RMF Classic wybrało „SAMOCHÓD Z KLASĄ 2009”

Dodano: Tuesday, 21 June 2011 (10:18)

19. lutego na Gali wręczenia nagród Auto Lider 2009 tygodnika ”Motor” i miesięcznika ”Auto Moto” oraz Kobiecy Samochód Roku miesięcznika ”Twój Styl”, Radio RMF Classic przyznało własną, nową nagrodę.

Zaszczytny tytuł „Samochód z Klasą 2009” otrzymał FIAT 500C. Auto zostało wybrane w plebiscycie wśród słuchaczek RMF Classic.

Oto niektóre z opinii uzasadniających wybór FIATA 500C:

„Zza szyby tego żuczka każda mieścina wygląda jak Rzym, każda kręta droga jest nadmorską szosą w Monte Carlo, a wszelkie łomoty zamieniają się w operowe arie! Jeszcze tylko poproszę ten długi szal, wielkie okulary i rękawiczki, Grazie, i arrivederci amore! Wrrrrrrrummmm....!”

„Taki mały vintage, połączona elegancja z praktycznością – jak dobrze skrojony gorset z ozdobną koronką. Wszędzie się wkradnie, od wąskiej uliczki z czokolaterią po wielopasmówkę, wiodącą do mojego serca. Do tego cichy i zwinny, a i na nową torebkę można sobie pozwolić, cóż z tego, że chyba setną...”

„Znakomity następca legendarnej 500tki, wspaniały włoski design w każdym calu i doskonała jakość wykonania, dbałość o każdy szczegół (łącznie z materiałami wykończeniowymi). No a przede wszystkim kobiecy w 100% - trochę jak puderniczka, trochę jak biżuteria, ale wciąż z chęcią do wspólnego pobrykania :) Sprawia, że każda kobieta czuje się w nim jak „mała kobietka”, ale z charakterem i silną osobowością.”

„Moim zdaniem to bardzo zgrabne i stylowe „autko z duszą”. Delikatne, a zarazem zaradne, kiedy potrzeba. Myślę, że pasuje do zdecydowanej większości kobiet.”

„Mały kabriolet? Dlaczego nie! 100 konny maluszek lepiej prezentuje się od BMW czy Mercedesa. Poza tym jest można go schować do torebki i będzie jeszcze sporo miejsca na kosmetyki ;)”

Pozostałe informacje prasowe:

 • 21:14 Vangelis Conquest Of Paradise
 • 21:21 Ólafur Arnalds Saman
 • 21:23 John Powell See You Tomorrow
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 281, Sunday, 12 May 2019
 • 1
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Elton John
  Faworyta
  Skyline Pigeon
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic