Sylwester w VARIETE

Brak planów na Sylwestra? Krakowski Teatr VARIETE ma dla Was propozycję nie do odrzucenia! Jak co roku, 31 grudnia 2023, zapraszamy na dwa spektakle sylwestrowe, które będą świetnym wstępem do szalonej zabawy do białego rana. Rok 2023 pożegnamy wystrzałowo z rewią „VARIETE’s Great Revue”!

Widowiskowe choreografie, wspaniałe tancerki i tancerze, olśniewające kostiumy, zapierające dech w piersiach akrobacje i nieprzyzwoicie utalentowani wokaliści - Maria Tyszkiewicz i Jakub Szyperski! Światowe hity Madonny, Lady Gagi, Rihanny i Michaela Bublé oraz autorskie kompozycje Mariusza Obijalskiego, wykona dwunastoosobowy band pod kierownictwem Ignacego Matuszewskiego!

Tego wieczoru, scena Krakowskiego Teatru VARIETE zamieni się w ekskluzywny hotel, gdzie roztańczony Room Service, pod czujnym okiem czarującego Concierge’a, pieczołowicie przygotowuje się na przyjęcie wielkiej gwiazdy. Wizyta Divy jest związana z koncertowym show, na który bilety wyprzedały się błyskawicznie. W jaki sposób jej obecność zaburzy dotychczasowy rytm życia hotelu i co czeka za zamkniętymi drzwiami pokoi? Romans, miłość, a może skandal?

Spektakle odbędą się o godz. 17:30 i 20:30. W cenę biletu na spektakl o godz. 20:30 wliczona jest lampka wina musującego.

Bilety dostępne on-line na www.teatrvariete.pl oraz w kasie Teatru.

Do zobaczenia w Sylwestra!

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic