Matrix Live: Film In Concert - ruszyła sprzedaż biletów

Dodano: Thursday, 11 April 2013 (13:51)

Są już bilety na finałowy koncert tegorocznej edycji FMF-Festiwalu Muzyki Filmowej. Przypominamy, że ostatniego dnia festiwalu, w niedzielę 29 września, w hali ocynowni ArcelorMittal Poland zabrzmi symultaniczne wykonanie koncertowe superprodukcji amerykańsko-australijskiej: Matrix. Gościem honorowym wydarzenia i równocześnie dyrygentem będzie sam Don Davis - autor muzyki do tej kultowej trylogii.

Bilety można kupić za pośrednictwem portalu www.eventim.pl oraz w trzech punktach sieci informacji miejskiej InfoKraków: przy ul. św. Jana 2, w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2) oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11). Kosztują 80 zł (sektor A) i 50 zł (sektor B).

Koncert Matrix Live: Film In Concert będzie rozrywką przyszłości na najwyższym poziomie. Wizjonerskie obrazy science fiction zostaną połączone z brzmieniem dużej orkiestry symfonicznej i chóru. Film zostanie zaprezentowany na wielkim ekranie w jakości HD, a nowe technologie wykorzystywane w produkcji widowiska zapewnią niezapomniane wrażenia. Matrix w wersji symultanicznej to wyjątkowe doświadczenie muzyczne i wizualne, a także spore wyzwanie pod względem realizacji technicznej i muzycznej. W przeciwieństwie do zwykłego seansu kinowego czy koncertu będziemy mieć do czynienia z dziełem totalnym, wciskającym publiczność w fotele od pierwszej do ostatniej sekundy.

Więcej o koncercie: http://www.fmf.fm/pl/3/351/352/matrix-live-film-in-concert

Przypominamy, że finałowy koncert to nie jedyna ważna informacja dla fanów festiwalu. W tym roku, zamiast jak dotychczas w maju, zapraszamy na FMF w ostatni weekend września. Festiwal rozpocznie się 26 września i potrwa cztery dni (do 29 września). Gwiazdę koncertu inauguracyjnego ogłosimy do końca kwietnia.

Więcej o festiwalu: www.fmf.fm

 

Pozostałe informacje prasowe:

 • 00:36 Ludwig van Beethoven Symphony No.7 in A major Opus 92 (4)
 • 00:44 Jean-Baptiste Lully Canarie
 • 00:46 Georges Bizet Carmen (Pieśń Toreadora)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 281, Sunday, 12 May 2019
 • 1
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Elton John
  Faworyta
  Skyline Pigeon
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic