ON AIR
od 10:00 Na porządku dziennym zaprasza: Jadwiga Polus

VARIETE's Impro Show z udziałem Piotra Szumowskiego w Krakowskim Teatrze VARIETE

Grupa AD HOC zaprasza na kolejny, w pełni improwizowany spektakl komediowy „VARIETE’s Impro Show” do Krakowskiego Teatru VARIETE już 11 czerwca o godzinie 19:00! Gościem specjalnym będzie komik Piotr Szumowski. Z pozoru mamy do czynienia z naiwniakiem, który potrzebuje mapy by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów. Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Ostatni rok spędził w podróży dookoła świata, teraz wraca na scenę.

VARIETE's Impro Show z udziałem Piotra Szumowskiego w Krakowskim Teatrze VARIETE

„VARIETE’s Impro Show” to historie tworzone na oczach publiczności, piosenki które powstają „tu i   teraz”, wyzwania rzucane przez widzów i   mnóstwo dobrej zabawy. w każdym spektaklu pojawi się gość specjalny, który postara się po mistrzowsku wybrnąć z każdej sytuacji! o oprawę muzyczną spektakli zadba zespół ImproBand. Przed Państwem 90 minut kreatywnej rozrywki, dozwolonej od lat 16-tu! Nie może Was zabraknąć!

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-komediową. Wszystkie spektakle są premierowe, tworzone na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i   nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Członkowie grupy swoją wiedzę i   doświadczenie zdobywali na warsztatach z instruktorami z całego świata. AD HOC to kilkaset godzin występów i   przeprowadzonych w całej Polsce warsztatów improwizacji. Grupa często gości na festiwalach teatralnych, kabaretowych i   improwizacyjnych. Pomysłodawcy i   organizatorzy największego w Polsce festiwalu improwizacji komediowej „ImproFest”.

W celu nabycia biletów zapraszamy do kasy lub na stronę internetową Krakowskiego Teatru VARIETE lub do kontaktu z Biurem Organizacji Widowni za pomocą numeru telefonu 12 442 78 00 wew. 3 / +48 535 300 108 lub mailowo teatr@teatrvariete.pl / organizacja.widowni@teatrvariete.pl.

Widzimy się 11 czerwca! Do zobaczenia w VARIETE!
 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic