Wioska Olimpijska RMF Classic

Słuchaj już dzisiaj od 11:00
Zaprasza Katarzyna Hnat

Taka okazja zdarza się raz na 4 lata! Igrzyska olimpijskie. Tym razem w Paryżu.

Korzystamy zatem z pretekstu, żeby pokazać Wam różne oblicza sportu. Nie tylko te związane z czysto sportową rywalizacją, ale także te, o których mnie się mówi podczas transmisji ze stadionów.

Przypomnimy Wam zatem mniej znane fakty z historii Igrzysk, przypomnimy sylwetki wybitnych Mistrzyń i Mistrzów olimpijskich, opowiemy o symbolice narodowych barw różnych państw oraz opowiemy skąd się wzięły ich narodowe hymny. Poszukamy wspólnie sportowych akcentów w filmach, sztuce i literaturze. 

Codziennie – od poniedziałku do piątku – zapraszamy Was do konkursu, w którym pytamy o jedną z wybranych dyscyplin sportowych. Waszym zadaniem jest odgadnięcie o jaką dyscyplinę chodzi, a także, dodatkowo, opisania w ciekawy sposób własnych sportowych lub po prostu – życiowych – aktywności.

Każdego dnia, spośród słuchaczy – zawodników, wyłonimy Zwycięzcę. Wybierzemy jedną osobę, która poprawnie odpowiedziała na pytanie konkursowe i dodatkowo – naszym zdaniem - w sposób najciekawszy i atrakcyjny, opisała swoje sportowe doświadczenia.

Zwycięzca nagrodzony zostanie Złotym Medalem Wioski Olimpijskiej RMF Classic oraz nagrodami dodatkowymi, które wskaże Prowadząca/Prowadzący program.

 

A zatem – gotowi? Start!!!

Maksymalnie 600 znaków.

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic