Agustin Egurrola z nowym programem w RMF Classic!

Dodano: środa, 12 września 2012 (14:13)

W najbliższy czwartek (13 września) w RMF Classic startuje „Taneczna Mapa Świata Agustina Egurroli”. To cykl dziesięciu autorskich programów znanego choreografa, który w każdym odcinku przedstawi jeden z popularnych gatunków tańca.

Agustin Egurrola to  jedna z największych, polskich gwiazd tańca towarzyskiego. Jest wielokrotny mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich, a także cenionym choreografem i animatorem życia tanecznego.  Dotychczas był znany głównie ze współpracy z popularnymi formatami telewizyjnymi. Cykl „Taneczna Mapa Świata” w RMF Classic jest jego radiowym debiutem. Jak wyznaje:  „Pokazać w radiu taniec i emocje z nim związane to dla mnie nowe wyzwanie”.  Słynny choreograf  opowie między innymi o swoich spotkaniach z argentyńskim tangiem, ojczystą, kubańską salsą,  a także wiedeńskim walcem. Będą wyprawy na roztańczonym Broadway  i na bajeczne rewie do Las Vegas. Wśród zaproszonych  do programu gości znajdą się najważniejsze postaci z branży tanecznej: światowa i polska czołówka choreografów,  najlepsi i nagradzani na międzynarodowych turniejach tancerze, a także znani artyści muzycy.

Cykl „Taneczna Mapa Agustina Egurroli” będzie nadawany w RMF Classic przez dziesięć tygodni, w każdy czwartek  o godz. 17:00.

Kampania reklamowa programu została przygotowana przez Agencję Reklamową DSK z Warszawy  i  obejmie największe portale internetowe, tygodniki opinii oraz life-stylowe magazyny. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Dział Promocji Grupy RMF.

 


 

Pozostałe informacje prasowe:

 • Notowanie: 256, niedziela, 24 czerwca 2018
 • 1
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 2
  Sixto Rodriguez
  Sugar Man
  Sugar Man
 • 3
  Bartosz Chajdecki
  Kruk. Szepty słychać po zmroku
  temat
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2018 RMF Classic