Nowe Horyzonty Nowe Horyzonty

Wygraj dostęp do filmów w ramach festiwalu mBank Nowe Horyzonty!

Już 18 lipca startuje 24. Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty.
Do tych niesamowitych filmowych emocji można dołączyć z każdego miejsca na świecie. Weź udział w naszym konkursie i wygraj dostęp do filmów w ramach festiwalu mBank Nowe Horyzonty.

W formatce opisz scenę filmową, która wywołuje u Ciebie największe emocje.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lipca 2024. Łącznie nagrodzimy 10 osób. Jedna nagroda składa się z kodów na 4 seanse online w ramach festiwalu mBank Nowe Horyzonty.

mKonto Intensive: Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konto oraz kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, dostępnych na stronie www.mBank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/mkonto-intensive/. Opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 0 zł przy wpływie min. 10 000 zł miesięcznie lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynosi minimum 100 000 zł. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata za prowadzenie mKonta Intensive wynosi 49,50 zł miesięcznie.

Promocja Karta festiwalowa mBank Nowe Horyzonty

Promocja Karta festiwalowa mBank Nowe Horyzonty trwa od 07.05.2024 r. do 30.09.2024 r. Aby skorzystać z promocji:

  • złóż wniosek o wydanie Karty z wizerunkiem 24. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego mBank Nowe Horyzonty,
  • zaakceptuj treść tego Regulaminu na wniosku o wydanie Karty.

W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne, które w czasie trwania promocji posiadają lub otworzą rachunek wskazany w Regulaminie, dla których możliwe jest wydanie Karty z wizerunkiem festiwalowym (Visa Foto i Visa Me). Uczestnik promocji, który spełni wszystkie ww. warunki otrzyma Kartę z wizerunkiem 24. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego mBank Nowe Horyzonty bez opłaty za wydanie w czasie trwania promocji. Dodatkowo będzie mógł skorzystać z benefitów od naszego partnera Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Po zakończeniu okresu promocyjnego tj. od 01.10.2024 r. opłatę za Kartę pobierzemy zgodnie z obowiązującą taryfą. Dodatkowe benefity od naszego partnera Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, po okazaniu Karty w czasie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego mBank Nowe Horyzonty (w dniach 18.07.2024 r. - 28.07.2024 r.):

Zniżka na bilety festiwalowe na filmy prezentowane podczas 24. Międzynarodowego Festiwalu mBanku Nowe Horyzonty (18 zł zamiast 25 zł). Zniżka jest naliczana tylko od biletów w cenie 25 zł (w ramach doprecyzowania podczas Festiwalu będę sprzedawane bilety w następujących cenach: sekcja Pokazy galowe - 29 zł, Filmowy - 25 zł, Karta klubowa KNH/ Nasz Wrocław - 20 zł, Karta mBank/VISA - 18 zł - cena z naszą Kartą czyli niższa o 7 zł od wyjściowej ceny biletu).Można kupić maksymalnie 2 bilety na jeden seans, jeden posiadacz Karty mBank/VISA może kupić w cenie 18 zł maksymalnie 10 biletów. Zniżka wyłącznie dla posiadaczy specjalnej Karty Visa z wizerunkiem 24. Międzynarodowego Festiwalu mBank Nowe Horyzonty. Zniżka jest dostępna wyłącznie online. mBank przekaże posiadaczowi Karty Visa z wizerunkiem 24. Międzynarodowego Festiwalu mBank Nowe Horyzonty kod zniżkowy. Po przeprocesowaniu wniosku i wydaniu Karty kod zniżkowy zostanie wysłany mailem procesowym do klienta. Klient otrzyma jeden kod dla każdej wydanej Karty z wizerunkiem 24. Międzynarodowego Festiwalu mBank Nowe Horyzonty. Przy użyciu kodu klient będzie mógł kupić maksymalnie 10 biletów ze zniżką na seanse filmowe wyświetlane w trakcie trwania 24. Międzynarodowego Festiwalu Nowe Horyzonty. Bilety do kina będą imienne.

Zniżka na kawę. Zniżka obowiązuje wyłącznie w bistro kina Nowe Horyzonty (mieszczącego się pod adresem: ul. Kazimierza Wielkiego 19a/21, 50-077 Wrocław).Opłata za kawę po zniżce będzie wynosiła 5 zł.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania benefitów opisaliśmy w Regulaminie Promocji „Karta festiwalowa mBank Nowe Horyzonty” zamieszczonym na stronie: www.mbank.pl/pdf/promocja/karta/karta-festiwalowa-mbank-nowe-horyzonty-do-30-09-2023.pdf

Posłuchaj:
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Dirty Dancing (odc. 1)
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Noce i Dnie (odc. 2)
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Diuna 2 (odc. 3)
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Speed (odc. 4)
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Łowca Androidow (odc. 5)
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Ben Hur (odc. 6)
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Trędowata (odc. 7)
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Ptaki (odc. 8)
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Hobbit Pustowkie Smauga (odc. 9)
posłuchaj Kino to emocje: Grażyna Stachówna - Kabaret (odc. 10)
Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic