ON AIR
od 11:00 Odlotowe lato zaprasza: Dariusz Stańczuk

Chris North powróci w roli Mr Biga w 2. sezonie "I tak po prostu"? Odpowiada sama Sarah Jessica Parker

Fani serii o Carrie Bradshaw i jej zwariowanych przyjaciółkach z Nowego Jorku czekali z niecierpliwością na dalsze losy bohaterek. Po latach powstała kontynuacja „Seksu w wielkim mieście”, czyli serial „I tak po prostu”. Jednakże Chris North, grający męża i wielką miłość Carrie, Mr Biga został oskarżony o molestowanie seksualne. A w efekcie przełożyło się to na jego sytuację zawodową i udział w serialu.

Chris North powróci w roli Mr Biga w 2. sezonie "I tak po prostu"? Odpowiada sama Sarah Jessica Parker
Fot.HBO/Materiały prasowe

Brak kontaktu

Jak przyznała sama Sarah Jessica Parker, od wspomnianego oskarżenia nie rozmawiała z Chrisem Nothem. Warto wspomnieć, że aktorzy prywatnie są przyjaciółmi. Noth został oskarżony o molestowanie seksualne pod koniec 2021 roku. Początkowo były to dwie sytuacje, później pojawiły się trzy nowe oskarżenia.

Opinia Parker

Na fali oskarżeń Chrisa Notha usunięto z serialu "I tak po prostu". W finale pierwszego sezonu wycięto sceny z jego udziałem. Mr Big i Carrie mieli pojawić się we wspólnych scenach, w Paryżu bohaterka uporałaby się ze śmiercią męża. W rozmowie z „The Hollywood Reporter” Sarah Jessica Parker, która gra jedną z głównych ról w serialu i jednocześnie jest jego producentką, wypowiedziała się w sprawie oskarżeń wobec Notha:

„Nawet nie wiem, czy jestem gotowa, by teraz o tym rozmawiać. Sądzę jednak… Nie reagowałam jako producentka. Powinnam nad tym pomyśleć, bo ja po prostu..."

Koniec kariery

Chris Noth prócz usunięcia z „I tak po prostu” spotkał się również z innymi konsekwencjami działań, o które jest oskarżany. Agencja aktorska, która go reprezentowała, zerwała z nim współpracę, utracił też role w wielu produkcjach. Aktor nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Noth wyznał, że jednej z kobiet, które go oskarżają, nie zna.

Co dalej z serialem?

Pojawia się też pytanie, co z postacią Mr Biga w drugim sezonie "I tak po prostu". Rozważano nawet zakończenie serialu na dobre. Pamiętajmy, Carrie ciągle wspominała o ukochanym w pierwszym sezonie. Obecnie trwają prace nad drugim sezonem produkcji.

 

Autor:Judyta Nowak - RMF Classic

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic
Ankieta RMF Classic