Drodzy Słuchacze!

Lato, lato pełną parą. Upały nie odpuszczają, słońce wspaniale nas rozgrzewa. Dlatego wraz z Cukiernią Sucré - Lody Naturalne przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Lody o smaku RMF Classic! A jak smakuje nasza stacja? Lekko, naturalnie, owocowo… Nasz smak to mleczna wiśnia z nutą jagody!

Drodzy Słuchacze!

My już po degustacji, wyszło wspaniale. A kto jeszcze nie zdążył skosztować, to zapraszamy do jednego z 7 warszawskich punktów Sucré. Chciałoby się powiedzieć – Siedmiu Wspaniałych!

Sucré Saska Kępa, ul. Walecznych 74
Sucré Wilanów - ul. Klimczaka 5
Sucré Krakowskie Przedmieście - ul. Krakowskie Przedmieście 7
Sucré  Plac Zbawiciela, ul. Mokotowska 12
Sucré Mokotów, ul. Cybernetyki 2
Sucré Żoliborz, ul. Rydygiera 13
Sucré Ursynów, ul. Aleja KEN 49    
 
Rzemieślnicze Lody z Cukierni Sucré łączą w sobie pasję, nutę szaleństwa i kreatywny wachlarz smaków. To tradycyjne, francuskie i włoskie receptury w naszej autorskiej interpretacji! Czy może być lepsze miejsce na lody o smaku RMF Classic?

Zdradzimy Wam naszą tajemnicę… Słuchając RMF Classic, te lody smakują jeszcze lepiej! Dlatego ściągnijcie naszą aplikację, załóżcie słuchawki i delektujcie się śmietankową wiśnią z jagodą – oraz najpiękniejszą muzyką filmową.

A kto już spróbował – oznaczcie RMF Classic, prześlijcie nam swoje zdjęcia w wiadomości prywatnej, napiszcie, jak Wam smakowało! Wybrane osoby nagrodzimy piknikowym zestawem gadżetów RMF Classic.
Sucré – dziękujemy!