ON AIR
od 17:00 Bliskie Spotkania - POSŁUCHAJ! zaprasza: Urszula Urzędowska

Szalona, promienna, tętniąca życiem – oto nowa powieść Kristin Hannah

„Magiczna chwila” to wzruszająca opowieść o miłości do skrzywdzonego dziecka. Napisana przez Kristin Hannah, uwielbianą na całym świecie autorkę powieści „Słowik” oraz „Zimowy ogród”. Powieść już wkrótce pojawi się na księgarskich półkach.

Szalona, promienna, tętniąca życiem – oto nowa powieść Kristin Hannah

Pewnego jesiennego dnia mieszkańców Rain Valley elektryzuje wiadomość o znalezieniu w parku dziwnego dziecka. Emocje sięgają zenitu, a plotki nie milkną, ponieważ okazuje się, że z kilkuletnią przerażoną dziewczynką nie sposób nawiązać kontaktu.

Kim jest dziecko i jak przetrwało samo w leśnej głuszy?

Czy siostrze pani komendant, psychiatrze Julii Cates, której wskutek fatalnego zbiegu okoliczności, traci dotychczasową renomę, a jej kariera się załamuje. Po tym jak jeden z jej pacjentów dopuszcza się masowej strzelaniny, prasa i wszyscy pogrążeni w żałobie rodzice obwiniają Julię za to, że nie dostrzegła z góry niebezpieczeństwa.  Po tych wydarzeniach, wraca do rodzinnego miasteczka leczyć swoje rany, jednak życie stawia na jej drodze „wilcze dziecko”, jak nazywają dziewczynkę mieszkańcy Rain Valley. Czy uda się jej stworzyć więź z dzieckiem? Czy odnaleziona dziewczynka pokona strach i znów zaufa ludziom?

Książka, której nie sposób zapomnieć!

„Magiczna chwila” określana jest jako jedna z najlepszych powieści Kristin Hannah, która przedstawia żarliwą opowieść o odporności ludzkiego ducha, triumfie nadziei i tajemniczych miejscach w sercu, gdzie czeka miłość.

Fani Hannah wiedzą, jak intrygujące i magiczne są jej powieści. I podobnie jak inne tytuły i ta książka nie zawodzi! Historia wciąga emocjonalnie, ale jest też inteligentna, to jedna z tych powieści, które nie pozwalają czytelnikowi zasnąć w nocy, jedna z tych historii, których niełatwo zapomnieć.

O autorce:

Kristin Hannah jest autorką wielu bestsellerowych obsypanych nagrodami powieści. Wcześniej prawniczka, obecnie pełnoetatowa pisarka, mieszka z mężem i synem na Hawajach. Urodzona na południu Kalifornii, od najmłodszych lat przejawiała zdolności w kierunku literatury. Sporo osób już wtedy wróżyło jej sukces na rynku wydawniczym. Motywem przewodnim utworów pisarki jest miłość – nierzadko wystawiająca bohaterów na wiele trudności. 

.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic