pojawiła się w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Joanną Żółkowską

Rozmowa z Michałem Żebrowskim

Dlaczego płacze, kiedy przychodzi na trening judo? Również o teatrze, filmie i dwóch jubileuszach opowiedział Michał Żebrowski w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Żebrowskim

Rozmowa z Jackiem Bończykiem

Aktor, reżyser, autor tekstów, poszukiwacz liryki w piosence, ale też trochę saksofonista otruty ustnikiem – Jacek Bończyk był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Bończykiem

Rozmowa z Włodzimierzem Nahornym

W tych NieDoMówieniach Artura Andrusa rozpoczęliśmy akcję poszukiwania pewnego zdjęcia z Duke'm Ellingtonem. Naszym gościem był pianista, kompozytor, ale też miłośnik kotów i kwiatów – Włodzimierz Nahorny.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Włodzimierzem Nahornym

Rozmowa z Aleksandrą Kurzak

Czy na party u koreańskiej śpiewaczki w Niemczech sprawdził się bigos? Oczywiście, to tylko jeden z tematów tej rozmowy. Tym razem w NieDoMówieniach Artura Andrusa gościła gwiazda najsłynniejszych teatrów operowych świata – Aleksandra Kurzak.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Aleksandrą Kurzak

Rozmowa z Andrzejem Sewerynem

Być może efektem tej rozmowy będzie instalacja kosza do koszykówki w teatrze, którego nasz gość jest dyrektorem. Ale nawet, jeżeli nie będzie kosza, to i tak były NieDoMówienia Artura Andrusa z Andrzejem Sewerynem w roli głównej.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Sewerynem

Rozmowa z Januszem Stokłosą

Czy znał osobiście króla Belgów i kto miał w domu prywatną kolejkę linową? M.in. o tym, ale przede wszystkim o muzyce Janusz Stokłosa opowiedział w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Stokłosą

Rozmowa z Martą Bizoń

Aktorka, która świetnie śpiewa ale ostatnio na potrzeby roli musiała nauczyć się fałszować. Zapraszamy na spotkanie z Martą Bizoń w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Martą Bizoń

Rozmowa z Michałem Bajorem

Opowiedział m.in. o tym jak wyłaniał się z tortu. Noworoczną wizytę w NieDoMówieniach Artura Andrusa złożył „nowy” (w pewnym sensie) Michał Bajor. „Nowy”, bo po raz pierwszy jako autor tekstów i kompozytor. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Bajorem

Rozmowa z Karolem Okrasą

Nie tylko o kuchni Artur Andrus rozmawiał w świątecznych NieDoMówieniach z Karolem Okrasą.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Karolem Okrasą

Rozmowa z Jarosławem Boberkiem

O dubbingu – to jasne. O Królu Julianie – oczywiście. O teatrze – wiadomo. Ale i o skokach spadochronowych Artur Andrus rozmawiał z Jarosławem Boberkiem w NieDoMówieniach. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jarosławem Boberkiem

Rozmowa z Dorotą Segdą

Aktorka, rektorka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie a prywatnie rowerzystka i rozmówczyni słonia. Dorota Segda była bohaterką NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Dorotą Segdą

Rozmowa z Rafałem Rutkowskim

Aktor, stand-uper. Również zielony Mikołaj, pies Mikołaja… O co chodzi? Rafał Rutkowski wyjaśnia w NieDoMówieniach Artura Andrusa,.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Rafałem Rutkowskim

Rozmowa z Robertem Luberą

Grał z Tadeuszem Nalepą. Teraz z jego synem i przyjaciółmi muzykami dba o to, żeby twórczość Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej docierała do jak najszerszego kręgu odbiorców. M.in. o płycie i koncercie „Breakout Tour Symfonicznie” Robert Lubera opowiedział w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Robertem Luberą

Rozmowa z Felicjanem Andrzejczakiem

Oczywiście o Jolce, Jolce, która pamięta ale i o piosence, która powstała w kącie studia RMF Classic Artur Andrus rozmawiał z Felicjanem Andrzejczakiem w NieDoMówieniach. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Felicjanem Andrzejczakiem

Rozmowa z Janem Hnatowiczem

To on skomponował słynną „Balladę o ciotce Matyldzie”. Piosenki z jego muzyką śpiewają m.in. grupa Pod Budą, Anna Treter, współpracował z Wolną Grupą Bukowina, Martyną Jakubowicz. I właśnie obchodzi 50-lecie pracy twórczej. Kompozytor, gitarzysta, o którym inni piszą piosenki – Jan Hnatowicz był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Hnatowiczem

Rozmowa z Tomaszem Schuchardtem

M.in. o serialu „Wielka woda” ale też o karierze sportowej w Błękitnych Sobowidz Artur Andrus rozmawiał w NieDoMówieniach z Tomaszem Schuchardtem.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Schuchardtem

Rozmowa z Dorotą Nowakowską

Aktorka filmowa, dubbingowa ale przede wszystkim teatralna. Od debiutu wierna Teatrowi Ateneum w Warszawie, do którego przyprowadziła ją Aleksandra Śląska. Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Nowakowską w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Dorotą Nowakowską

Rozmowa z Leszkiem Możdżerem

Czy potrafi przejść obok fortepianu i nawet na niego nie spojrzeć? M.in. o tym w NieDoMówieniach Artura Andrusa opowiedział Leszek Możdżer. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Leszkiem Możdżerem

Rozmowa z Ewą Konstancją Bułhak

Kto to taki – Mychulina? Jak przebrnąć przez bramki wymarzonego teatru? M.in. o tym opowiedziała Ewa Konstancja Bułhak w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Konstancją Bułhak

Rozmowa z Michałem Kempą

Komik, prezenter, prawnik i autor książki, która za kilka dni pojawi się w księgarniach. Michał Kempa był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Kempą

Rozmowa z Joanną Kołaczkowską

Kto się śnił Joannie Kołaczkowskiej? W cyklu „Na drugą nóżkę” w NieDoMówieniach Artura Andrusa opowiedziała Joanna Kołaczkowska :)

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Joanną Kołaczkowską

Rozmowa z Sebastianem Karpielem-Bułecką

Sebastian Karpiel-Bułecka – w pewnym sensie artysta operowy – był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Sebastianem Karpielem-Bułecką

Rozmowa z Dorotą Wellman

Dziennikarka, która zaczepia i którą korci. Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Wellman w NieDoMówieniach Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Dorotą Wellman

Rozmowa z Andrzejem Poniedzielskim

Zbliża się jesień. Warto spotkać się i porozmawiać z kimś, kto się na jesieni zna. A nawet narysował jej logo. Andrzej Poniedzielski był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Poniedzielskim

Rozmowa z Krystyną Czubówną

Czytała Krystyna Czubówna. Taka informacja to gwarancja najwyższej lektorskiej jakości. W pierwszych powakacyjnych NieDoMówieniach Artura Andrusa Krystyna Czubówna mówiła m.in. o swojej pracy, początkach kariery hip-hopowej, o tym kto list do niej zakończył słowami „Your Friend”...

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krystyną Czubówną

Rozmowa z Ewą Łętowską

Troszkę o prawie. O muzyce więcej. Ale również o wędkarstwie Artur Andrus rozmawiał z prof. Ewą Łętowską w NieDoMówieniach.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Łętowską

Rozmowa z Krzysztofem Jaślarem

Krzysztof Jaślar był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. Opowiedział m.in. o 50-leciu Kabaretu Tey i o tym co z tej okazji przygotowali z Zenonem Laskowikiem.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Jaślarem

Rozmowa z Kamilą Klimczak

Aktorka Teatru Bagatela i Piwnicy pod Baranami. A jeszcze niedawno dziecko bardzo zainteresowane sceną. Kamila Klimczak wystąpiła w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kamilą Klimczak

 

Rozmowa z Agatą Tuszyńską

Romain Gary – pisarz, lotnik, dyplomata, współczesny Don Juan i żongler. Tak najkrócej można opisać bohatera najnowszej książki Agaty Tuszyńskiej. Ale nie tylko o nim autorka rozmawiała z Arturem Andrusem w NieDoMówieniach. Np. jamniki też się pojawiły :)

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agatą Tuszyńską

Rozmowa z Leszkiem Teleszyńskim

Być może wspomnieli o roli ordynata Michorowskiego w "Trędowatej", Bogusława Radziwiłła w "Potopie", albo redaktora Maja w serialu "Życie na gorąco". Być może :) O czym na pewno rozmawiali Artur Andrus i Leszek Teleszyński, usłyszycie w NieDoMówieniach.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Leszkiem Teleszyńskim

Rozmowa z Magdaleną Schejbal

O tym, skąd Internet wie, ile ma wzrostu, o teatrze, filmie i Wrocławiu w NieDoMówieniach Artur Andrus porozmawiał z Magdaleną Schejbal.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Schejbal

Rozmowa z Krzysztofem Draczem

Jest profesorem szkoły teatralnej, jest reżyserem, jest aktorem. Ale czy bywa też widzem? Czy chodzi do teatru nie tylko do pracy? M.in. o to Artur Andrus zapytał Krzysztofa Dracza w NieDoMówieniach.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Draczem

Rozmowa z Katarzyną Zielińską

Aktorka, producentka, góralka. Jak sama dodaje (bo tak jej kazano dodawać), góralka niskopienna. Katarzyna Zielińska była gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Zielińską

Rozmowa z Katarzyną Groniec

Była na urlopie, ale już wróciła, już występuje. Opowiedziała m.in. o tym, kto przed nią uciekał i nie mógł przez nią zjeść śniadania. Katarzyna Groniec była gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

fot. Anna Powierża

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Groniec

Rozmowa z Agnieszką Suchorą

Po obsypanej nagrodami roli w filmie „Cicha noc” marzyła, żeby nie posypało się za dużo następnych zawodowych propozycji. Czy się udało? Agnieszka Suchora opowiedziała m.in. o tym w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

aut. Agata Kulesza

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Suchorą

Rozmowa z Kubą Badachem

Nie jako kurczaczek czy zajączek ale jako świąteczny gość. Przy stołach naszych Słuchaczy (bo przecież przy stołach słucha się w Święta) w NieDoMówieniach Artura Andrusa pojawił się Kuba Badach.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kubą Badachem

Rozmowa z Jerzym Bończakiem

Promotor hulajnogi. Ale przede wszystkim aktor i reżyser. Prowadzący coraz zdrowszy tryb życia. Jerzy Bończak był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

aut. Tomek Gola, Polanica-Zdrój Festiwal "Cały Kazio" 2015 r. z arch. Teatru Zdrojowego

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Bończakiem

Rozmowa z Grażyną Łobaszewską

Padła pewna podpowiedź w sprawie prezentów, które Artystce można przynosić na koncerty jubileuszowe. Bo właśnie obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Z Grażyną Łobaszewską w NieDoMówieniach rozmawiał Artur Andrus.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Łobaszewską

Rozmowa z Joanną Kurowską

Joanna Kurowska w książce „Każdy dzień jest cudem” opowiada o sobie. Szczerze o sprawach przyjemnych i niełatwych. W NieDoMówieniach Artura Andrusa też było szczerze. I ciekawie :)

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Joanną Kurowską

Rozmowa ze Stefanem Brzozowskim

Olsztyńska formacja Czerwony Tulipan kilku pokoleniom słuchaczy dostarcza wzruszeń, uśmiechu i spokoju. Jej lider, Stefan Brzozowski w tym roku obchodzi 50-lecie pracy twórczej. Był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stefanem Brzozowskim

Rozmowa z Dorotą Osińską

Jeden z polskich kompozytorów publicznie powiedział, że jej śpiew wzrusza go najbardziej. O tym, czy jest znana Artur Andrus rozmawiał w NieDoMówieniach z Dorotą Osińską. Po NieDoMówieniach będzie bardziej znana :)

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Dorotą Osińską

Rozmowa z Jerzym Derflem

Czego odmówił Dukowi Ellingtonowi i co mu powiedział Artur Rubinstein, a przede wszystkim o piosenkach opowiedział Jerzy Derfel w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Derflem

Rozmowa z Borysem Szycem

O Łodzi (a konkretniej o Bałutach), o tym jak był krasnoludkiem, o karierze sportowej i wielu innych sprawach Artur Andrus porozmawiał w NieDoMówieniach z Borysem Szycem. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Borysem Szycem

Rozmowa z Marcinem Hycnarem

Aktor, reżyser, dyrektor i Tuptuś - Marcin Hycnar był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Hycnarem

Rozmowa z Moniką i Grzegorzem Wasowskimi

Tropią, dokumentują, dbają i doprowadzają np. do wydania trzypłytowego albumu No i jak tu nie słuchać piosenek Starszych Panów? Ci, którzy tropią, dokumentują, dbają i doprowadzają, czyli Monika i Grzegorz Wasowscy byli gośćmi NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Moniką i Grzegorzem Wasowskimi

Rozmowa z Grzegorzem Małeckim

Czy mylą go z innym Grzegorzem? A właściwie z wieloma innymi Grzegorzami. Jak zareagował, kiedy zauważył, że nie wszystkie mamy kolegów są aktorkami? M.in. o tym w NieDoMówieniach Artura Andrusa opowiadał Grzegorz Małecki. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Małeckim

 

Rozmowa z Januszem Bogackim

Pianista, kompozytor, aranżer. Nagrał ponad sto bluesów z polskimi tekstami Macieja Zembatego. Pisał muzykę do tekstów Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Ireneusza Iredyńskiego. Bułatowi Okudżawie udowodnił, że jest (znaczy Bułat) kompozytorem. Janusz Bogacki był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Bogackim

Rozmowa z Grzegorzem Damięckim

Dlaczego Gustaw Holoubek prosił go o litość? Jaką zagadką, podczas prób do spektaklu "Zaświadczenie o inteligencji", zadręczał aktorów Wojciech Młynarski? M.in. o tym Grzegorz Damięcki opowiedział w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Damięckim

Rozmowa z Kubą Sienkiewiczem

Polski artysta rockowy - tak przynajmniej twierdzi encyklopedia internetowa. Ale coraz częściej wracający do źródeł, czyli śpiewania z gitarą w ręku autorskich piosenek. Kuba Sienkiewicz był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kubą Sienkiewiczem

Rozmowa z Agnieszką Matynią-Dąbrowską i Andrzejem Dąbrowskim

Do zwariowania jeden krok to tytuł książki, w której Andrzej Dąbrowski opowiada o swoim życiu. Opowiada żonie – Agnieszce Matyni-Dąbrowskiej. I w takim właśnie duecie pojawili się w pierwszych w nowym roku NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matynią-Dąbrowską i Andrzejem Dąbrowskim

Rozmowa z Włodzimierzem Korczem

Co to takiego "kolędarz"? Którą nogą osiołek grzebnął, według Zbigniewa Wodeckiego? O tym i przede wszystkim o radości kolędowania Włodzimierz Korcz opowiadał w świątecznych NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Włodzimierzem Korczem

Rozmowa z Cezarym Kosińskim

O tym, że grał na gitarze już gdzieś mówił. U nas przyznał się do gry na jeszcze jednym instrumencie. Ale przede wszystkim opowiadał o grze… w teatrze. Cezary Kosiński był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Cezarym Kosińskim

Rozmowy z garderoby i RetroNarodzenie

W roku 2016 na płycie RetroNarodzenie Ania Rusowicz nagrała big-bitowe pastorałki. Od tego czasu każdego roku przed Świętami krąży w towarzystwie przyjaciół po Polsce i... śpiewają. Tym razem RetroNarodzenie zabrzmiało w Poznaniu. Artur Andrus tam był, w kulisach koncertu na chwilę rozmowy w NieDoMówieniach zaprosił Anię i jej przyjaciół.

posłuchaj Artur Andrus rozmawia o RetroNarodzeniu

Rozmowa z Michałem "Śrubką" Jurkiewiczem

Jaki wpływ na powstanie pastorałki może mieć fakt, że ktoś nie chciał węgla zrzucić do piwnicy? M.in. o tym opowiadał Michał "Śrubka" Jurkiewicz w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem "Śrubką" Jurkiewiczem

Rozmowa z Andrzejem Sikorowskim

Chyba po raz pierwszy w życiu śpiewał w pustej, chociaż pięknej sali. Dlaczego? Opowiedział w NieDoMówieniach. Śpiewa od 50-ciu lat. O jubileuszu, płycie, książce Artur Andrus rozmawiał z Andrzejem Sikorowskim.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Sikorowskim

Rozmowa z Janem Englertem

Książkowy wywiad rzeka, który właśnie się ukazał nosi tytuł „Bez oklasków”. Chociaż przecież w przypadku aktora o życiu bez oklasków raczej mowy być nie może… A może może? O tym m.in. rozmawiali w NieDoMówieniach Artur Andrus z aktorem, pedagogiem i dyrektorem Teatru Narodowego – Janem Englertem. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Englertem

Rozmowa z Danielem Moszczyńskim

Zespół Bibobit nagrał piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej. Jedni mówią, że odważnie, inni, że nowocześnie. A nasi Słuchacze mają okazję sami je ocenić. Daniel Moszczyński opowiadał o płycie "Co to za czas" w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Danielem Moszczyńskim

Rozmowa z Mateuszem Damięckim

Furiozie jest ostatnio głośno, więc i o niej Mateusz Damięcki opowiedział w NieDoMówieniach Artura Andrusa. Pojawiła się też opowieść o "pułapce Przedwiośnia" i kilka innych tematów.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mateuszem Damięckim

Rozmowa z Adamem Nowakiem

O jubileuszu 30-lecia zespołu Raz Dwa Trzy, o Drugim Garniturze, rozwieszanych kartkach z piosenkami i wielu innych sprawach Adam Nowak opowiadał Arturowi Andrusowi w NieDoMówieniach.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Nowakiem

Rozmowa z Tomaszem Organkiem

O najnowszej płycie "Na razie stoję, na razie patrzę" ale i o Suwałkach, Raczkach i Toruniu Tomasz Organek opowiedział w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Organkiem

Rozmowa z Kayah

Zanim pod koniec października zagra trzy koncerty z Goranem Bregovićem, w NieDoMówieniach trochę poopowiadała :) Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Artura Andrusa z Kayah.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kayah

Rozmowa ze Sławą Przybylską

Dzięki niej pamiętamy, że była jesień. A każdy starszy portier uśmiecha się podając klucz do pokoju numer osiem. Dzięki niej wiemy, co to takiego viola silvestris. A jeżeli ktoś nie wie, to Sława Przybylska przypomina m.in. o tym w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Sławą Przybylską

Rozmowa ze Zbigniewem Zamachowskim

Zbyszek przez przypadki to tytuł książki, która jest zapisem rozmowy ze Zbigniewem Zamachowskim. O przypadkach również porozmawiali AA z ZZ w NieDoMówieniach :)

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Zbigniewem Zamachowskim

Rozmowa z Karoliną Gruszką

Tym razem Artur Andrus rozmawiał w NieDoMówieniach z Karoliną Gruszką. Pojawili się również Edward Norton i Meryl Streep... No, prawie się pojawili ;)

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Karoliną Gruszką

Rozmowa z Dariuszem Kamysem

Artysta kabaretowy, dajrektor serialu improwizowanego „Spadkobiercy”, opiekun, założyciel, kierownik, malarz, harmonijkarz i trochę goryl górski – Dariusz Kamys był gościem NieDoMówień Artura Andrusa. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Dariuszem Kamysem

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualne NieDoMówienie (Dariusz Kamys)

Rozmowa z Jakubem Józefem Orlińskim

Kontratenor i b-boy, światowej sławy śpiewak na chwilę przed debiutem w Metropolitan Opera, Jakub Józef Orliński był gościem Artura Andrusa w NieDoMówieniach.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jakubem Józefem Orlińskim

Rozmowa z Kingą Dębską

Przede wszystkim o „Zupie nic”, swoim najnowszym filmie, ale też np. o znajomości z Leonardem Cohenem Kinga Dębska opowiadała Arturowi Andrusowi w pierwszych powakacyjnych NieDoMówieniach w RMF Classic. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kingą Dębską

Rozmowa z Ireneuszem Krosnym

Nie całkiem legalnie dostał się na warsztaty pantomimiczne. Przez przypadek zakwalifikowano go do udziału w pewnym festiwalu. A potem się potoczyło. Rzesze fanów, nagrody na międzynarodowych konkursach i świetne recenzje w najdalszych zakątkach świata. Rzadko mówi, ale w radiu nie ma wyjścia.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireneuszem Krosnym cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireneuszem Krosnym cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireneuszem Krosnym cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireneuszem Krosnym cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireneuszem Krosnym cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireneuszem Krosnym cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireneuszem Krosnym cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireneuszem Krosnym cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireneuszem Krosnym cz.9

Rozmowa z Kasią Moś i Markiem Mosiem

Kasia Moś i Marek Moś opowiadali Arturowi Andrusowi o płycie „Moniuszko 200” i innych ważnych rodzinnych sprawach.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś i Markiem Mosiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś i Markiem Mosiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś i Markiem Mosiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś i Markiem Mosiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś i Markiem Mosiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś i Markiem Mosiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś i Markiem Mosiem cz.7

Rozmowa z Ignacym Gogolewskim

Ignacy Gogolewski 17 czerwca będzie obchodził 90. urodziny. To świetna okazja do spotkania ze słuchaczami RMF Classic. W NieDoMówieniach z aktorem-jubilatem rozmawiał Artur Andrus.

                                                                      fot. archiwum prywatne

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ignacym Gogolewskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ignacym Gogolewskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ignacym Gogolewskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ignacym Gogolewskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ignacym Gogolewskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ignacym Gogolewskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ignacym Gogolewskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ignacym Gogolewskim cz.8

Rozmowa z Ewą Bem

31 lipca, podczas Ladies' Jazz Festival w Gdyni, koncertem jubileuszowym uczci 50-lecie swojej pracy artystycznej. Chociaż przypuszcza, że tych lat jest więcej. Będzie to powrót na scenę, pierwszy koncert od kilku lat. A pierwsze kwiaty już dostała od RMF Classic. Ewa Bem była gościem "Niedomówień".

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Bem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Bem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Bem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Bem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Bem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Bem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Bem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Bem cz.8

 

Rozmowa z Wiesławem Prządką

W roku 1921 urodził się Astor Piazzola. Polski akordeonista i bandoneonista, Wiesław Prządka, uczcił tę rocznicę nagrywając płytę "Los Pajaros Perdidos". RMF Classic objęło to wydawnictwo swoim patronatem, a w Niedomówieniach z Wiesławem Prządką porozmawia Artur Andrus. Zapraszamy w niedzielę o 10.00

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiesławem Prządką cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiesławem Prządką cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiesławem Prządką cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiesławem Prządką cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiesławem Prządką cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiesławem Prządką cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiesławem Prządką cz.7

Rozmowa z Janem Peszkiem

O instrukcji obsługi telefonu komórkowego i komputera. O młodości, która go fascynuje. O starości artysty opisanej w spektaklu "Minetti" (premiera 7 czerwca w Teatrze Polonia w Warszawie). To tylko niektóre tematy rozmowy Artura Andrusa z Janem Peszkiem. Do usłyszenia w "NieDoMówieniach", w niedzielę o 10.00


                                                     Fot. Robert Jaworski

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Peszkiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Peszkiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Peszkiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Peszkiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Peszkiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Peszkiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Peszkiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Peszkiem cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Peszkiem cz.9

Rozmowa z Markiem Krajewskim

"Miasto szpiegów" to tytuł najnowszej powieści mistrza kryminału i sensacji - Marka Krajewskiego. Oczywiście, jak to w "NieDoMówieniach" bywa, wątek nowej książki będzie tylko jednym z wielu. Bo będzie i o Lwowie, i o Wrocławiu, i o jedzeniu, i o muzyce. Na spotkanie z Markiem Krajewskim Artur Andrus zaprasza w niedzielę po 10.00

fot. Radosław Kaźmierczak/Materiały Wydawnictwa Znak

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Krajewskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Krajewskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Krajewskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Krajewskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Krajewskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Krajewskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Krajewskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Krajewskim cz.8

 UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!     

posłuchaj Wirtualne Niedomówienie (Marek Krajewski)

Rozmowa z Katarzyną Jamróz

"Nieprzemyślenia" w "NieDoMówieniach". O maturze, o muzyce, o poezji, o butach Leopolda Kozłowskiego i wielu innych równie istotnych sprawach Artur Andrus porozmawia z Katarzyną Jamróz. Zapraszamy w niedzielę po 10.00

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Jamróz cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Jamróz cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Jamróz cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Jamróz cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Jamróz cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Jamróz cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Jamróz cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Jamróz cz.8

 UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!    

posłuchaj Wirtualne Niedomówienie (Katarzyna Jamróz)

Rozmowa z Mariuszem Lubomskim

Mariusz Lubomski (ten, który ma ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean) spotkał się z Arturem Andrusem. Co z tego spotkania wynikło? Posłuchajcie!

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mariuszem Lubomskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mariuszem Lubomskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mariuszem Lubomskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mariuszem Lubomskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mariuszem Lubomskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mariuszem Lubomskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mariuszem Lubomskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mariuszem Lubomskim cz.8

Rozmowa z prof. Katarzyną Kłosińską

Prof. Katarzyna Kłosińska - językoznawczyni, przewodnicząca Rady Języka Polskiego, albo - jak wynika z notki biograficznej w encyklopedii internetowej - "polska filolog polska" odpowie na niezobowiązujące pytania Artura Andrusa w "NieDoMówieniach". Zapraszamy w niedzielę od 10.00

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z prof. Katarzyną Kłosińską cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z prof. Katarzyną Kłosińską cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z prof. Katarzyną Kłosińską cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z prof. Katarzyną Kłosińską cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z prof. Katarzyną Kłosińską cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z prof. Katarzyną Kłosińską cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z prof. Katarzyną Kłosińską cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z prof. Katarzyną Kłosińską cz.8

 UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!   

posłuchaj Wirtualne Niedomówienie (prof. Katarzyna Kłosińska)
 

Rozmowa z Tomaszem Saprykiem

Zagrał w ponad dwustu filmach. Nie zawsze w rolach głównych, ale zawsze zauważalnych, a często świetnych. 7 kwietnia minęło 31 lat od jego debiutu teatralnego w sztuce wyreżyserowanej przez Andrzeja Wajdę. Gościem "NieDoMówień" był Tomasz Sapryk. A pytał Artur Andrus.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Saprykiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Saprykiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Saprykiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Saprykiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Saprykiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Saprykiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Saprykiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Saprykiem cz.8

 

 

 

 

Rozmowa z Andrzejem Jagodzińskim

Prawie trzydzieści lat temu zagrał Chopina na jazzowo. I twierdzi, że gdyby Chopin żył dzisiaj - grałby jazz. Teraz przyszedł czas na Bacha. W "NieDoMówieniach" Artur Andrus rozmawiał z Andrzejem Jagodzińskim.

fot.Paweł Cegielski

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Jagodzińskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Jagodzińskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Jagodzińskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Jagodzińskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Jagodzińskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Jagodzińskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Jagodzińskim cz.7

 

Wielkanocne NieDoMówienia

W świąteczną niedzielę Artur Andrus udowodnił, że życzenie komuś „Wesołych Świąt” wcale nie musi być grzecznościowym zwrotem.
W specjalnym programie pod takim właśnie hasłem usłyszeć można było najciekawsze fragmenty kabaretowych programów poświęcone Wielkanocy, w tym także słynną frazę o wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia.

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.1

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.2

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.3

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.4

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.5

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.6

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.7

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.8

Rozmowa z Michałem Bajorem

W roku 2019 Michał Bajor nagrał płytę "Kolor Cafe", na której śpiewa piosenki włoskie i francuskie. Teraz ukazała się jej specjalna edycja - znalazło się na niej dodatkowo kilka piosenek Jacques'a Brela w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego. O tej płycie, ale również o nieudanej karierze windsurfera, Michał Bajor opowiedział Arturowi Andrusowi w  "NieDoMówieniach".

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Bajorem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Bajorem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Bajorem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Bajorem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Bajorem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Bajorem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Bajorem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Michałem Bajorem cz.8

 UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!  

posłuchaj Michał Bajor wirtualne niedomówienia

Rozmowa z Januszem Zaorskim

Janusz Zaorski w swoim reżyserskim debiucie obsadził w roli wampirów siebie i brata Andrzeja. Czyli, w pewnym sensie, te NieDoMówienia były wywiadem z wampirem.

fot.Akpa

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Zaorskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Zaorskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Zaorskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Zaorskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Zaorskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Zaorskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Zaorskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Zaorskim cz.8

 UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie! 

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Zaorski)

Rozmowa z Henrykiem Sawką

Rysownik - satyryk błyskawicznie reagujący na wszelkie wydarzenia. Tym razem opowiedział trochę o sobie.
Henryk Sawka był gościem Artura Andrusa w "NieDoMówieniach".

                                          Fotografia: Radek Kurzaj / HS concept

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Sawką cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Sawką cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Sawką cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Sawką cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Sawką cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Sawką cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Sawką cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Sawką cz.8

Wspomnienie Marii Czubaszek

W "NieDoMówieniach" Artur Andrus z Joanną Kołaczkowską, Violettą Ozminkowski i Andrzejem Poniedzielskim wspominali Marię Czubaszek. A okazją była premiera książki "W coś trzeba nie wierzyć".

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.1

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.2

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.3

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.4

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.5

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.6

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.7

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.8

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.9

posłuchaj Wspomnienie Marii Czubaszek cz.10

 UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj UWAGA! Wirtualne Niedomówienie (Czubaszek)

Rozmowa z Olgierdem Łukaszewiczem

Było o filmie, o teatrze, ale również działalności fundacji, którą powołał do życia kilka lat temu. Gościem "NieDoMówień" był Olgierd Łukaszewicz.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Olgierdem Łukaszewiczem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Olgierdem Łukaszewiczem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Olgierdem Łukaszewiczem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Olgierdem Łukaszewiczem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Olgierdem Łukaszewiczem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Olgierdem Łukaszewiczem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Olgierdem Łukaszewiczem cz.7

Rozmowa z Mirosławem Baką

Kilkadziesiąt ról filmowych, w tym ta przełomowa - w "Krótkim filmie o zabijaniu" Krzysztofa Kieślowskiego. Wiele ról w teatrze, przede wszystkim macierzystym Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Tematy poważne i mniej poważne. Poważne to na przykład to, jak zagrać wilka w domowym spektaklu dla wnuka. Gościem NieDoMówień był Mirosław Baka.

Fot. Dariusz Senkowski / Teatr Wybrzeże

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Baką cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Baką cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Baką cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Baką cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Baką cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Baką cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Baką cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Baką cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Baką cz.9

 

Rozmowa z Moniką Borzym

Wokalistka, która na swojej najnowszej płycie śpiewa głównie o miłości. Studentka psychoseksuologii. Czyli na Walentynki - jak znalazł :) Monika Borzym była gościem Artura Andrusa w "NieDoMówieniach".

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Moniką Borzym cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Moniką Borzym cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Moniką Borzym cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Moniką Borzym cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Moniką Borzym cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Moniką Borzym cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Moniką Borzym cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Moniką Borzym cz.8

 UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie! 

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Borzym)

Rozmowa z Katarzyną Figurą

Od kilku lat związana z Trójmiastem, a zwłaszcza Teatrem Wybrzeże i Gdyńską Szkołą Filmową. O teatrze, filmie, ale i ucieczkach nad morze, Katarzyna Figura opowiedziała Arturowi Andrusowi w NieDoMówieniach.fot. Dariusz Senkowski / Teatr Wybrzeże

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Figurą cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Figurą cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Figurą cz. 3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Figurą cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Figurą cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Figurą cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Figurą cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Figurą cz.8

 

Rozmowa z Tomaszem Szymusiem

Pianista, oboista, kompozytor, aranżer, dyrygent. Opracowuje muzycznie wielkie widowiska, prowadzi orkiestry festiwalowe, a Ennio Morricone zaprowadził kiedyś na balkon mieszkania na warszawskiej Chomiczówce. Po co? Odpowiedź w NieDoMówieniach, których gościem będzie Tomasz Szymuś. Rozmowę niezobowiązująco poprowadził Artur Andrus.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Szymusiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Szymusiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Szymusiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Szymusiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Szymusiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Szymusiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Szymusiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Szymusiem cz.8

 UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Szymuś cz.1)

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Szymuś cz.2)

 

Rozmowa z Marcinem Przybylskim

W NieDoMówieniach, nadawanych z garderoby Teatru Narodowego w Warszawie, Artur Andrus spotkał się z Marcinem Przybylskim - artystą muzodramatycznowarszawskim. Co to znaczy? Posłuchaj!

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Przybylskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Przybylskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Przybylskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Przybylskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Przybylskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Przybylskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Przybylskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Przybylskim cz.8

Rozmowa z Wojciechem Gierlachem

Co śpiewał jako harcerz w Sanoku i co śpiewa jako solista Teatru Wielkiego? W NieDoMówieniach Arturowi Andrusowi opowiedział Wojciech Gierlach. Możemy zdradzić, że to duży rozrzut repertuarowy :)

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Gierlachem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Gierlachem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Gierlachem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Gierlachem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Gierlachem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Gierlachem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Gierlachem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Gierlachem cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Gierlachem cz.9

 

Rozmowa z Anną Treter

Z grupą "Pod Budą" albo solo zagrała kilka tysięcy koncertów. Artur Andrus sprawdził, czy pamięta gdzie i kiedy odbył się występ nr 2343.  Na spotkanie z Anną Treter zapraszamy do NieDoMówień.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Treter cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Treter cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Treter cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Treter cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Treter cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Treter cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Treter cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Treter cz.8

Rozmowa z Tadeuszem Woźniakiem

Tadeusz Woźniak – kompozytor, pieśniarz, Zegarmistrz Światła – był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tadeuszem Woźniakiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tadeuszem Woźniakiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tadeuszem Woźniakiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tadeuszem Woźniakiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tadeuszem Woźniakiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tadeuszem Woźniakiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tadeuszem Woźniakiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tadeuszem Woźniakiem cz.8

 UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Woźniak)

 

Niedomówienia poświąteczne

W poświątecznych Niedomówieniach szukaliśmy piosenek na czas "pomiędzy". I promowaliśmy krajowy śnieg. My, to znaczy Artur Andrus i jego telefoniczni goście.

posłuchaj Niedomówienia poświąteczne cz.1

posłuchaj Niedomówienia poświąteczne cz.2

posłuchaj Niedomówienia poświąteczne cz.3

posłuchaj Niedomówienia poświąteczne cz.4

posłuchaj Niedomówienia poświąteczne cz.5

posłuchaj Niedomówienia poświąteczne cz.6

posłuchaj Niedomówienia poświąteczne cz.7

posłuchaj Niedomówienia poświąteczne cz.8

 

Rozmowa z Markiem Napiórkowskim

O gotowaniu strun, na których rzekomo grali Stonesi, ale przede wszystkim o nagranej w duecie z Arturem Lesickim płycie "Nocna cisza. Kolędy" opowiedział Marek Napiórkowski w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Napiórkowskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Napiórkowskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Napiórkowskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Napiórkowskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Napiórkowskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Napiórkowskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Napiórkowskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Napiórkowskim cz.8

 

Rozmowa z profesorem Jerzym Bralczykiem

Będzie okazja, żeby spytać, czy "Niedomówienia" dobrze się kojarzą. Jednak przede wszystkim o porzekadłach zebranych w książce "Porzekadła" Artur Andrus rozmawiał z profesorem Jerzym Bralczykiem.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z profesorem Jerzym Bralczykiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z profesorem Jerzym Bralczykiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z profesorem Jerzym Bralczykiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z profesorem Jerzym Bralczykiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z profesorem Jerzym Bralczykiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z profesorem Jerzym Bralczykiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z profesorem Jerzym Bralczykiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z profesorem Jerzym Bralczykiem cz.8

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Bralczyk)

 

To jest specjalny rysunek – prezent od Henryka Sawki dla słuchaczy RMF Classic (czyli też trochę dla siebie)…

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie autora!

Rozmowa z Magdaleną Zawadzką

Aktorka, która wprawdzie nie przepada za światem wirtualnym, ale od niedawna próbuje go wypełnić poezją - Magdalena Zawadzka była gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Zawadzką cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Zawadzką cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Zawadzką cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Zawadzką cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Zawadzką cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Zawadzką cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Zawadzką cz.7

Rozmowa z Piotrem Bukartykiem

„Bardzo chciałem, żeby ta płyta była trochę czeska. Hrabalowska”. Czy jest? Proszę się przekonać słuchając NieDoMówień Artura Andrusa, których gościem był Piotr Bukartyk.

fot.Przemek Bednarczyk

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.8

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Bukartyk)

Rozmowa z Jackiem Hugo-Baderem

O nowej książce "Szamańska choroba", ale i o mrożeniu wódki, czy największej zawodowej porażce, Jacek Hugo-Bader opowiedział w NieDoMówieniach Arturowi Andrusowi.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Hugo-Baderem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Hugo-Baderem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Hugo-Baderem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Hugo-Baderem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Hugo-Baderem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Hugo-Baderem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Hugo-Baderem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Hugo-Baderem cz.8

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie! 

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Hugo-Bader)

Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem

Głównie aktor. Ale też wokalista rockowego zespołu Dr Misio. Arkadiusz Jakubik był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem cz.1

posłuchaj Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem cz.2

posłuchaj Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem cz.3

posłuchaj Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem cz.4

posłuchaj Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem cz.5

posłuchaj Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem cz.6

posłuchaj Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem cz.7

posłuchaj Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem cz.8

posłuchaj Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem cz.9

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Arek Jakubik)

Rozmowa z "Kwiatem Jabłoni"

Zdalnie ale szczerze. Artur Andrus porozmawiał z Kasią i Jackiem z zespołu Kwiat Jabłoni.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z "Kwiatem Jabłoni" cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z "Kwiatem Jabłoni" cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z "Kwiatem Jabłoni" cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z "Kwiatem Jabłoni" cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z "Kwiatem Jabłoni" cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z "Kwiatem Jabłoni" cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z "Kwiatem Jabłoni" cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z "Kwiatem Jabłoni" cz.8

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Kwiat Jabłoni)

Rozmowa z Anną Jurksztowicz

W jednej z piosenek nagranych na jubileuszową płytę śpiewa „Jestem taka sama”. Czyli jaka? O to w NieDoMówieniach Artur Andrus zapytał Annę Jurksztowicz.

posłuchaj Rozmowa z Anną Jurksztowicz cz.1

posłuchaj Rozmowa z Anną Jurksztowicz cz.2

posłuchaj Rozmowa z Anną Jurksztowicz cz.3

posłuchaj Rozmowa z Anną Jurksztowicz cz.4

posłuchaj Rozmowa z Anną Jurksztowicz cz.5

posłuchaj Rozmowa z Anną Jurksztowicz cz.6

posłuchaj Rozmowa z Anną Jurksztowicz cz.7

posłuchaj Rozmowa z Anną Jurksztowicz cz.8

posłuchaj Rozmowa z Anną Jurksztowicz cz.9

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Jurksztowicz)

Rozmowa z Katarzyną Gaertner

„Małgośka” i ”Tańczące Eurydyki”, takie dwa tytuły wystarczą, żeby zapowiedzieć spotkanie z wybitną kompozytorką. Katarzyna Gaertner była gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.9

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Gaertner cz.10

 

Rozmowa z Janem Młynarskim

Jego Warszawskie Combo Taneczne udowadnia, że Warszawa da się lubić. Jan Młynarski był gościem Niedomówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Młynarskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Młynarskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Młynarskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Młynarskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Młynarskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Młynarskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Młynarskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Janem Młynarskim cz.8

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj UWAGA! Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie! Młynarski

Rozmowa z Marcinem Partyką

Skomponował wiele piosenek, napisał muzykę do kilkudziesięciu spektakli teatralnych. Andrzej Poniedzielski nazwał go Chopinem z Grudziądza. Marcin Partyka był gościem Artura Andrusa w Niedomówieniach.

posłuchaj Rozmowa z Marcinem Partyką cz.1

posłuchaj Rozmowa z Marcinem Partyką cz.2

posłuchaj Rozmowa z Marcinem Partyką cz.3

posłuchaj Rozmowa z Marcinem Partyką cz.4

posłuchaj Rozmowa z Marcinem Partyką cz.5

posłuchaj Rozmowa z Marcinem Partyką cz.6

posłuchaj Rozmowa z Marcinem Partyką cz.7

posłuchaj Rozmowa z Marcinem Partyką cz.8

Rozmowa Artura Andrusa z Ralphem Kaminskim

Ralph Kaminski, laureat ubiegłorocznego Przeglądu Piosenki Aktorskiej, w tym roku nominowany do Fryderyków za album „Młodość”, był gościem Artura Andrusa w Niedomówieniach.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ralphem Kaminskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ralphem Kaminskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ralphem Kaminskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ralphem Kaminskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ralphem Kaminskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ralphem Kaminskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ralphem Kaminskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ralphem Kaminskim cz.8

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj UWAGA! Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie! Kaminski

Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim

O teatrze, filmie, ale i o piosenkach – bo wkrótce wyda czwartą płytę – w Niedomówieniach Artura Andrusa opowiadał Andrzej Grabowski.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Grabowskim cz.9

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualnie Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie(Andrzej Grabowski)

Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Sztabą

Czy zawodowy muzyk jeszcze czasem spontanicznie muzykuje? Między innymi na takie kłopotliwe pytanie w NieDoMówieniach Artura Andrusa musiał odpowiedzieć Adam Sztaba. 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Sztabą cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Sztabą cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Sztabą cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Sztabą cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Sztabą cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Sztabą cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Sztabą cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Adamem Sztabą cz.8

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj UWAGA! Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie! Sztaba

Jubileusz jubileuszem, ale przede wszystkim trzeba się spotkać i porozmawiać.
Gościem Artura Andrusa w pierwszych po wakacjach „NieDoMówieniach” była Renata Przemyk.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Renatą Przemyk cz.9

UWAGA!  Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie!

posłuchaj Wirtualne Niedomówienie, czyli coś czego nie było na antenie (Renata Przemyk)

Krzysztof Zalewski ujawnił pierwszą piosenkę ze swojej nowej płyty, ujawnił dzięki komu rzucił palenie i jeszcze coś ujawnił. W "NieDoMówieniach" Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Zalewskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Zalewskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Zalewskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Zalewskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Zalewskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Zalewskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Zalewskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Zalewskim cz.8

Dziennikarz, reżyser, twórca telewizyjnego cyklu "W starym kinie". U nas, w RMF Classic, wyświetla filmy w swoim "Odeonie". Tym razem w "NieDoMówieniach", Stanisław Janicki odpowiedział na pytania Artura Andrusa.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Janickim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Janickim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Janickim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Janickim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Janickim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Janickim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Janickim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Janickim cz.8

Alicję Majewską znają wszyscy. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poznać ją jeszcze lepiej dzięki NieDoMówieniom Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Alicją Majewską cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Alicją Majewską cz.2


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Alicją Majewską cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Alicją Majewską cz.4


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Alicją Majewską cz.5


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Alicją Majewską cz.6


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Alicją Majewską cz.7


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Alicją Majewską cz.8


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Alicją Majewską cz.9

O dubbingu filmowym i w grach komputerowych, o piosenkach Edith Piaf, ale też o tym, jak niebanalnie oświadczył się jej mąż – Arkadiusz Jakubik, w NieDoMówieniach Artura Andrusa opowiadała Agnieszka Matysiak.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matysiak cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matysiak cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matysiak cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matysiak cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matysiak cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matysiak cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matysiak cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matysiak cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Matysiak cz.9

Natalia Kukulska śpiewa Chopina. Ale w NieDoMówieniach Artura Andrusa opowiedziała nie tylko o najnowszej płycie.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Natalią Kukulską cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Natalią Kukulską cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Natalią Kukulską cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Natalią Kukulską cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Natalią Kukulską cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Natalią Kukulską cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Natalią Kukulską cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Natalią Kukulską cz.8

Opowiadał między innymi o tym, jak przypadkiem stał się „Młynkiem kawowym”. Janusz Grzywacz – muzyk, kompozytor, twórca słynnej grupy jazzowej „Laboratorium” był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Grzywaczem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Grzywaczem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Grzywaczem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Grzywaczem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Grzywaczem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Grzywaczem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Grzywaczem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Grzywaczem cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Grzywaczem cz.9

Gra, komponuje, aranżuje, ustawiają się do niego kolejki. Krzysztof Herdzin był gościem Artura Andrusa w NieDoMówieniach.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Herdzinem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Herdzinem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Herdzinem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Herdzinem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Herdzinem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Herdzinem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Herdzinem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Herdzinem cz.8

Angażuje się w walkę o prawa zwierząt, była reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji, niedawno zaśpiewała pieśni Moniuszki w niezwykłym opracowaniu. A w niedzielę Kasia Moś była gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kasią Moś cz.8

W pierwszą niedzielę maja gośćmi Artura Andrusa byli: Bronisław Maj, Maja Sikorowska, Leszek Teleszyński - czyli słynny redaktor Maj z serialu "Życie na gorąco" oraz Jan Ptaszyn Wróblewski - kompozytor piosenki "Kolega Maj". Artur Andrus zadzwonił do wszystkich z ważnym pytaniem – „Jak się mają?"

posłuchaj Majowe Niedomówienia cz.1

posłuchaj Majowe Niedomówienia cz.2

posłuchaj Majowe Niedomówienia cz.3

posłuchaj Majowe Niedomówienia cz.4

posłuchaj Majowe Niedomówienia cz.5

posłuchaj Majowe Niedomówienia cz.6

posłuchaj Majowe Niedomówienia cz.7

posłuchaj Majowe Niedomówienia cz.8

Zmierza w stronę jazzu. A co śpiewa teraz? Sławek Uniatowski był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Sławkiem Uniatowskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Sławkiem Uniatowskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Sławkiem Uniatowskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Sławkiem Uniatowskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Sławkiem Uniatowskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Sławkiem Uniatowskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Sławkiem Uniatowskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Sławkiem Uniatowskim cz.8

„Piękny instalator” taki tytuł nosi najnowszy album tego artysty. Marek Dyjak był gościem NieDoMówień Artura Andrusa w RMF Classic

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Dyjakiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Dyjakiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Dyjakiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Dyjakiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Dyjakiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Dyjakiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Dyjakiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Markiem Dyjakiem cz.8

W świątecznych NieDoMówieniach Artur Andrus dzwonił do zaprzyjaźnionych z RMF Classic artystów.

 

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.1

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.2

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.3

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.4

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.5

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.6

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.7

posłuchaj Wielkanocne Niedomówienia cz.8

"NieDoMówienia bez wychodzenia”, bo gość jest u siebie w domu i równocześnie w RMF Classic. A gościem był Tomasz Kot.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.9

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Tomaszem Kotem cz.10

Jerzy Kryszak - aktor, kabareciarz, a od pewnego czasu również fotograf, który zdjęcia robi na czworakach lub leżąc, był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Kryszakiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Kryszakiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Kryszakiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Kryszakiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Kryszakiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Kryszakiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Kryszakiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Kryszakiem cz.8

Jak Cezary Żak obchodzi Dzień Kobiet? Dlaczego pierniki mogą mu się kojarzyć z Placem Wolności?
Między innymi o tym opowiadał Arturowi Andrusowi w NieDoMówieniach. 


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Cezarym Żakiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Cezarym Żakiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Cezarym Żakiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Cezarym Żakiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Cezarym Żakiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Cezarym Żakiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Cezarym Żakiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Cezarym Żakiem cz.8

Rockman? Aktor? Śpiewający poeta? Piotr Rogucki był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Roguckim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Roguckim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Roguckim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Roguckim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Roguckim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Roguckim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Roguckim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Roguckim cz.8

Encyklopedia internetowa twierdzi, że wykonuje "muzykę z pogranicza rocka i popu". Czy na pewno i czy to jedyne pogranicze w życiu Meli Koteluk? Odpowiedzi pojawiły się w NieDoMówieniach Artura Andrusa.
 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Melą Koteluk cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Melą Koteluk cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Melą Koteluk cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Melą Koteluk cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Melą Koteluk cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Melą Koteluk cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Melą Koteluk cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Melą Koteluk cz.8
 

Dwa jubileusze i jedna premiera, to tylko niektóre tematy rozmowy w NieDoMówieniach. Tym razem gościem Artura Andrusa była Krystyna Janda.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krystyną Jandą cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krystyną Jandą cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krystyną Jandą cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krystyną Jandą cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krystyną Jandą cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krystyną Jandą cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krystyną Jandą cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krystyną Jandą cz.8


Wiktor Zborowski – aktor, koszykarz, dziadek – był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiktorem Zborowskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiktorem Zborowskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiktorem Zborowskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiktorem Zborowskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiktorem Zborowskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiktorem Zborowskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiktorem Zborowskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiktorem Zborowskim cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wiktorem Zborowskim cz.9

Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński m.in. o „Wilczych Jagodach” opowiedzieli Arturowi Andrusowi w "NieDoMówieniach".

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Wilczyńską i Andrzejem Jagodzińskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Wilczyńską i Andrzejem Jagodzińskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Wilczyńską i Andrzejem Jagodzińskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Wilczyńską i Andrzejem Jagodzińskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Wilczyńską i Andrzejem Jagodzińskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Wilczyńską i Andrzejem Jagodzińskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Wilczyńską i Andrzejem Jagodzińskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Agnieszką Wilczyńską i Andrzejem Jagodzińskim cz.8

Piotr Adamczyk był gościem w  "NieDoMówieniach" Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Adamczykiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Adamczykiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Adamczykiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Adamczykiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Adamczykiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Adamczykiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Adamczykiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Adamczykiem cz.8

Jacek Wójcicki był gościem w "NieDoMówieniach" Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Wójcickim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Wójcickim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Wójcickim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Wójcickim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Wójcickim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Wójcickim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Wójcickim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Wójcickim cz.8
 

Dlaczego w teatrze miała zakaz mówienia o jedzeniu? Ewa Wiśniewska wyjaśniła w "NieDoMówieniach" Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Wiśniewską cz.1

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Wiśniewską cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Wiśniewską cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Wiśniewską cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Wiśniewską cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Wiśniewską cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Wiśniewską cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Wiśniewską cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ewą Wiśniewską cz.9

Aktorka, scenarzystka, miłośniczka sportów – w tym również sportów walki – Gabriela Muskała była gościem NieDoMówień Artura Andrusa.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Gabrielą Muskałą cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Gabrielą Muskałą cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Gabrielą Muskałą cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Gabrielą Muskałą cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Gabrielą Muskałą cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Gabrielą Muskałą cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Gabrielą Muskałą cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Gabrielą Muskałą cz.8

Autorka bestsellerowych książek o księdzu Janie Twardowskim, Zdzisławie i Tomaszu Beksińskich, Krzysztofie Komedzie, reporterka nie lubiąca słowa "reportażystka" - Magdalena Grzebałkowska była gościem NieDoMówień Artura Andrusa.


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Grzebałkowską cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Grzebałkowską cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Grzebałkowską cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Grzebałkowską cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Grzebałkowską cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Grzebałkowską cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Grzebałkowską cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Grzebałkowską cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdaleną Grzebałkowską cz.9

Kabaret „Hrabi”  - uwielbiany przez kilka pokoleń publiczności - opowiadał o sobie w NieDoMówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Kabaret „Hrabi” w rozmowie z Arturem Andrusem cz.1

posłuchaj Kabaret „Hrabi” w rozmowie z Arturem Andrusem cz.2

posłuchaj Kabaret „Hrabi” w rozmowie z Arturem Andrusem cz.3

posłuchaj Kabaret „Hrabi” w rozmowie z Arturem Andrusem cz.4

posłuchaj Kabaret „Hrabi” w rozmowie z Arturem Andrusem cz.5

posłuchaj Kabaret „Hrabi” w rozmowie z Arturem Andrusem cz.6

posłuchaj Kabaret „Hrabi” w rozmowie z Arturem Andrusem cz.7

posłuchaj Kabaret „Hrabi” w rozmowie z Arturem Andrusem cz.8

posłuchaj Kabaret „Hrabi” w rozmowie z Arturem Andrusem cz.9

Janusz Radek – aktor, piechur, rowerzysta, wokalista był gościem Artura Andrusa w NieDoMówieniach.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Radkiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Radkiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Radkiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Radkiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Radkiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Radkiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Radkiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Radkiem cz.8

Piotr Machalica śpiewa piosenki Wojciecha Młynarskiego. Ale w NieDoMówieniach Artura Andrusa opowiedział nie tylko o najnowszej płycie.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Machalicą cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Machalicą cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Machalicą cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Machalicą cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Machalicą cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Machalicą cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Machalicą cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Machalicą cz.9

 

Hanna Bakuła, malarka, która nie maluje uśmiechów, ale zachęca do robienia „dziubków” na fotografiach, była gościem Artura Andrusa w NieDoMówieniach.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Bakułą cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Bakułą cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Bakułą cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Bakułą cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Bakułą cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Bakułą cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Bakułą cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Bakułą cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Banaszak cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Banaszak cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Banaszak cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Banaszak cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Banaszak cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Banaszak cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Banaszak cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Hanną Banaszak cz.8
 

Marcin Masecki – pianista, kompozytor, aranżer.
Był gościem NieDoMówień Artura Andrusa.


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Maseckim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Maseckim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Maseckim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Maseckim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Maseckim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Maseckim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Maseckim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Maseckim cz.8

Magda Umer obchodzi dwa jubileusze.
Siedemdziesiąte urodziny i pięćdziesięciolecie na scenie.
To było jubileuszowe wydanie NieDoMówień!


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Umer cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Umer cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Umer cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Umer cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Umer cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Umer cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Umer cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Umer cz.8

Piotr Zubek zaśpiewał „Inne piosenki Jerzego Wasowskiego”.

posłuchaj Piotr Zubek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.1

posłuchaj Piotr Zubek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.2

posłuchaj Piotr Zubek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.3

posłuchaj Piotr Zubek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.4

posłuchaj Piotr Zubek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.5

posłuchaj Piotr Zubek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.6

posłuchaj Piotr Zubek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.7

posłuchaj Piotr Zubek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.8

Przy muzyce o sporcie, a może przy sporcie o muzyce, a może o czymś zupełnie innym Artur Andrus rozmawiał z Kamilem Stochem.


posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kamilem Stochem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kamilem Stochem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kamilem Stochem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kamilem Stochem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kamilem Stochem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kamilem Stochem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kamilem Stochem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Kamilem Stochem cz.8

Andrzej Strzelecki, aktor, reżyser, nauczyciel akademicki, były rektor i dyrektor był gościem Niedomówień Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Strzeleckim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Strzeleckim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Strzeleckim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Strzeleckim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Strzeleckim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Strzeleckim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Strzeleckim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Strzeleckim cz.8

W przeddzień swoich 80tych urodzin Janusz Gajos spotkał się ze słuchaczami RMF Classic w Niedomówieniach Artura Andrusa.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Gajosem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Gajosem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Gajosem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Gajosem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Gajosem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Gajosem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Gajosem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Januszem Gajosem cz.8

Stanisław Soyka o zeszytach, ławeczkach, królowej, a przede wszystkim o muzyce opowiedział Arturowi Andrusowi w NieDoMówieniach w niedzielę 15 września.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Soyką cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Soyką cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Soyką cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Soyką cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Soyką cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Soyką cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Soyką cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławem Soyką cz.8

Pierwszym gościem po wakacyjnej przerwie w NieDoMówieniach Artura Andrusa była Irena Santor. Opowiedziała m.in. o swoim diamentowym jubileuszu, magii ludowego śpiewu i miłości do bursztynu.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Ireną Santor cz.9

W sobotę, 22 czerwca gościem Artura Andrusa była Elżbieta Adamiak.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Elżbietą Adamiak cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Elżbietą Adamiak cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Elżbietą Adamiak cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Elżbietą Adamiak cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Elżbietą Adamiak cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Elżbietą Adamiak cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Elżbietą Adamiak cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Elżbietą Adamiak cz.8

W sobotę, 15 czerwca gościem Artura Andrusa będzie Piotr Bukartyk.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Piotrem Bukartykiem cz.8

W sobotę, 8 czerwca gościem Artura Andrusa była Magda Czapińska.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Czapińską cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Czapińską cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Czapińską cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Czapińską cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Czapińską cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Czapińską cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Czapińską cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Magdą Czapińską cz.8

W sobotę, 1 czerwca gościem Artura Andrusa był Grzegorz Daukszewicz.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Daukszewiczem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Daukszewiczem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Daukszewiczem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Daukszewiczem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Daukszewiczem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Daukszewiczem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Daukszewiczem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Daukszewiczem cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grzegorzem Daukszewiczem cz.9

W sobotę, 25 maja gościem Artura Andrusa będzie Grażyna Barszczewska.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Barszczewską cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Barszczewską cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Barszczewską cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Barszczewską cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Barszczewską cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Barszczewską cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Barszczewską cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Barszczewską cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Grażyną Barszczewską cz.9

W sobotę, 18 maja gościem Artura Andrusa był Alosza Awdiejew.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Aloszą Awdiejewem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Aloszą Awdiejewem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Aloszą Awdiejewem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Aloszą Awdiejewem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Aloszą Awdiejewem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Aloszą Awdiejewem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Aloszą Awdiejewem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Aloszą Awdiejewem cz.8

W sobotę, 11 maja gościem Artura Andrusa był Henryk Miśkiewicz.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Miśkiewiczem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Miśkiewiczem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Miśkiewiczem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Miśkiewiczem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Miśkiewiczem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Miśkiewiczem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Miśkiewiczem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Miśkiewiczem cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Henrykiem Miśkiewiczem cz.9

W sobotę, 4 maja gościem Artura Andrusa był Wojciech Malajkat.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Malajkatem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Malajkatem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Malajkatem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Malajkatem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Malajkatem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Malajkatem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Malajkatem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Malajkatem cz.8

W sobotę, 27 kwietnia gościem Artura Andrusa była Anna Dymna.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Dymną cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Dymną cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Dymną cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Dymną cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Dymną cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Dymną cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Dymną cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anną Dymną cz.8

W sobotę, 20 kwietnia gościem Artura Andrusa był Wojciech Karolak.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Karolakiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Karolakiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Karolakiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Karolakiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Karolakiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Karolakiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Karolakiem cz.7

W sobotę, 13 kwietnia gościem Artura Andrusa był Andrzej Sikorowski.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Sikorowskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Sikorowskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Sikorowskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Sikorowskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Sikorowskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Sikorowskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Andrzejem Sikorowskim cz.7

W sobotę, 6 kwietnia gościem Artura Andrusa był Wojciech Pszoniak.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Pszoniakiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Pszoniakiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Pszoniakiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Pszoniakiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Pszoniakiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Pszoniakiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Pszoniakiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Pszoniakiem cz.8

W sobotę, 30 marca gościem Artura Andrusa była Urszula Dudziak.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Urszulą Dudziak cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Urszulą Dudziak cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Urszulą Dudziak cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Urszulą Dudziak cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Urszulą Dudziak cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Urszulą Dudziak cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Urszulą Dudziak cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Urszulą Dudziak cz.8

W sobotę, 23 marca gościem Artura Andrusa był Krzysztof Tyniec.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Tyńcem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Tyńcem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Tyńcem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Tyńcem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Tyńcem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Tyńcem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Tyńcem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Tyńcem cz.8

W sobotę, 16 marca gościem Artura Andrusa był Jerzy Satanowski.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Satanowskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Satanowskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Satanowskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Satanowskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Satanowskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Satanowskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jerzym Satanowskim cz.7

W sobotę, 9 marca gościem Artura Andrusa był Bohdan Łazuka.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Bohdanem Łazuką cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Bohdanem Łazuką cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Bohdanem Łazuką cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Bohdanem Łazuką cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Bohdanem Łazuką cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Bohdanem Łazuką cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Bohdanem Łazuką cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Bohdanem Łazuką cz.8

W sobotę, 2 marca gościem Artura Andrusa będzie Katarzyna Żak.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Żak cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Żak cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Żak cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Żak cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Żak cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Żak cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Katarzyną Żak cz.7

W sobotę, 23 lutego gościem Artura Andrusa był Wojciech Waglewski.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Waglewskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Waglewskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Waglewskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Waglewskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Waglewskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Waglewskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Waglewskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Wojciechem Waglewskim cz.8

W sobotę, 16 lutego gościem Artura Andrusa był Mirosław Czyżykiewicz.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Czyżykiewiczem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Czyżykiewiczem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Czyżykiewiczem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Czyżykiewiczem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Czyżykiewiczem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Czyżykiewiczem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Mirosławem Czyżykiewiczem cz.7

W sobotę, 9 lutego gościem Artura Andrusa był Krzysztof Daukszewicz.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Daukszewiczem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Daukszewiczem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Daukszewiczem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Daukszewiczem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Daukszewiczem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Daukszewiczem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Daukszewiczem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Krzysztofem Daukszewiczem cz.8

W sobotę, 2 lutego gościem Artura Andrusa był Marcin Januszkiewicz.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Januszkiewiczem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Januszkiewiczem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Januszkiewiczem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Januszkiewiczem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Januszkiewiczem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Januszkiewiczem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Januszkiewiczem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Marcinem Januszkiewiczem cz.8

W sobotę, 26 stycznia gościem Artura Andrusa był Jan Wołek.

posłuchaj Jan Wołek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.1

posłuchaj Jan Wołek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.2

posłuchaj Jan Wołek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.3

posłuchaj Jan Wołek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.4

posłuchaj Jan Wołek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.5

posłuchaj Jan Wołek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.6

posłuchaj Jan Wołek w rozmowie z Arturem Andrusem cz.7

W sobotę, 12 stycznia gościem Artura Andrusa był Marian Opania.

posłuchaj Marian Opania w rozmowie z Arturem Andrusem cz.1

posłuchaj Marian Opania w rozmowie z Arturem Andrusem cz.2

posłuchaj Marian Opania w rozmowie z Arturem Andrusem cz.3

posłuchaj Marian Opania w rozmowie z Arturem Andrusem cz.4

posłuchaj Marian Opania w rozmowie z Arturem Andrusem cz.5

posłuchaj Marian Opania w rozmowie z Arturem Andrusem cz.6

posłuchaj Marian Opania w rozmowie z Arturem Andrusem cz.7

posłuchaj Marian Opania w rozmowie z Arturem Andrusem cz.8

posłuchaj Marian Opania w rozmowie z Arturem Andrusem cz.9

 

W sobotę, 5 stycznia gościem Artura Andrusa był Janusz Strobel.

posłuchaj Janusz Strobel w rozmowie z Arturem Andrusem cz.1

posłuchaj Janusz Strobel w rozmowie z Arturem Andrusem cz.2

posłuchaj Janusz Strobel w rozmowie z Arturem Andrusem cz.3

posłuchaj Janusz Strobel w rozmowie z Arturem Andrusem cz.4

posłuchaj Janusz Strobel w rozmowie z Arturem Andrusem cz.5

posłuchaj Janusz Strobel w rozmowie z Arturem Andrusem cz.6

posłuchaj Janusz Strobel w rozmowie z Arturem Andrusem cz.7

posłuchaj Janusz Strobel w rozmowie z Arturem Andrusem cz.8

posłuchaj Janusz Strobel w rozmowie z Arturem Andrusem cz.9

W sobotę, 29 grudnia gościem Artura Andrusa był Zenon Laskowik.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Zenonem Laskowikiem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Zenonem Laskowikiem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Zenonem Laskowikiem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Zenonem Laskowikiem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Zenonem Laskowikiem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Zenonem Laskowikiem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Zenonem Laskowikiem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Zenonem Laskowikiem cz.8

W sobotę, 22 grudnia gościem Artura Andrusa była Ania Rusowicz.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anią Rusowicz cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anią Rusowicz cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anią Rusowicz cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anią Rusowicz cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anią Rusowicz cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anią Rusowicz cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anią Rusowicz cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Anią Rusowicz cz.8

W sobotę, 15 grudnia gościem Artura Andrusa był Jacek Cygan.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Cyganem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Cyganem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Cyganem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Cyganem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Cyganem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Cyganem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Cyganem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Cyganem cz.8

W sobotę, 8 grudnia gościem Artura Andrusa był Jacek Borusiński z kabaretu Mumio.

 

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Borusińskim cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Borusińskim cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Borusińskim cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Borusińskim cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Borusińskim cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Borusińskim cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Borusińskim cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Borusińskim cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Jackiem Borusińskim cz.9

W sobotę, 1 grudnia gościem Artura Andrusa był Czesław Mozil.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem cz.4

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem cz.5

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem cz.6

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem cz.7

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem cz.8

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa z Czesławem Mozilem cz.9

W sobotę, 24 listopada gościem Artura Andrusa była Stanisława Celińska.

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławą Celińską cz.1

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławą Celińską cz.2

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanisławą Celińską cz.3

posłuchaj Rozmowa Artura Andrusa ze Stanis