Napisz to jeszcze raz. Sam!

Słuchaj już teraz (do 14:00)

Czy zdarzyło się Wam czasem wyjść z kina z poczuciem, że „to” się nie powinno tak skończyć?

Czy po zamknięciu właśnie co skończonej książki nie mieliście wrażenia, że autor mógł „to” rozwiązać inaczej?
Czy nie nuciliście czasem ulubionej piosenki, próbując po swojemu ułożyć ulatujący Wam z głowy tekst?
A  może stojąc w muzeum przed słynnym płótnem wyobrażaliście sobie, że obraz ów skreślony Waszą ręką wyglądałby zgoła odmiennie?  

W naszej nowej zabawie namawiamy Was do tego, żebyście spróbowali wcielić się w rolę autorów różnych znanych utworów i spróbowali zinterpretować je na nowo.
Z przymrużeniem oka i dystansem wspólnie szukamy alternatywnych wersji powszechnie znanych historii – tworzymy nowe wersje dzieł filmowych, literackich, malarskich, uzupełniamy na nowo teksty filmowych dialogów czy słynnych piosenek...

W każdej odsłonie programu, od poniedziałku do piątku między 10:00 a 14:00, prowadzący opowiada o wybranym dziele (filmie, książce, obrazie, piosence) i jednocześnie, każdorazowo proponuje konkretne zadanie do wykonania. Zadanie polega na napisaniu Waszej własnej wersji wydarzeń, zaproponowaniu innej wersji tekstu lub odmiennej interpretacji dzieła malarskiego.

Liczy się kreatywność, poczucie humoru i nieograniczona wyobraźnia. To Wasze pole do popisu!   

Każdego dnia prowadzący w trakcie programu ocenia najciekawsze wpisy, cytuje fragmenty na antenie, może też rozmawiać z ich autorami i nagradzać ich nagrodami niespodziankami – płytami, książkami, upominkami.
 
Jednak najważniejszym punktem zabawy jest TELEFONICZNY FINAŁ po godzinie 13.00, w którym autor najbardziej pomysłowego i najciekawszego – naszym zdaniem - tekstu zdobywa TABLET!!!
Napisz to jeszcze raz. Sam!

Oto pytanie na dziś:

Shrek i Osioł zakładają spółkę Z O.O. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w...

1. Zgodnie z art. 25 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OPERA FM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-204), ul. Waszyngtona 1. 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prawidłowej realizacji Konkursu, ustalenia i ogłoszenia Zwycięzcy, realizacji praw do nagrody i nie będą udostępniane innym odbiorcom, 3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4. Podanie danych osobowych Spółce jest dobrowolne.

UWAGA LAUREACI!
Nagrody wysyłamy do 30 dni od daty wygrania. W razie niedostarczenia nagrody w tym terminie, proszę skontaktować się z Marta.Kubala@rmfclassic.pl

 

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright © 2017 RMF Classic