Polecamy

Mood Concept 2018 – w imię oryginalnego designu

Warszawa
19 – 21 października

Pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Wnętrza i wzornictwo bez jakościowych kompromisów: najnowsze kolekcje projektantów światowego formatu, spotkanie z Ferruccio Lavianim, dyrektorem artystycznym marki Kartell, butikowe wystawy, a także bogaty program warsztatów i prelekcji tematycznych. Już teraz zapraszamy do Centrum EXPO XXI w Warszawie w dniach 19 – 21 października.

Celem organizatorów Mood Concept jest stworzenie miejsca prezentacji najlepszego wzornictwa oraz podjęcie szerokiej dyskusji na temat kwestii praw autorskich w świecie projektowania, dlatego tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem „100% original design”. Podczas trzech dni zaprezentowana zostanie wyselekcjonowana oferta marek premium, zarówno już tych znanych i cenionych na polskim rynku, jak i tych, które dopiero podbiją serca rodzimych miłośników wzornictwa. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz i zobaczyć unikatowe prace najlepszych włoskich, niemieckich, skandynawskich, a także polskich designerów. Lista wystawców została potwierdzona przez stowarzyszenie loveOriginal, dla którego kreowanie mody na zakup oryginalnych produktów to cele strategiczne działania. Targi Mood Concept rozbudzą apetyt Polaków na piękne, funkcjonalne przedmioty dla domu, wykonane z najwyższą starannością. Ilustracją sztuki rzemiosła na najwyższym poziomie  i nieograniczonej wyobraźni twórców będą produkty wnętrzarskie takich marek jak KARTELL, HÜLSTA, ARTEMIDE, STRESSLESS, TEAM 7, SMEG, NATUZZI, ROLF BENZ, BRETZ, LIGNE ROSET czy FROST, które jak dotąd na wydarzeniach organizowanych w Polsce pojawiały się niezwykle rzadko lub wcale.

Gościem specjalnym Mood Concept jest dyrektor artystyczny marki Kartell – Ferruccio Laviani. Charyzmatyczny Włoch i designer poszukując nowych definicji przedmiotów i piękna, przełamuje konwenanse odważnymi, nietuzinkowymi formami mebli i oświetlenia. Wychowanek Ettora Sottsassa – jednego z założycieli rewolucyjnej grupy Memphis – w świecie wzornictwa zaistniał projektem lampy Bourgie, będącej nowoczesną interpretacją klasycznych, bogato zdobionych, barokowych lamp. Spotkanie z nim, to doskonałe źródło wielu inspiracji i bezprecedensowa okazja do rewizji własnych poglądów na temat kreatywności w projektowaniu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie bogaty program prelekcji, specjalistycznych szkoleń i kreatywnych warsztatów prowadzonych przez ekspertów ze świata architektury i designu, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej o home stagingu, sztuce we wnętrzu czy procesie projektowym. Ponadto, organizatorzy przygotowali dla zwiedzających przestrzenie specjalne z najlepszymi pracami laureatów międzynarodowego konkursu TOP DESIGN Award 2018 oraz wystawą „WE#loveOriginal”.

Po więcej informacji zapraszamy na http://moodconcept.pl/.

 

 • 19:24 Gioacchino Rossini Cyrulik sewilski (Uwertura)
 • 19:36 Celine Dion My Heart Will Go On
 • 19:43 Antonin Dvorak VIII Symfonia G-dur op.88 (3)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 325, Sunday, 28 June 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic