Ale kosmos! Nieziemska zabawa filmowa w RMF Classic

Słuchaj już dzisiaj od 10:00

Z okazji 16. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej - pod hasłem Out of Space - w naszym nowym konkursie będziemy poruszać się w kosmicznej przestrzeni. A jako że „świat” i to co dzieje się ostatnio na planecie Ziemia nie rozpieszcza, proponujemy w tym programie rozmaite ucieczki i wycieczki - pozaziemskie, międzyplanetarne, ba, nawet do odległych galaktyk… Będziemy wracać do kultowych filmów o kosmicznej tematyce, a jednocześnie będziemy zachęcać Was do wymyślania własnych filmowych historii, pomysłowych scenariuszy wprost „nie z tej ziemi”.

W każdej odsłonie konkursu (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 -12:30) Prowadzący będzie opowiadał o wybranym przez niego „kosmicznym” filmie. Każdorazowo Prowadzący wyraźnie sformułuje pytanie obowiązkowe danej edycji konkursu oraz wyznaczy pytanie dodatkowe, tzw. pytanie otwarte.

Aby dostać się do Finału, należy poprawnie udzielić odpowiedzi na pytanie obowiązkowe oraz możliwie najciekawiej udzielić odpowiedzi na pytanie otwarte. Odpowiedzi należy wpisywać poniżej. Na tej podstawie Prowadzący każdorazowo dokona wyboru Zwycięzcy danej edycji konkursu.

W telefonicznym Finale na antenie o godz.12:30 PROWADZĄCY przyzna ZWYCIĘZCY nagrodę główną w postaci wspaniałych albumów oraz gadżetów RMF Classic. PROWADZĄCY może dodatkowo, według własnego uznania, przyznać nagrody dodatkowe w postaci drobnych upominków, płyt lub książek. Zapraszamy do zabawy!

Maksymalnie 1000 znaków.

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic