Polecamy

LIVE from studio #exclusivelyforFMF

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie zaprasza na nowy cykl koncertów LIVE from studio, które odbywają się w domowych zaciszach i w studiach nagrań kompozytorów tworzących muzykę do filmów i seriali. W ramach tych spotkań muzycy zagrają na instrumentach, a ponadto przybliżą kulisy swojej pracy i odpowiedzą na pytania fanów FMF. Oczywiście podczas występu wszyscy #zostajemywdomu. Zarówno artyści, jak i słuchacze.

Jako pierwszy publiczności Festiwalu Muzyki Filmowej zaprezentował się Atanas Valkov w repertuarze serialowym, ale nie tylko. Zagrał muzykę do Belfra – znakomicie przyjętego serialu telewizji Canal + w reżyserii zdobywcy Orłów i Złotych Lwów Łukasza Palkowskiego; Pułapki, produkowanej przez TVN,  za tę muzykę Atanas był nominowany w 2019 roku do pierwszej edycji Polskiej Ścieżki Dźwiękowej Roku FMF; Bodo, a do tego muzyczne fragmenty z Ostatniej rodziny – opowieści o rodzinie Beksińskich. To wszystko usłyszeliśmy w sobotę 4 kwietnia o godz. 20.00 na facebookowych profilach Festiwalu Muzyki Filmowej i RMF Classic. Tydzień później do swojego domu zaprosił nas Aleksander Dębicz, który zaprezentował muzykę do takich filmów jak Joker, Shrek czy Gdyby ulica Beale umiała mówić. Na żywo koncerty słucha prawie 200 osób, a filmy mają po ponad 12 tysięcy wyświetleń, których wciąż przybywa.

LIVE FROM STUDIO to nowy cykl Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, który pomoże #zostaćwdomu i spędzić ten czas z muzyką wykonywaną na żywo. Nasi goście zaprezentują najpiękniejsze kompozycje filmowe. Zasada jest jedna. Nawet jeśli w koncercie bierze udział orkiestra lub zaproszeni prze kompozytorów goście, też zostają w domu.

Koncerty pojawiają się co tydzień na Facebooku Festiwalu Muzyki Filmowej i RMF Classic. Z taką częstotliwością będą pojawiały się do 26 maja, kiedy rozpocznie się 13. FMF online. Ale nie martwcie się, później też będziemy zaglądać do studiów nagraniowych gwiazd i gości FMF.


Na cykl koncertów LIVE FROM STUDIO zapraszają Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic.
#iloveFMF #allisfilmmusic #zostańwdomu #stayhome
- - -

#ilovefmf

#allisfilmmusic

Organizatorami Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie są:
Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic.

 

 • 13:47 Joanna Kulig, Marcin Masecki Deux Coeurs
 • 13:51 James Burton & David Sardy Polk Salad Annie - Ford V Ferrari Remix
 • 13:55 David Rose The High Chaparral / Main Theme
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 321, Sunday, 31 May 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic