„Wiatrołomy” w Plusomacie RMF Classic+

Co prawda przysłowiowe „długie jesienne wieczory” już za nami, ale przed nami jeszcze sporo… zimowych wieczorów. Warto spędzić je z książką w ręku, słuchając w tle RMF Classic i RMF Classic+. Dla subskrybentek i subskrybentów naszej platformy radiowej przygotowaliśmy kolejną już pulę książek z Wydawnictwa Literackiego. Tym razem to „Wiatrołomy” Roberta Małeckiego. Co zrobić, by zdobyć książkę?

„Wiatrołomy” w Plusomacie RMF Classic+

„Zbrodnia doskonała nie istnieje. Przestępcę, który sądzi, że uniknął kary, w każdej chwili może dosięgnąć sprawiedliwość. Policjanci z bydgoskiego Archiwum X mają bowiem jeden cel – odkryć prawdę i ukarać winnych.” – to kilka zdań zapowiedzi pierwszej książki nowej serii kryminalnej Roberta Małeckiego. „Wiatrołomy” to wciągająca opowieść o komisarz Marii Herman, która wraz z jej zawodowym partnerem wyrusza do Grudziądza, by rozwikłać tajemnicę porwania dziecka rodziny Witbergów.

Najnowsza książka Małeckiego to idealna propozycja na długie… zimowe wieczory. Dlatego też można zdobyć ją w Plusomacie RMF Classic+. W najbliższych miesiącach na subskrybentki i subskrybentów będą czekać kolejne książkowe pozycje, m.in. „Chołod” Szczepana Twardocha. W połowie stycznia zaś zostanie ogłoszona lista koncertów topowych gwiazd, których muzyka była i jest wykorzystywana w filmach i serialach. Zaproszenia na te koncerty będą dostępne w Plusomacie. Warto więc już teraz śledzić najnowsze informacje o platformie RMF Classic+.

Co zrobić, by zdobyć najnowszą książkę Roberta Małeckiego pt. „Wiatrołomy” w Plusomacie RMF Classic+?

  • Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus i wykup dostęp do RMF Classic+ na 3, 6, 12 miesięcy lub rozpocznij 30-dniowy okres próbny z podpięciem karty (jeśli masz już dostęp, pomiń ten krok).
  • Zaloguj się na platformie RMF Classic+.
  • Przejdź do sekcji Plusomat i zobacz trwające rozdania. Pamiętaj, że im dłuższy okres korzystania z platformy, tym więcej bonusów do otrzymania.
  • Wypełnij formularz i czekaj na informację, czy jesteś w gronie zwycięzców. O wygranej poinformujemy mailowo. Rozdanie trwa do 19 stycznia.
Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic