Informacje

Serial kryminalny pomoże niezależnym filmowcom poszkodowanym w wyniku pandemii

Dodano:
Serial kryminalny pomoże niezależnym filmowcom poszkodowanym w wyniku pandemii

fot.PAP/EPA/CHRISTIAN MONTERROSA

Z każdym dniem pojawia się coraz więcej produkcji realizowanych w domu z zachowaniem wszelkich środków ostrożności niezbędnych w trakcie pandemii koronawirusa. Szczególnie interesująco zapowiada się serial kryminalny „The Agoraphobics Detective Society”, w którym wystąpią m.in. Brian Cox oraz Claes Bang.

To przedsięwzięcie w pełni charytatywne, które powstaje z myślą o niezależnych brytyjskich i amerykańskich filmowcach poszkodowanych z powodu pandemii. Jak podaje portal „Deadline”, za sterami projektu stoi brytyjska producentka Maggie Monteith, która do udziału w nim zaangażowała zespół brytyjskich i amerykańskich scenarzystek oraz reżyserek.

Na początek powstanie pilot serialu „The Agoraphobics Detective Society”, który opowiadać będzie o grupie pacjentów, którzy łączą swoje siły w celu rozwiązania zagadki zaginięcia wziętego psychiatry. Tytuł wskazuje na to, że bohaterami serialu będą osoby cierpiące na agorafobię.

W rolach głównych w serialu zobaczymy Briana Coxa („Sukcesja”), Claesa Banga (serial Netfliksa „Dracula”) oraz dziennikarkę Mariellę Frostrup. W pozostałych rolach wystąpią Ian Harvie, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Campbell-Hughes, Grace Van Patten, Nicole Ansari-Cox, Simon Kunz oraz Josephine Butler. Każdy z aktorów nagra swoją rolę we własnym domu w trakcie samoizolacji.

Pilot serialu będzie można zobaczyć na stronie „PinpointPresents.com”. Widzowie zostaną poproszeni o wniesienie opłaty zgodnie ze swoimi możliwościami finansowymi. Wszystkie wpływy zostaną przekazane na fundację pomagającą poszkodowanym z powodu koronawirusa filmowcom.

Scenariusz pilotowego odcinka napiszą Dolly Well, Suzi Ewing oraz Heidi Greensmith. (PAP Life)

 • 11:32 Leslie Odom Jr. Speak Now
 • 11:36 Danny Elfman Theme Batman
 • 11:39 Ramin Djawadi Shall We Begin
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 354, Sunday, 18 April 2021
 • 1
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic