Koncert charytatywny "Black or white”

Na scenie Klubu STUDIO odbędzie się 5-jubileuszowa edycja Koncertu charytatywnego „Black or white”

Koncert charytatywny "Black or white”

27.06.2021 r., godz. 18:00


Koncert „Black or white” to wyjątkowe wydarzenie, w którym każdego roku uczestniczą Gwiazdy Polskiej Sceny Muzycznej i choć z uwagi na pandemię, listopadowy koncert zostanie zastąpiony czerwcowym, to za przyczyną niezwykłej atmosfery koncertu, którą tworzą zaproszeni Artyści, ale też Widzowie, na scenie Klubu STUDIO wybrzmi hasło przewodnie: "Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów"

Koncert organizowany jest przez Fundację Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii NSSU w Krakowie we współpracy z miastem Kraków celem promowania wiedzy na temat nowotworów neuroendokrynnych. Podczas koncertu Artyści poprzez swoje muzyczne pasje będą wspierać pacjentów z nowotworami endokrynnymi.

W tym roku myślą przewodnią koncertu jest hasło: „Siła kobiety kontra siła mężczyzny”.

Wystąpią:
Grzegorz Turnau
Joanna Kołaczkowska z kabaretem Hrabi
Edyta Krzemień
Motion Trio
Krystyna Man Li Szczepańska
Akustyczna Operacja
oraz
Zespół Wokalny Colour Voices
Zespół Wokalny Star_si

Organizatorzy podkreślają wyjątkowość tegorocznego koncertu. Z uwagi na jego Jubileusz charakter koncertu nawiązywał będzie do bardzo różnorodnej grupy nowotworów, jakimi są nowotwory endokrynne. Stąd też na scenie zobaczą Państwo różnych Artystów, którzy wprowadzą Państwa w niezwykły świat swojej twórczości. W trakcie koncertu będziecie mieć Państwo możliwość posłuchania utworów pochodzących z różnych musicali, poezji śpiewanej, utworów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, muzyki instrumentalnej, ale również spotkać się z Hrabiną Polskiego Kabaretu. Podczas koncertu czekają na Państwa niespodzianki. Ci z Państwa, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach Festiwalu Black or white znają już dobrze jego formułę i wyjątkowość. Organizatorzy jak co roku gwarantują dobrą zabawę, mając na uwadze różne upodobania muzyczne Gości, ale także wyjątkowy czas pandemii.

W trakcie koncertu osoby zainteresowane problemem nowotworów neuroendokrynnych będą miały możliwość zapoznania się z tym tematem.
Informacje na temat sprzedaży biletów będą dostępne na stronie https://www.ticketclub.pl/

Środki ze sprzedaży biletów zostaną przekazane Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii celem poprawy diagnostyki i leczenia pacjentów onkologicznych pozostających pod opieką Kliniki.

Koncert promuje szerzenie wiedzy na temat nowotworów neuroendokrynnych, aby przez tego typu inicjatywy skrócić statystyczny czas diagnozy, który obecnie wynosi od 5 do 7 lat.

Dodatkowe informacje na temat obecnego i poprzednich edycji Festiwalu są dostępne na stronie facebook: Festiwal Black or white.