Weź RMF Classic i RMF Classic+ na majówkę – nowa wersja aplikacji jest już dostępna

Na Mazurach, na plaży, a może w chatce w górach? Weź RMF Classic i RMF Classic+ na majówkę. Pobierz najnowszą wersję aplikacji mobilnej i słuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej i podcastów gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Weź RMF Classic i RMF Classic+ na majówkę – nowa wersja aplikacji jest już dostępna

Weź RMF Classic i RMF Classic+ na majówkę – nowa wersja aplikacji jest już dostępna

Na Mazurach, na plaży, a może w chatce w górach? Weź RMF Classic i RMF Classic+ na majówkę.  Pobierz najnowszą wersję aplikacji mobilnej i słuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej i podcastów gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Dzięki nowej wersji aplikacji mobilnej RMF Classic, możesz mieć swoje ulubione radio zawsze przy sobie. Także w czasie majówki! Z aktualizacji zadowoleni będą także subskrybenci RMF Classic+. Od teraz będą mogli słuchać dodatkowych audycji oraz najpiękniejszej muzyki filmowej bez reklam za pośrednictwem swojego smartfona. Ale to nie wszystko!

W aplikacji RMF Classic można znaleźć szereg nowych funkcjonalności:

  • możliwość słuchania RMF Classic bez reklam, dzięki dostępowi do RMF Classic+ (sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus),
  • dostęp do audycji do wyboru – od poniedziałku do piątku między 13.00 a 16.00 słuchacze mają możliwość wybierania spośród czterech dodatkowych audycji, w których prowadzący prezentują ciekawostki i informacje ze świata muzyki. Do wyboru audycje wyłącznie z piosenkami filmowymi, muzyką filmową, muzyką klasyczną lub balladami (powtórki zawsze o 20.00),
  • dostęp do najciekawszych antenowych audycji w formie podcastów,
  • dostęp do podcastów premium tylko dla subskrybentów RMF Classic+,
  • możliwość połączenia aplikacji z domowym systemem audio, telewizorem lub systemem audio w samochodzie.

Niezależnie od tego, gdzie będziesz spędzać nadchodzący długi weekend, w aplikacji możesz sprawdzić także, jaki utwór jest aktualnie grany na antenie oraz kto jest na szczycie Listy Przebojów Muzyki Filmowej.

Co zrobić, by uzyskać dostęp do najnowszych funkcjonalności?

  • Dotychczasowi użytkownicy: pobierz aktualizację aplikacji RMF Classic w App Store lub Google Play.
  • Subskrybenci RMF Classic+: połącz swoje konto RMF Classic+ z aplikacją, wpisując kod wygenerowany na stronie:  https://plus.rmfclassic.pl/plus/paruj i zyskaj dostęp do muzyki bez reklam, dodatkowych audycji i podcastów premium.

Weź RMF Classic i RMF Classic+ ze sobą na majówkę i słuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej gdzie chcesz i kiedy chcesz.

 


 

Czy znasz już RMF Classic+?

To nasza nowa, unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z czterema równolegle nadawanymi audycjami muzycznymi do wyboru, podcastami premium i muzyką bez reklam tylko dla subskrybentów.

To pierwsza tego typu platforma w Polsce – sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus i dołącz do tysięcy użytkowników! Wypróbuj przez 30 dni bezpłatnie.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic