RMF Classic otwiera klub dla słuchaczy

Dodano: Tuesday, 21 June 2011 (10:48)

20 maja rozpoczął działalność KLUB SŁUCHACZY RMF CLASSIC. Klub zrzeszać będzie słuchaczy i miłośników marki oraz stanowić centrum informacji o nowych przedsięwzięciach radia, specjalnych akcjach promocyjnych, eventach, książkach, płytach i produktach z klasą polecanych przez RMF CLASSIC.

Klub Słuchaczy RMF Classic jest programem lojalnościowym , który stawia sobie za cel przyciągnięcie i zintegrowanie w jednym, najbliższym marce miejscu, licznej grupy słuchaczy zebranych do tej pory na różnych portalach społecznościowych.

„Do stworzenia Klubu zainspirowały nas maile i telefony od słuchaczy – cieszymy się, że tak wiele osób identyfikuje się z RMF Classic. Poprzez Klub chcemy dać się lepiej poznać, opowiedzieć o naszej pracy i naszym zespole, ale także zaoferować Klubowiczom coś wyjątkowego, czego nie znajdą nigdzie indziej : zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia kulturalne, organizowane przez nas spotkania, poznanie interesujących miejsc i ludzi” - mówi dyrektor programowa RMF Classic, Magdalena Wojewoda.

Pierwsze miesiące działania Klubu będą podporządkowane generowaniu nowych użytkowników, dla których przygotowano szereg promocji i konkursów z nagrodami ( w tym iPody z limitowanej serii RMF CLASSIC).

Powstanie Klubu Słuchaczy to kolejny krok na drodze do zwiększania aktywności marki RMF CLASSIC w Internecie po całkowitej przebudowie strony internetowej marki, który zyskała nowy layout i nowe funkcjonalności.

Klub RMF CLASSIC jest oparty o specjalny serwis WWW zaprojektowany przez Agencję Zjednoczenie. W celu korzystania z jego funkcjonalności należy się zalogować, co daje możliwość pełnego dostępu do wszystkich informacji i promocji.

RMF Classic

RMF Classic w każdym tygodniu gromadzi przed radioodbiornikami ponad 2,3 mln słuchaczy w całej Polsce. Odbiorcy tej stacji to bardzo atrakcyjna grupa docelowa. Ponad 57 proc. z nich ma wykształcenie wyższe, a 65 proc. stanowią reprezentanci najbardziej prestiżowych zawodów: dyrektorzy, przedstawiciele wolnych zawodów, pracownicy umysłowi i właściciele firm.

Źródło: Radio Track, MillwardBrown SMG/KRC, 02-04.2010, próba: 21098; struktura słuchaczy według zasięgu dziennego, 05.2009-04.2010, próba: 1263.

 

Pozostałe informacje prasowe:

 • 00:24 Felix Mendelssohn Sen Nocy Letniej (Uwertura)
 • 00:36 Ludwig van Beethoven Symphony No.7 in A major Opus 92 (4)
 • 00:44 Jean-Baptiste Lully Canarie
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 281, Sunday, 12 May 2019
 • 1
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Elton John
  Faworyta
  Skyline Pigeon
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic