Informacje

Gwiazdy „Powrotu do przyszłości” spotkają się dziś w internetowym show Josha Gada

Dodano:
Gwiazdy „Powrotu do przyszłości” spotkają się dziś w internetowym show Josha Gada

fot.PAP/EPA/JASON SZENES

Popularny komik Josh Gad staje się powoli specjalistą od organizacji spotkań po latach aktorów kultowych filmów z lat 80. ubiegłego wieku. Po zaaranżowanym przez niego niedawno spotkaniu bohaterów przygodowego „Goonies”, tym razem przyszła kolej na bohaterów „Powrotu do przyszłości” Roberta Zemeckisa. Spotkanie na żywo na youtubowym kanale Josha Gada rozpocznie się już dzisiaj (poniedziałek 11 maja) o godzinie osiemnastej.

Informacja o drugim odcinku programu „Reunited Apart” została ogłoszona na instagramowym koncie Josha Gada. Gdy komik ją obwieszczał, jego wypowiedź przerwał sygnał połączenia internetowego. Po odebraniu rozległa się muzyka z „Powrotu do przyszłości”, a potem dało się słyszeć głos Lei Thompson. „Śnił mi się wczoraj koszmar. Śniło mi się, że jestem zamknięty w domu bez widoków na koniec tej sytuacji. Nie mogłem nikomu uścisnąć dłoni. Ciągle musiałem używać mydła” – zaczął Gad, nawiązując do słów bohatera filmu Roberta Zemeckisa, Marty’ego McFly. „Spokojnie, jesteś już bezpieczny w starym, dobrym 1985 roku” – odpowiedziała mu Thompson, która w „Powrocie do przyszłości” wcielała się w postać matki McFly’a.

Zarówno Thompson, jak i wcielający się w rolę Marty’ego, Michael J. Fox pojawią się w poniedziałkowym programie Gada. Potwierdzony został również udział Christophera Lloyda, czyli słynnego doktora Emmetta Browna. Do rozmowy ma też dołączyć Thomas F. Wilson, który w „Powrocie do przyszłości” grał postać przeciwnika Marty’ego, Biffa Tannena.

Podobnie jak w przypadku pierwszego odcinka, w którym spotkali się aktorzy z „Goonies”, także i w ten poniedziałek można spodziewać się niespodziewanych gości. Niewykluczone, że zobaczymy reżysera Roberta Zemeckisa, a także współscenarzystę Boba Gale’a. Tematów do wspominek będzie dużo. Seria „Powrót do przyszłości” niedawno doczekała się musicalowej wersji, a w ostatnich dniach głośno było o wyjaśnieniach Gale’a na temat rzekomej dziury logicznej w scenariuszu filmu.

Kto nie zdąży na nadawany na żywo program, będzie mógł obejrzeć go potem w całości na serwisie Youtube. (PAP Life)

 • 13:46 Vittorio Monti Czardasz
 • 13:57 John Barry You Only Live Twice - Theme
 • 14:01 The Beatles All You Need Is Love
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic