Informacje

„dla WAS graMY”

Dodano:
„dla WAS graMY”

AGA ZARYAN - koncert interaktywny online

Sobota 4 kwietnia, godz. 21.00 - 23.00

Drodzy fani muzyki!

Wraz z  rozprzestrzenianiem się koronowirusa tysiące muzyków, tak jak Wy, utknęły w domach. Nikt nie potrafi powiedzieć jak długo ten stan będzie trwać. Bez względu na sytuację, aby żyć, aby utrzymać nasze rodziny musimy pracować. My, jako twórcy, musimy występować - to jest nasza praca i nasze życie.

Zmieniają się czas i okoliczności, chcielibyśmy jednak aby w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach nie rezygnować z możliwości bycia razem. Nasza rola się nie zmienia. Polega na dzieleniu się z Wami naszymi emocjami, na oderwaniu Was od codziennych zajęć.

Zapraszam Was na interaktywny koncert, który przygotujemy w nadchodzącą sobotę. Proszę zapewnijcie sobie trochę wolnego czasu. Będzie nas niewiele, będzie kameralnie, blisko. Może przygotujcie lampkę wina albo kubek ulubionej herbaty, zapalcie świeczkę i zajmijcie wygodne miejsce. Aha! Jeśli możecie podłączcie do komputera głośnik lub system hi-fi.  I oczywiście - weźcie ze sobą najbliższych domowników.

Na ten wieczór chciałabym zaprosić Was do siebie. Towarzyszyć mi będzie wieloletni partner muzyczny, pianista Michał Tokaj. Niestety ze względu na ograniczenia technologiczne na to spotkanie musieliśmy przygotować ograniczoną liczbę miejsc.

„dla WAS graMY" to również sygnał dla wszystkich muzyków i twórców. Chciałabym Was namówić do zrobienia kroku naprzód.

Jeszcze niedawno w równej mierze mogliśmy się utrzymywać z grania koncertów oraz ze sprzedaży płyt. Teraz kiedy nie możemy się spotykać z publicznością podczas koncertów zostajemy odcięci od najważniejszej części naszej pracy a także - powiedzmy to otwarcie - środków na codzienne utrzymanie. To sygnał, że musimy przystosować się do nowych warunków. Wiem, że ogromna większość z Was nie ma stałego zatrudnienia, nie wszyscy są ubezpieczeni. Mamy rodziny które nas wspierają, ale w dobie kryzysu nie uniosą dodatkowego obciążenia.


Drodzy fani!
Wy także macie niełatwo. Bardzo siebie potrzebujemy nawzajem. Być może teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Robię nowy krok w mojej karierze. Jest on podyktowany koniecznością chwili. Muszę opanować wiele nieznanych dotychczas technicznych umiejętności :) Razem z Wami musi nam się udać!

Ze względu na koronawirusa 10% dochodu z koncertu przekażemy na wsparcie służby zdrowia w czasie walki z epidemią.

A jeśli ktoś z Was chciałby bezpośrednio wesprzeć naszą służbę zdrowia - zachęcamy do wpłat na zbiórkę:
https://www.facebook.com/donate/558314954789637/3246098692076136/

Bądźcie z nami!
Aga Zaryan

https://www.facebook.com/events/3121640257846320/

 • 05:00 Piotr Czajkowski Piano Concerto No.1 in Bb minor Opus 23 (1)
 • 05:09 Yann Tiersen La Valse d'Amelie
 • 05:11 Julia Pietrucha Ewka
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic