Do zobaczenia za rok!


#PiękneBohaterki gwiazdami FMF!

„Piękną i Bestię” na dużym ekranie zobaczy 12 wyjątkowych kobiet

Na co dzień to prawdziwe, ciche bohaterki – pielęgnują, czuwają i poświęcają się dla ukochanego, chorego dziecka. Nie mając czasu dla siebie, zapominają, że są piękne! 11. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie to idealna okazja, by im o tym przypomnieć. Mamy dzieci, które są podopiecznymi Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci, przejdą niepowtarzalną metamorfozę, która zostanie uwieczniona na zdjęciach w kalendarzu na 2019 rok. Ale przede wszystkim pokażą, że warto postawić na siebie!

Uczestniczki akcji #PiękneBohaterki to 12 mam, cudownych bohaterek codzienności. To kobiety, które nie zaczynają dnia od uczesania pięknej fryzury, wykonania idealnego makijażu czy wyboru odpowiedniego ubrania, a od obowiązków. – Chcemy pokazać kobiety, które na co dzień nie mają zbyt wiele czasu, by pomyśleć o sobie. W czerwcu, w Dzień Dziecka, wyjdą całą rodziną z domu, by  poczuć, że ich życie może być radosne. Zasiądą przed wielkim, filmowym ekranem. Ale metamorfoza to tylko pretekst. W rzeczywistości chcemy, żeby ten idealny wygląd wpłynął na ich nastrój, zwiększył poczucie wartości i dał im siłę – mówi Magdalena Łukasik, z-ca dyr. Krakowskiego Biura Festiwalowego, koordynatora akcji. Mamy, które zostały wybrane przez Małopolskie Hospicjum dla Dzieci – którego ich pociechy są podopiecznymi – obejrzą „Piękną i Bestię (2017) Live in Concert” w TAURON Arenie Kraków podczas 11. Festiwalu Muzyki Filmowej. - #PiękneBohaterki zasługują jak nikt inny na to, by poczuć się niczym hollywoodzkie gwiazdy, w blasku fleszy i reflektorów. Mam nadzieję, że dzięki akcji po raz kolejny sprawimy rodzinom objętym naszą opieką wiele przyjemności – dodaje Wojciech Glac, wiceprezes Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.

Natchnienia do zmian naszym bohaterkom nada salon fryzjerski ROMAN Hair&Beauty. Pod czujnym okiem specjalistów z zakresu fryzjerstwa, makijażu i stylizacji, przejdą metamorfozy, które podkreślą wyjątkowość urody każdej z pań oraz pozwolą je zaskoczyć zupełnie nową odsłoną siebie. - Nie każda kobieta ma świadomość, że wystarczy drobna poprawka, drobna zmiana, by wydobyć swoje piękno.  My zrobimy to za nie. Uszlachetnimy ich piękno – zapewnia Adelajda Tatomir-Dyras ROMAN Hair & Beauty. Stylizacje rozpoczęły się w poniedziałek i potrwają do końca tygodnia. To także czas na dobranie baśniowych stylizacji, które będą kojarzyły się z „Piękną i Bestią”. Co na ten wyjątkowy koncert założą #PiękneBohaterki? – Przede wszystkim mają się czuć komfortowo. Nie chcę, żeby to była dla nich stresująca sytuacja. Podkreślę ich piękno, trochę doradzę, a przede wszystkim wsłucham się w potrzeby. Ponieważ one muszą się czuć w nowej stylizacji naturalnie –  tłumaczy Alicja Michalska, stylistka i projektantka.

Całość uwieczni fotograf Marcin Micuda już 16 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Przez cały dzień wnętrza centrum będą służyły jako bajkowe tło do 12 wyjątkowych zdjęć, z których powstanie wystawa i kalendarz na 2019 rok. To będzie pamiątka dla #PięknychBohaterek oraz wszystkich tych, którzy taki kalendarz będą chcieli powiesić na ścianie w swoim domu. Mamy nadzieję, że zabiegi fryzjerskie, konsultacje ze stylistką, sesja fotograficzna i udział wraz w koncercie podczas 11. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie wraz z całą rodziną będą dla nich niezapomnianym przeżyciem.


 • 19:52 Katarzyna Łaska, Agnieszka Przekupień Pokaż się
 • 19:57 Jerzy Matuszkiewicz Janosik
 • 20:00 Randy Edelman, Trevor Jones The Last Of Mohicans / Elk Hunt
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 325, Sunday, 28 June 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic