MocArt na warsztat! Konkurs na projekt statuetki dla RMF Classic

Radio RMF Classic od 2010 roku organizuje prestiżowy plebiscyt MocArty RMF Classic. MocArt to wyjątkowa nagroda przyznawana ludziom ze świata filmu, sztuki, nauki i nie tylko. Wyboru laureatów dokonują słuchacze stacji, którzy mogą także zgłaszać swoje propozycje do nominacji. Statuetki otrzymali m.in. Tomasz Bagiński, Ewa Błaszczyk, Tomasz Kot i Małgorzata Kożuchowska. Statuetki przyznawane są w 4 kategoriach głównych: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Muzyka Filmowa Roku, Rzecz w klasą, wręczane są także nagrody specjalne „Bo wARTo!”, Kobieta z Klasą oraz Nagroda Specjalna dla Ambasadora Kultury Polskiej. Gala rozdania nagród odbywa się co rok w marcu, a uświetniają ją występy znanych polskich muzyków m.in. Anny Marii Jopek, zespołu KROKE czy Leszka Możdżera. W marcu 2017 roku już po raz 7. rozdane zostaną  MocArty RMF Classic!

RMF Classic ogłasza konkurs na nowy projekt statuetki MocArta! Konkurs skierowany jest do artystów plastyków, projektantów grafiki, studentów uczelni artystycznych z Polski.

Projekt statuetki powinien być nowoczesny, kreatywny, symbolicznie nawiązujący do wizerunku Amadeusza Mozarta. Istotne jest świeże i twórcze podejście do tematu. Statuetka nie powinna zawierać elementów związanych z zapisem nutowym tj. klucza wiolinowego, nut, pięciolinii. Może zostać wykonana w dowolnej technice, ale musi zostać przewidziane miejsce na plakietkę. Reszta zależy od wyobraźni uczestników konkursu.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 3000 złotych netto. Zwycięski projekt pojawi się na plakatach, grafikach, filmach z Gali rozdania nagród, będzie używany także w działaniach promocyjnych stacji m.in. na stronie  internetowej radia.
Autor zostanie zaproszony na Galę rozdania nagród.

Na prace czekamy do 31 grudnia 2016r.  Pytania związane z konkursem prosimy przesyłać na adres: marta.kubala@rmfclassic.pl

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Konkursu i zgadzam się na zawarte w nim warunki uczestnictwa.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia i organizacji konkursu oraz ogłoszenia werdyktu.
W przypadku zdobycia nagrody zobowiązuję się do:
a) autorskiego wykonania matrycy/formy oraz dostarczenia ich do siedziby Organizatora.
b) przeniesienia nieodpłatnie na rzecz Organizatora autorskich praw majątkowych do projektu statuetki w zakresie wszelkich znanych w chwili zawierania umowy pól eksploatacji, w tym w szczególności pól eksploatacji opisanych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.Radio RMF Classic jest muzyczną stacją, obecną w 19 największych miastach Polski. Dzięki starannie dobranemu połączeniu muzyki filmowej i klasycznej, wiarygodnym serwisom informacyjnym i tematycznej różnorodności pasm programowych przyciąga grono wyjątkowych słuchaczy. To intrygujące połączenie muzyki i dobrego smaku z najnowszymi informacjami ze świata sztuki, designu i nowych technologii. Stacja często gości na swojej antenie znakomitości polskiego życia kulturalnego i wiele innych ciekawych postaci.

 • 17:42 Nikita Magaloff, Fryderyk Chopin Polonaise in Ab major Opus 53
 • 17:48 Mark Snow The X-Files
 • 17:52 1984, Carter Burwell A Great Adventure / River Crossing
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 252, niedziela, 20 maja 2018
 • 1
  John Lunn
  Downton Abbey
  The Suite
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Sufjan Stevens
  Tamte dni, tamte noce
  The Mystery of Love
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2018 RMF Classic