Bilety na koncerty FMF już dostępne w Plusomacie RMF Classic+

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie rozpocznie się już za kilkanaście dni! Fani FMF-u po pandemicznej przerwie nareszcie będą mogli spotkać się z największymi gwiazdami w salach koncertowych. Dla subskrybentów nowej, unikatowej platformy RMF Classic+ stacja przygotowała specjalną pulę biletów, której dystrybucja właśnie rozpoczęła się w Plusomacie na plus.rmfclassic.pl. Do zdobycia blisko 80 biletów.

Bilety na koncerty FMF już dostępne w Plusomacie RMF Classic+

Kilar | Glass, FMF: Scoring4Polish Directors: Jerzy Skolimowski, FMF: Comporsers4Ukraine i FMF: Słowińska | AUKSO | Konieczny – na te koncerty subskrybenci RMF Classic+ mogą zdobyć bilety w akcji specjalnej, którą rozgłośnia przygotowała w związku ze zbliżającym się Festiwalem Muzyki Filmowej w Krakowie. Wydarzenia odbędą się w najlepszych salach koncertowych Krakowa: Sali Audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego i Sali Teatralnej Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie.

Co zrobić, by ubiegać się o bonusy?

•    Wejdź na stronę www.rmfclassic.pl/plus i wykup dostęp do RMF Classic+ lub rozpocznij 30-dniowy okres próbny.
•    Zaloguj się na platformie RMF Classic+.
•    Przejdź do sekcji Plusomat i zobacz trwające rozdania. Pamiętaj, że im dłuższy okres korzystania z platformy, tym więcej bonusów do otrzymania.
•    Wypełnij formularz i czekaj na informację, czy jesteś w gronie zwycięzców.

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń promujących muzykę filmową i jej twórców. Co roku w stolicy Małopolski można spotkać się z najgorętszymi nazwiskami branży, wybitnymi kompozytorami i reżyserami, gośćmi z Hollywood i laureatami Oscarów. Wydarzenie jest organizowane przez Miasto Kraków, KBF i RMF Classic.

Pełny program na: www.fmf.fm

Poleca RMF Classic!


 

Czy znasz już RMF Classic+?

To nasza nowa, unikatowa platforma radiowa łącząca ofertę stacji RMF Classic z czterema równolegle nadawanymi audycjami muzycznymi do wyboru, podcastami premium i muzyką bez reklam tylko dla subskrybentów.

RMF Classic+ to pierwsza tego typu platforma w Polsce – sprawdź na www.rmfclassic.pl/plus i dołącz do tysięcy użytkowników! Wypróbuj przez 30 dni bezpłatnie.

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic