Informacje

Krakowskie Forum Kultury zaprasza do udziału w inicjatywie #zostanwdomuzkfk

Dodano:
Krakowskie Forum Kultury zaprasza do udziału w inicjatywie #zostanwdomuzkfk

Krakowskie Forum Kultury, a właściwie obecnie Krakowskie Forum Kultury Domowej, przygotowało dla swoich odbiorców wiele atrakcji w przestrzeni online na czas, w którym musimy wszyscy pozostać w domach i nie możemy fizycznie uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom i spędzenia tych dni wspólnie z nami.

Każdego dnia o 12:00 na facebookowym profilu KFK pojawi się post z ciekawostkami, nawiązujący tematycznie do stałych aktywności Krakowskiego Forum Kultury, czyli najpopularniejszych warsztatów dla dzieci, takich jak Kreatywna plastyka czy Rodzinne muzykowanie, a także najciekawszych cyklów np. Spacerów nie tylko historycznych, Kino Latino czy też Literatury na Forum.

Dodatkowo, Krakowskie Forum Kultury przygotowało niespodziankę – Gabriela Dec, która na co dzień prowadzi warsztaty Rodzinnego muzykowania w KFK i Klubach, zaprezentuje Państwu nowy projekt – Rodzinne muzykowanie na ekranie, czyli zabawy muzyczne online, które mogą Państwo odtworzyć z Waszymi pociechami w domu. Będzie kolorowo, muzycznie, energetycznie i wiosennie – premiera w każdy poniedziałek na fanpage’u KFK!

Wtorki to czas ekranowych premier KFK-owych „klasyków”.  W ramach #kfknaekranie zobaczyć będą Państwo mogli nagrania i reportaże z wyjątkowych, minionych już projektów Krakowskiego Forum Kultury. Spektakl baletowy dla dzieci Brzydkie kaczątko jest już dostępny na profilu, a przed nami takie premiery, jak musical Hanka, koncert muzyki Stanisława Radwana oraz reportaż z koncertu Stanisława Radwana, nagrany w grudniu 2018 roku czy też reportaż z jubileuszowych X Krakowskich Miniatur Teatralnych.

KFK nie zapomina także o dorosłych odbiorcach – dla nich przygotowało historię muzyki online w pigułce. W każdą środę na profilu FB KFK przejdziemy przez muzyczne dekady, poznamy ciekawostki
ze świata muzyki, a także posłuchamy najpopularniejszych utworów danego okresu.

To jednak nie koniec atrakcji – aby umilić Państwu czas w domu, regularnie na fanpage’u Krakowskiego Forum Kultury pojawiać się będą aktywności – dla najmłodszych i tych troszkę starszych – labirynty, łamigłówki i odstresowujące kolorowanki! Spodziewajcie się także Państwo nowości, m.in. quizów, podróżniczych inspiracji, a także cyklu wyzwań kreatywnych #craftwithme (we wtorki czekać będzie wyzwanie kreatywne: plastyka dla dzieci, natomiast w czwartki: wyzwanie kreatywne hand made dla młodzieży i dorosłych) oraz wielu innych.

Gorąco zachęcamy – #zostanwdomuzKFK i miło oraz kreatywnie spędź czas z Krakowskim Forum Kultury!
Facebook KFK: www.facebook.com/KrakowskieForum

 • 13:46 Vittorio Monti Czardasz
 • 13:57 John Barry You Only Live Twice - Theme
 • 14:01 The Beatles All You Need Is Love
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic