Informacje

Gwiazdy Hollywood udostępniają za darmo swoją twórczość w Internecie

Dodano:
Gwiazdy Hollywood udostępniają za darmo swoją twórczość w Internecie

fot.PAP/EPA/NINA PROMMER

Podczas gdy światem rządzi strach, a słowa pandemia i koronawirus są odmieniane przez wszystkie przypadki, coraz cenniejsze stają się przyjemności i otucha. Dlatego artyści w Hollywood, mimo wszystko pragną działać i tworzyć dalej. Efekty swojej pracy prezentując fanom za darmo.

Za inicjatora idei bezpłatnych minikoncertów na Instagramie czy Facebooku uchodzi Rob Thomas, ale swoje piosenki zaprezentowali tam również PINK, Chris Martin oraz David Foster i Katharine McPhee. Występu nie odmówił sobie także John Legend, któremu towarzyszyła Chrissy Teigen i gość specjalny, czyli ich córka Luna.

Nie inaczej zachowują się mistrzowie stand-upu. Patton Oswalt opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych dowcipny, ale w istocie niosący otuchę komentarz do aktualnej sytuacji. "WOW, a więc to COVID-9. Nie widziałem wcześniejszego COVID-8, nie wiem, o co w tym wszystkim chodzi, ale to świetna okazja, aby nadrobić zaległości" - mówi, w krótkim filmie.

Oczywiście, nie brakuje także atrakcji dla sporo młodszych fanów. I tak Josh Gad, kojarzony przede wszystkim jako uwielbiany bałwan Olaf z serii "Frozen", transmitował na żywo na Twitterze czytanie swojej ulubionej książki z czasów dzieciństwa. "Utknęliśmy w tym wszystkim razem, więc postanowiłem dać nam wszystkim porcję rozrywki" - powiedział. Ku radości swoich wielbicieli, jego występ nie był jednorazowy.

W jego ślady poszła Jennifer Garner, która zwerbowawszy nie mniej znane koleżanki, zorganizowała wspólne czytanie bajek dla dzieci na Instagramie. Przy okazji zbierając zresztą darowizny na prowadzoną przez siebie organizację charytatywną opiekującą się dziećmi.

Coraz wyraźniejsze staje się zmęczenie dyktaturą strachu, a coraz bardziej potrzebne dystans i nadzieja. Zwłaszcza gdy brak potwierdzonych informacji, jak długo potrwa jeszcze stan podwyższonego ryzyka. (PAP Life)

 • 14:07 John Williams Prologue: Book II and The Escape From The Dursleys
 • 14:11 Francisco Tarrega Recuerdos de la Alhambra
 • 14:15 Vladimir Ashkenazy Fragment Sonaty Patetycznej
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic