Hotele Dr Irena Eris - luksus blisko natury!

Od początku działalności Hoteli SPA Dr Irena Eris wizja marki zakłada oferowanie usług na poziomie premium, zapewniając jak najbardziej komfortowy pobyt gościom w połączeniu z bliskością natury. Znane z innowacyjnych rozwiązań i podążania własną drogą Hotele SPA Dr Irena Eris podjęły kolejny krok w oparciu o opinie swoich gości.

Hotele Dr Irena Eris - luksus blisko natury!

Od 8 stycznia 2023 roku Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju zdecydował się przyjmować gości powyżej lat dwunastu. W tym butikowym hotelu wyróżniającym się kameralną atmosferą, autorską koncepcją SPA oraz zapewniającym holistyczne podejście do relaksu, dzięki ofercie skierowanej do osób w wieku 12+, znajdą idealne warunki do wypoczynku nie tylko single, starsze osoby czy pary marzące o romantycznych chwilach we dwoje, ale również rodzice pragnący złapać oddech i skorzystać z wypoczynku bez towarzystwa pociech swoich lub innych gości.

Zmiana ta czyni Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój unikatowym miejscem, które oferując wysoki komfort wypoczynku i najwyższej jakości obsługę, jednocześnie sprzyja wyciszeniu, trosce o ciało i psyche podczas zabiegów pielęgnacyjnych i masaży czy delektowaniu się jedzeniem podczas wybornej kolacji w hotelowej restauracji Szósty Zmysł. Jednocześnie nowa oferta Hotelu SPA gwarantuje zapewnienie jakościowego wypoczynku przez cały rok.

Na rodzinne pobyty zapraszają natomiast niezmiennie dwa pozostałe obiekty – Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, gdzie przestrzeń na chwile odpoczynku znajdą zarówno dorośli bez dzieci, jak i rodzice z pociechami.
DrIrenaErisSpa.com

Mamy dla Was zaproszenia na 2 dwuosobowe, weekendowe pobyty w Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój. Pobyt tylko dla osób powyżej 12 lat. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formatkę poniżej.

Maksymalnie 500 znaków.

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic