Aukcja Charytatywna: Artyści dla Farmy Życia 2022

Fundacja Wspólnota Nadziei prowadząca w podkrakowskich Więckowicach „Farmę Życia” – miejsce pobytu stałego dla dorosłych osób w spektrum autyzmu - dzięki pomocy i ogromnemu sercu wielu wspierających przyjaciół oraz wieloletniemu zaangażowaniu firm i instytucji, organizuje po raz kolejny AUKCJĘ CHARYTATYWNĄ – ARTYŚCI DLA FARMY ŻYCIA 2022. Cały dochód z aukcji, jak co roku, przeznaczony zostanie na dofinansowania usług terapeutycznych, rehabilitacyjnych, opiekuńczych i bytowych mieszkańców oraz uczestników zajęć na Farmie Życia.

Aukcja Charytatywna: Artyści dla Farmy Życia 2022

W tym roku zgromadzono prawie 100 prac wykonanych w różnych technikach malarskich, grafik i fotografii, w tym dzieła wysoko cenionych artystów m. in.: Rafała  Olbińskiego, Marca Chagalla, Wojciecha Plewińskiego, Janiny Kraupe – Świderskiej, Mieczysława Wejmana czy Wojciecha Fabiańskiego.

Finał licytacji na platformie aukcyjnej OneBid.pl ( https://onebid.pl/pl/auction/-/4214 ) rozpocznie się w niedzielę 27 listopada o godz. 20:00. Wszystkie obiekty oferowane są bez cen minimalnych, z niską kwotą wywoławczą, zatem macie Państwo szansę na upolowanie wartościowych dzieł sztuki w bardzo okazyjnych cenach, a przy okazji na przekazanie organizatorom bardzo potrzebnego wsparcia finansowego.

Wszystkie oferowane prace można zobaczyć w katalogu dostępnym online: https://farma.org.pl/wp-content/uploads/2022/11/FWN-Katalog-Aukcyjny-Artysci-dla-Farmy-Zycia-2022.pdf?fbclid=IwAR04En5xB_UhS-DirLNYFH2oXkdlMWzXhUvA9sjnbS6GJHPubS4waF_OjI4Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic