Na otarcie łez - nowa zabawa

Słuchaj już w czwartek (od 10:00 do 14:00)
Zaprasza: Dariusz Stańczuk

Któż z nas nie uronił w kinie chociaż jednej łezki? Są takie filmy, podczas których nawet największym twardzielom wilgotnieją oczy… Są takie sceny w historii kina, przy których ręce same wyciągają się po chusteczki…

Postanowiliśmy przypomnieć Wam te najważniejsze, najlepsze, najbardziej wzruszające. Tym bardziej, że już 21 maja, podczas 10. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, zobaczymy jeden z najsłynniejszych „wyciskaczy łez” – obsypanego Oskarami „Titanica”. To będzie niezwykła projekcja z muzyką na żywo  i zapewne tradycyjnie już krakowska Tauron ARENA pękać będzie w szwach. Możecie znaleźć się wśród kilkunastotysięcznej widowni, jeśli weźmiecie udział w naszej nowej zabawie pod hasłem – „Na otarcie łez”. Codziennie do wygrania jest podwójny bilet na pokaz „Titanic Live in Concert”, 21 maja o godzinie 18:00!!!

Oto zasady zabawy:
Codziennie (od poniedziałku do piątku), po godzinie 10:00 zapytamy Was o tytuł filmu, który zasłynął wśród widzów jako „wyciskacz łez”. Będziemy stopniowo podpowiadać, naprowadzając Was na trop. To będą podpowiedzi związane z treścią filmu, bądź aktorami, którzy w nim zagrali. To może też być muzyka lub fragmenty wywiadów z jego twórcami. Waszym zadaniem jest – po pierwsze podanie prawidłowego tytułu i wpisanie go w konkursową formatkę, po drugie – odpowiedź na dodatkowe pytanie, które znajdziecie w formatce. Uwaga! Pod koniec zabawy w danym dniu Prowadzący wybierze autora najciekawszego wpisu spełniającego wymogi regulaminu zabawy i nagrodzi go podwójnym biletem na pokaz „Titanic Live in Concert”, 21 maja o godzinie 18:00 w Tauron ARENIE w Krakowie oraz składanką RMF Classic „Najpiękniejsza Muzyka Filmowa” vol. 1 i latarką z funkcją SOS.

1. Zgodnie z art. 25 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OPERA FM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-204), ul. Waszyngtona 1. 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prawidłowej realizacji Konkursu, ustalenia i ogłoszenia Zwycięzcy, realizacji praw do nagrody i nie będą udostępniane innym odbiorcom, 3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4. Podanie danych osobowych Spółce jest dobrowolne.

 • 16:46 Hans Zimmer Maestro
 • 16:50 Katie Melua If You Are So Beautiful
 • 16:54 Lisa Gerrard, Klaus Badelt Elysium
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 214, niedziela, 23 kwietnia 2017
 • 1
  Justin Hurwitz / Benj...
  La La Land
  Another Day of Sun
 • 2
  Krzysztof Komeda
  Dziecko Rosemary
  Sleep Safe And Warm
 • 3
  Rocky Roberts / Luis Bacalov
  Django
  Django
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright © 2017 RMF Classic