Six Seasons – The Spirit of Music Festival. Z miłości do muzyki!

Każdy festiwal muzyczny to prawdziwe święto. Niewiele jest jednak takich jak Six Seasons – The Spirit of Music Festival. To muzyczne wydarzenie jest prawdziwym wyrazem miłości do muzyki, która jest uniwersalnym językiem emocji w tym trudnym świecie. Weź udział w niezapomnianym przeżyciu artystycznym!

Six Seasons – The Spirit of Music Festival. Z miłości do muzyki!
fot.Pixabay

Six Seasons – The Spirit of Music Festival. Co to za wydarzenie?

Six Seasons – The Spirit of Music Festival to niezwykłe wydarzenie, które łączy ludzi dzięki uniwersalnemu językowi przekazu emocji –muzyce. Nazwa obowiązuje od 2019 roku i jest bezpośrednim nawiązaniem do idei przekazanej w wierszu ks. Jana Twardowskiego – idei sześciu pór roku. Zgodnie z jego słowami pory roku to: "Przedwiośnie, wiosna, lato, dwie jesienie. Jedna ze złotem ucieka, w drugiej kalosz przecieka, i zima".
Festiwal skupia się na tej magii, którą możemy odnaleźć w otaczającym nas świecie przyrody. To właśnie natura i jej wyraz w muzyce stał się tematem przewodnim The Spirit of Music. To niezwykłe miejsce, w którym główną rolę grają emocje, pozytywna energia, radość... to wszystko pod wspólną flagą uniwersalnego języka – muzyki – stanowi niepowtarzalny klimat Six Seasons – The Spirit of Music Festival.

Six Seasons – The Spirit of Music Festival. Dlaczego jest niezwykły?

Upodobania muzyczne każdego z nas określamy najczęściej za pomocą nazwy gatunku, którego słuchamy najchętniej. W przypadku artystów występujących na scenie rodzaj muzyki nie będzie dokładnie określony. The Spirit of Music Festiwal to celebracja dźwięku, który nie podlega podziałom. To muzyka, która zaprasza i łączy wszystkich. Celem organizatorów jest inspirować do tworzenia więzi pokoju, przyjaźni i miłości. To swoiste przypomnienie, że muzyka powstała aby łączyć, nie dzielić. W świecie, w którym podziałów jest coraz więcej, w którym coraz więcej jest stresu, niezgody, sztuczności, Six Seasons jest doskonałą okazją na złapanie oddechu, spojrzenie inaczej na ludzi, wreszcie na zwrócenie uwagi na naturę i to, jak można przedstawić ją w muzyce. Artyści występujący na scenie właśnie za pomocą dźwięku przekazują swoją wrażliwość, emocje, doświadczenia i przeżycia. Jednocześnie zachęcają, aby otworzyć się na muzykę, która jest językiem bez słów. Ona nie dzieli, nie wyklucza, nie dyskryminuje i nie szufladkuje. To język, w którym mówić i wyrażać siebie może każdy!

Six Seasons – The Spirit of Music Festival. Miejsce, termin, obsada

The Spirit of Music Festival odbędzie się w dniach 09-11.09.2022 w Warszawie, w inspirującej przestrzeni Butelkowni Centrum Praskiego Koneser. Koncerty startują każdego dnia o godzinie 20:00. Wystąpią artyści z wielu zakątków świata, każdy za pomocą muzyki będzie przekazywać swoją wrażliwość. Bilety na każdy z koncertów można zakupić poprzez stronę internetową – organizatorzy przewidzieli osobne bilety na każdy z trzech koncertów (w cenie 100 zł), a także całościowy karnet, zapewniający wstęp na wszystkie trzy koncerty (w cenie 250 zł). Pula biletów jest ograniczona, wejściówki na to niezwykłe wydarzenie można zakupić TUTAJ.

Na scenie Six Seasons – The Spirit of Music Festival zaprezentują się: Emotronica, Italian Connection i Jacek Kochan & AJEE.

Six Seasons – The Spirit of Music Festival. Harmonogram, organizator, partnerzy

Six Seasons – The Spirit of Music Festival potrwa trzy dni i będzie składać się z trzech koncertów. Harmonogram przedstawia się następująco:
•    9 września 2022, godzina 20:00 – Emotronica. Zespół wystąpi w składzie: Grzech Piotrowski, Matheus Jardim, Tamara Behler, Daniel Popiałkiewicz, Ignacy Wendt, Arek Grygo, Piotr Matusik i Jan Wierzbicki. W brzmieniach tego zespołu usłyszymy saksofon, bębny, wokal, gitarę, trąbkę, keyboard i gitarę basową.
•    10 września 2022, godzina 20:00 – Italian Connection. Zespół wystąpi w składzie: Mauro Schiavone, Pietro Guido Tonolo, Pietro Levaratto i Jacek Kochan. W brzmieniach tego zespołu usłyszymy pianino, saksofon, gitarę basową i bębny.
•    11 września 2022, godzina 20:00 – Jacek Kochan & AJEE. Zespół wystąpi w składzie: Jacek Kochan, Dominik Wania, Bartek Prucnal, Andrzej Gondek, Robert Kubiszyn. W brzmieniach tego zespołu usłyszymy bębny, pianino elektryczne, syntezatory, gitarę, gitarę basową i saksofon altowy.

Organizator: SIX SEASONS DISTILLERY Sp. zo.o. Sp. k.
Dyrektor artystyczny: Grzegorz Młynarski
Partnerzy: Centrum Praskie Koneser, Six Seasons, Six Seasons Distillery, Beczki Świętego Mikołaja, Cabo Verde de Luxe Travel, Bystra Osada Młynarzy, Brew Master / Brew Dog.

Artykuł sponsorowany

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic