Rekordowy udział w czasie słuchania RMF Classic!

Dodano: Friday, 11 October 2013 (14:53)

Jak wynika z najnowszej fali badań Instytutu Millward Brown w III kwartale 2013 roku RMF Classic osiągnął rekordowy poziom udziału w czasie słuchania. Długotrwała wzrostowa tendencja świadczy o rosnącym zainteresowaniu słuchaczy niezwykle bogatym i ciekawym programem stacji.

RMF Classic z kwartału na kwartał systematycznie zyskuje pod względem zasięgu dziennego. Każdego dnia stacji słucha 464 tysiące osób w całej Polsce. To o 4,0% więcej niż w poprzednim kwartale i o 9,2% więcej niż na początku 2013 roku.

 

 

Podczas wakacji wzrastało zainteresowanie serwisem Internetowym radia RMF Classic. We wrześniu strona rmfclassic.pl odnotowała rekordowy wynik – prawie 129 tysięcy unikalnych użytkowników. Liczba odsłon serwisu we wrześniu wynosiła 396 tysięcy.

Rekordowe zainteresowanie serwisem internetowym oraz wysokie wakacyjne wyniki RMF Classic to w znacznej mierze efekt zainteresowania obchodzonymi podczas wakacji 10. urodzinami stacji oraz ogromną popularnością 6. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej.

Dzięki rozmachowi, międzynarodowej promocji i udziałowi znakomitych gości Festiwal, organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic, staje się rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale również w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Stacja muzyczna RMF Classic jest obecna już w 19 miastach Polski. Można jej także słuchać poprzez platformę internetową RMFon. Znakiem firmowym stacji jest starannie dobrany repertuar muzyki filmowej i klasycznej oraz tematyczna różnorodność poszczególnych pasm programowych. RMF Classic przyciąga grono wyjątkowych i lojalnych słuchaczy, którzy cenią sobie oferowany na antenie mariaż nastrojowej muzyki z nowościami świata sztuki, designu i nowych technologii.

Pozostałe informacje prasowe:

 • Notowanie: 281, Sunday, 12 May 2019
 • 1
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Elton John
  Faworyta
  Skyline Pigeon
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic