Robbie Williams wystąpi w prywatnym domu króla Karola III

Występ, który ma się odbyć 26 sierpnia 2023 r. w posiadłości królewskiej Sandringham, brytyjski gwiazdor muzyki pop ogłosił w mediach społecznościowych. Ma to być pierwsze w historii tego miejsca wydarzenie muzyczne na tak wielką skalę, a przy tym jedyny przyszłoroczny, plenerowy koncert Williamsa w Wielkiej Brytanii.

Robbie Williams wystąpi w prywatnym domu króla Karola III
Fot.PAP/EPA/EPA/FELIPE TRUEBA

Sandrigam House jest wiejską rezydencją brytyjskiej rodziny królewskiej i od 1862 roku prywatnym domem kolejnych monarchów (obecnie należy do króla Karola III, który już zapowiedział, że spędzi w tym miejscu święta Bożego Narodzenia). Znajduje się w pobliżu wioski Sandringham w hrabstwie Norfolk.

Na stronie organizatora koncertu Heritage Live, promotor Giles Cooper, zachęca do udziału w wydarzeniu: „Robbie ma to do siebie, że z wiekiem staje się coraz lepszy! (…) Dla mnie jest najlepszym artystą od czasów Elvisa! To będzie najbardziej magiczny koncert w najbardziej niesamowitym otoczeniu i na zawsze pozostanie w naszej pamięci!”.

Sprzedaż biletów na stronie www.axs.com/heritagelive rozpocznie się 9 grudnia, a przedsprzedaż - dzień wcześniej. W zapowiedzi można przeczytać m.in., że na terenie włości królewskich dozwolone są „małe pikniki”, a dzieci do piątego roku życia wchodzą za darmo.

Przypomnijmy, że w przyszłym roku 48-letni Robbie Williams będzie świętował 25-lecie solowej kariery. Z tej okazji wystąpi także krakowskiej Tauron Arenie - 12 marca 2023 r. (PAP Life)

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic