Święta z RMF Classic!

Dodano: Tuesday, 13 December 2016 (09:40)

Najpiękniejsza muzyka na Święta - świąteczny plebiscyt RMF Classic

10 grudnia, po raz piąty z rzędu RMF Classic całkowicie zmienił repertuar z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przez 24 godziny na dobę, aż do 26 grudnia, gramy wyłącznie świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat odpowiada nastrojowi tych wyjątkowych dni. Tuż przed Świętami repertuar wzbogacą najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Dodatkowo Słuchacze RMF Classic mogą wziąć udział w Plebiscycie na świąteczny przebój wszech czasów. Można go wybrać spośród 30 najpopularniejszych piosenek świątecznych – zarówno polskich jak zagranicznych.
Głosowanie odbywa się na naszej stronie: www.rmfclassic.pl/plebiscyt-swiateczny


Dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody –  mini wieże i przenośne odtwarzacze DVD.                                                                                                                           Losowanie nagród na antenie RMF Classic w drugi dzień Świąt po godzinie 18:00


Zamknięcie Plebiscytu i ogłoszenie jego wyników odbędzie się w „Dzień dobry TVN” w piątek 23 grudnia. W towarzystwie Magdy Miśki – Jackowskiej pojawi się znakomity wokalista Rafał Brzozowski. W naszym Plebiscycie możecie głosować na przebój „Santa Claus Is Coming To Town”, który śpiewają właśnie Rafał Brzozowski i Matt Dusk.
Zapraszamy do oglądania wydania „Dzień dobry TVN”  z udziałem naszej dziennikarki i towarzyszących jej wokalistów.

Inną gwiazdą akcji „RMF Classic - Najpiękniejsza Muzyka na Święta” jest brytyjska wokalistka o gruzińskich korzeniach – Katie Melua. W ekskluzywnym wywiadzie dla naszej stacji opowie o swojej najnowszej płycie „In Winter” oraz o tym, jak spędza Święta Bożego Narodzenia w swojej gruzińsko – brytyjskiej rodzinie. „Gwiazda na gwiazdkę w RMF Classic”  w niedzielę 18  grudnia o godzinie 17:00.

Natomiast w Boże Narodzenie o godzinie 21:00 zapraszamy na pierwszy odcinek cyklu, w którym Sebastian Karpiel-Bułecka opowiadać będzie Jowicie Dziedzic-Golec o swoich artystycznych - i nie tylko – doświadczeniach. Sebastian zdradzi nam m.in. co śpiewa córeczce na dobranoc, jak radzi sobie z ariami Mozarta i którą porę roku lubi najbardziej.

Pozostałe informacje prasowe:

 • 11:14 Aleksandr Borodin Prince Igor (Polovtsian Dances)
 • 11:24 Henry Mancini Something for cat
 • 11:27 James Newton Howard Pack Your Bags/Leaving Nova Prime
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 307, Sunday, 16 February 2020
 • 1
  Joey Batey
  Wiedźmin
  Toss A Coin To Your Witcher
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic