Informacje

Zwiedzaj ICE Kraków nie wychodząc z domu

Dodano:
Zwiedzaj ICE Kraków nie wychodząc z domu

W dniu 24 kwietnia o godzinie 11.00 odbędzie się wirtualny spacer z przewodnikiem po Centrum Kongresowym ICE Kraków. Transmisja na żywo pojawi się na profilach społecznościowych. Już dziś zapraszamy na Facebooka @ICE Kraków Congress Centre oraz Instagram @icekrakow.

Miasto Kraków oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe, będące operatorem ICE Kraków, serdecznie zapraszają do cyfrowego zwiedzania zakamarków obiektu. Podczas pandemii koronawirusa, kiedy mamy ograniczony dostęp do miejsc związanych z organizacją wydarzeń, wspólnego spędzania czasu oraz spotkań, tym bardziej warto odbyć wirtualną podróż po obiekcie, który na co dzień gości najlepsze koncerty i światowe kongresy. Już w ten piątek za pomocą kanałów social media otworzy się dla Was najlepsze centrum kongresowe w Polsce!

Zachęcam do wzięcia udziału w „ICE Kraków | Home Tour”, by zobaczyć m.in. Salę Audytoryjną im. Krzysztofa Pendereckiego, Salę Teatralną, backstage, czy trzypiętrowe foyer z widokiem na Wzgórze Wawelskie. – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora ICE Kraków. Podczas spotkania będzie można usłyszeć sporo ciekawostek oraz anegdot na temat wydarzeń, projektu architektonicznego oraz genezy logotypu. – dodaje dyrektor Helbin.

Centrum Kongresowe ICE Kraków organizuje cykliczne spotkania otwarte dla mieszkańców Krakowa w formie rodzinnych pikników tj. Dzień Dobry ICE Kraków, podczas których można zwiedzać jego przestrzenie. W wolnych terminach chętnie przyjmowane są także zorganizowane grupy, studenci krakowskich uczelni, którzy uczą się o branży spotkań, a także – co oczywiste – klienci realizujący na co dzień swoje wydarzenia w stolicy Małopolski. Wobec braku możliwość bezpośredniego spotkania, z pomocą przyszły portale społecznościowe, które pomagają nam wszystkim utrzymać ze sobą stały kontakt.

Organizatorzy zachęcają, by mimo konieczności zachowywania fizycznego dystansu, trzymać się razem za pośrednictwem Internetu. Słowo razem, a właściwie Together, stało się hasłem przewodnim nowej linii komunikacyjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków, która została wdrożona w październiku 2019 roku z okazji 5-lecia działalności obiektu. Przez ten czas obiekt odwiedziło ponad 1,2 miliona uczestników podczas 1000 wydarzeń. Nikt wtedy nie spodziewał się, że hasło to dziś nabierze całkowicie nowego wymiaru oraz mocy.

Dołącz do spaceru online i #zostańwdomu!

 • 14:07 John Williams Prologue: Book II and The Escape From The Dursleys
 • 14:11 Francisco Tarrega Recuerdos de la Alhambra
 • 14:15 Vladimir Ashkenazy Fragment Sonaty Patetycznej
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic