Informacje

Player.pl całkowicie płatny. Koniec oglądania za darmo. Rewolucyjne zmiany w serwisie

Dodano:
Player.pl całkowicie płatny. Koniec oglądania za darmo. Rewolucyjne zmiany w serwisie

fot. shutterstock.com

16 lutego w życie wchodzą rewolucyjne zmiany na platformie Player.pl. Od teraz wszystkie treści w serwisie będą dostępne wyłącznie w płatnych pakietach. To koniec darmowego oglądania.

To koniec darmowego oglądania materiałów na platformie Player. Od 16 lutego 2021 roku wszystkie treści serwisu będą dostępne wyłącznie za opłatą – podaje portal wirtualnemedia.pl. Player.pl wprowadza trzy podstawowe pakiety, których ceny mieszczą się w przedziale od 4 do 30 zł za miesiąc. Za dostęp do materiałów trzeba będzie teraz zapłacić. Wspomniane pakiety to:

    „Player” (15 zł/miesiąc),
    „Player z reklamami” (4 zł/miesiąc),
    „Player + TV” (30 zł/miesiąc).

Pierwszy z trzech powyższych pakietów daje dostęp do niemal całej biblioteki serwisu – z wyłączeniem Canal+, HBO i TVOD. Kolejny – „Player z reklamami” – jest najtańszą z opcji. Obejmuje te same treści, co „Player”. Różni je jednak to, że w „Playerze z reklamami” nadal będą pokazywane spoty reklamowe. Trzeci pakiet to „Player + TV”, który obejmuje materiały uwzględnione w ofercie „Player”, a ponadto blisko 30 kanałów telewizyjnych.
Serwis Player.pl od dzisiaj płatny

Wprowadzając wyłącznie płatną ofertę, Player.pl podąża drogą światowych serwisów premium. Biuro prasowe TVN Grupy Discovery podkreśla, jakie są zalety tej rewolucyjnej zmiany.

    Podobnie jak wiele światowych serwisów premium, zdecydowaliśmy się przejść na model biznesowy oparty całkowicie na subskrypcji. Rezygnujemy z podziału na AVOD i SVOD, gdyż chcemy uprościć model korzystania z platformy, a jednocześnie zapewnić widzom korzystającym z naszych usług jak najlepsze wrażenia
    – cytuje portal wirtualnemedia.pl.

    Od 16 lutego dostęp do większej liczby produkcji na Playerze – w tym tytułów Player Original, discovery+ Originals oraz prapremier – stanie się możliwy dla szerszej grupy odbiorców, a podział usług na pakiety będzie prostszy i bardziej przejrzysty
    – przekonuje biuro prasowe.

Autor: Maria Staroń RMF

 • 06:00 Tomaso Albinoni II Koncert obojowy d-moll op. 9 (2)
 • 06:05 Georges Bizet Carmen (Overture)
 • 06:08 Lalo Schifrin La Cumparsita
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic