Informacje

Gal Gadot podzieliła się na Instagramie wyjątkowym wykonaniem „Imagine” Johna Lennon

Dodano:
Gal Gadot podzieliła się na Instagramie wyjątkowym wykonaniem „Imagine” Johna Lennon

fot.PAP/EPA/JASON SZENES

Kilkanaście gwiazd Hollywood wzięło udział w oryginalnym projekcie zapoczątkowanym przez znaną z roli Wonder Woman aktorkę Gal Gadot. Za pośrednictwem Instagrama wspólnie wykonali piosenkę „Imagine” z repertuaru Johna Lennona. To wyraz solidarności ze wszystkimi, którzy odczuli skutki kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa.

„Dzień szósty samoizolacji. I muszę przyznać, że ostatnie dni sprawiły, że wpędziłam się w filozoficzny nastrój. Koronawirus wpłynął na cały świat. Na wszystkich, niezależnie od profesji i miejsca pochodzenia. Musimy z nim walczyć razem. W Internecie natknęłam się na nagranie Włocha, który grał trąbce na balkonie swojego mieszkania dla wszystkich sąsiadów zamkniętych w domach. Wykonał +Imagine+ i było coś potężnego i czystego w tym nagraniu” – wyznała Gal Gadot przed rozpoczęciem śpiewania piosenki Johna Lennona.

Tuż po niej na ekranie pojawiła się Kristen Wiig, śpiewająca w miejscu, które wygląda na jej przydomowy ogródek. Kolejne wersy piosenki Lennona wykonały następne gwiazdy przebywające właśnie w samoizolacji. Wszystkie w wydaniu „na co dzień” - bez makijażu i z potarganymi fryzurami. Do inicjatywy Gal Gadot dołączyli: Natalie Portman, Mark Ruffalo, James Marsden, Sarah Silverman, Kristen Wiig, Amy Adams, Sia, Pedro Pascal, Jamie Dornan, Zoe Kravitz, Chris O'Dowd, Leslie Odom Jr., Eddie Benjamin, Ashley Benson, Lynda Carter, Jimmy Fallon, Will Ferrel, Norah Jones, Kaia Gerber, Cara Delevingne, Annie Mumolo, Labrinth oraz Maya Rudolph. „A cały świat się zjednoczy” – zakończyła piosenkę Gal Gadot.To jedna z wielu inicjatyw, którymi w ostatnich dniach dzielą się gwiazdy za pośrednictwem swoich kont na mediach społecznościowych. W Polsce zainteresowaniem cieszy się m.in. opisywana wczoraj przez PAP Life akcja czytania bajek na Instagramie. Anna Dereszowska, Natalia Kukulska, Katarzyna Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mela Koteluk i Michał Piróg ustalili półgodzinne dyżury, w trakcie których czytają swoje ukochane bajki. Do inicjatywy dołączają kolejne gwiazdy. W piątek 20 marca bajki będzie można usłyszeć w godzinach od 15 do 19. (PAP Life)

 

 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic