Michael Bublé specjalnym gościem świątecznych programów RMF Classic

Dodano: Friday, 6 December 2013 (10:59)

Od 6 grudnia przez trzy tygodnie przed Bożym Narodzeniem RMF Classic będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje 24 godziny na dobę. To kontynuacja pierwszego w Polsce projektu radiowego, który w ubiegłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy.

W ramach akcji Najpiękniejsza Muzyka na Święta na antenie RMF Classic pojawi się gość specjalny – Michael Bublé. W specjalnych programach  w RMF Classic przypomnimy nie tylko piosenki z jego hitowego albumu „Christmas”, ale również inne przeboje.  Michel Bublé opowie słuchaczom RMF Classic o swoich rodzinnych świętach,  marzeniach i planach oraz zaprezentuje swoje ulubione świąteczne przeboje w wykonaniu innych artystów. Emisja programu w każdą niedzielę aż do świąt o godz. 17.00. w RMF Classic.

 


W tegorocznej świątecznej  playliście  RMF Classic przygotowało bardzo bogaty wybór najpiękniejszych, najbardziej świątecznych piosenek oraz tematów instrumentalnych z filmów i seriali o Świętach.  Ale przede wszystkim to jedyna stacja radiowa, w której można posłuchać znanych tematów świątecznych w niespotykanych aranżacjach i zaskakujących wykonaniach. W  specjalnym świątecznym  repertuarze znajdą się między innymi: „White Christmas”, “Jingle Bells”, “Santa Claus Is Coming To Town”, “Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow” w gwiazdorskich  wykonaniach Franka Sinatry, Louisa Armstronga, Elvisa Presleya oraz w nowszych aranżacjach  Michaela Bublé, Diany Krall,  Roda Stewarta czy  Katie Melua. Nie zabraknie także polskich przebojów takich jak:  „Z kopyta kulig rwie” – Skaldów, „Dzień jeden w roku” - Czerwonych Gitar oraz „Pod niebem pełnym cudów” zespołu Raz Dwa Trzy. Na kilka dni przed Wigilią pojawią się również najpiękniejsze kolędy w interpretacji najlepszych polskich wokalistów.

Pozostałe informacje prasowe:

 • 21:23 John Powell See You Tomorrow
 • 21:27 Reinhold Heil Streets of Paris
 • 21:32 Adam Nowak Moskwa-Odessa
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 281, Sunday, 12 May 2019
 • 1
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Elton John
  Faworyta
  Skyline Pigeon
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic