Księżniczki Disneya - trasa koncertowa najpiękniejszych hitów muzycznych Disney

Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo. Rusza seria koncertów w największych miastach w Polsce...

 

 

Seria występów „Disney Księżniczki Koncert” to niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć piosenki, które od lat poruszają was i waszych najbliższych. Utalentowana obsada już w maju i czerwcu przeniesie was do bajkowego świata wypełnionego najwspanialszą muzyką - w polskiej wersji językowej. Kluczowe utwory z wielu filmów Disneya zabrzmią w aż 5 polskich miastach – Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Księżniczki Disneya to emblematyczne postaci z filmów, które od lat wywołują ogromne emocje i przypominają nam o najważniejszych wartościach, którymi powinniśmy się kierować w życiu. To także bohaterki, które uczą nas pokonywania trudności, walki o szacunek i życia na własnych zasadach. Bijącym sercem najsłynniejszych produkcji Disneya są właśnie niezapomniane piosenki, które musicie usłyszeć na własne uszy. 

BILETY DO NABYCIA NA : https://disneyksiezniczkikoncert.pl/#tickets

Właśnie na tych utworach skoncentruje się trasa „Disney Księżniczki Koncert”, która zawita do 5 polskich miast. Utalentowana obsada z Sarą James na czele przypomni wam o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, o rozterkach Ariel „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny „Krainy lodu”. Ponadto posłuchacie też utworów z „Vaiany: Skarbu oceanu”„Zaplątanych”, „Aladyna” czy „Króla Lwa”. Oto pełna obsada, która na scenie zaprezentuje pełne uroku kompozycje Disney’a:

Kraków: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Katowice: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Warszawa (27.05): Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Warszawa (28.05): Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Wrocław: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Gdańsk/Sopot: Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Kto zaśpiewa? 

Sara James jest polską piosenkarką i kompozytorką popową. Wygrała program „The Voice Kids 4” oraz reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu. Młoda piosenkarka została również ambasadorką programu „Spotify EQUAL”.

Justyna Bojczuk to wokalistka, aktorka teatralna i dubbingowa. Absolwentka wydziału musicalowego na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Od ponad 16 lat związana z dubbingiem, ma na swoim koncie ponad 150 ról w bajkach, serialach oraz grach; od 2022 również kierownik muzyczny.

Paulina Grochowska to aktorka musicalowa, dubbingowa oraz trener wokalny w teatrach muzycznych w Polsce. Laureatka I miejsca Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Półfinalistka prestiżowego „International Songwriting Competition 2020”.

Sylwia Przetak swoje umiejętności wokalne rozwijała przy Studiu Artystycznym Metro, następnie w Teatrze N.O.R.A. i potem PSM im. F. Chopina w Warszawie na wydziale – Wokalistyka Estradowa. Chórzystka programu muzycznego: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wokalistka Studia Accantus, które osiąga milionowe odsłony na kanale Youtube.

Zosia Nowakowska na deskach teatralnych zadebiutowała w 2004 roku rolą Julii w musicalu Romeo i Julia Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy. Użycza również swojego głosu w dubbingu, m.in. polskie wersje filmów Disneya.

Maciej Pawlak jest absolwentem Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Związany m.in. z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, Teatrem Rampa, Teatrem Syrena czy Krakowskim Teatrem Variété.

W rolę Magicznego Dyrektora Muzycznego wcieli się Marcin „Sosna” Sosiński, który w 2022 r. otrzymał nagrodę dla Najlepszego Pierwszoplanowego Aktora Musicalowego w Polsce w ogólnopolskim plebiscycie Musicalowe Nagrody Widzów. Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy oraz kompozytor muzyki teatralnej i filmowej.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic