Polecamy

Fridge by yDe – świeże kosmetyki z lodówki ważne przez 2,5 miesiąca

UWAGA! Pierwszych 50 słuchaczy RMF Classic, którzy kupią świeże kosmetyki Fridge by yDe, otrzymają 15% rabatu. Wejdź na https://fridge.pl/, w koszyku zaznacz „mam kod rabatowy” i wpisz specjalne hasło dla słuchaczy RMF Classic „RMFCLASSIC15”. Zapraszamy!

Rabat nie obowiązuje na próbki, zestawy promocyjne oraz ostre szczotki. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Firma fridge stworzyła nową kategorię kosmetyków - kosmetyki świeże, prosto z lodówki, o krótkiej dacie przydatności. Dziś w laboratorium Fridge, oprócz świeżych kosmetyków, powstają ciągle nowe pomysły na kremy, balsamy, perfumy a ostatnio nawet na ekstremalnie naturalne substancje myjące.

Kremy Fridge nie zawierają żadnych substancji syntetycznych oraz alkoholu, a ich okres ważności to 2,5 miesiąca, właśnie dlatego należy przechowywać je w lodówce – są jak świeże jedzenie dla naszej skóry. Świeżość kosmetyków, oraz odpowiednio opracowane receptury kremów zapewniają najlepsze wchłanianie ważnych dla skóry substancji.

Fridge – młodość trzymaj w lodówce!

Różnica między fridge a klasycznymi kosmetykami jest jak między świeżym sokiem wyciśniętym z grejpfruta a napojem o smaku grejpfrutowym przydatnym do spożycia przez 2 lata.

Założycielką Fridge by yDe jest Magdalena Beyer, która wywalczyła sobie na rynku pozycję marki niszowej i ekskluzywnej. Wyjątkowy sposób podchodzi do swoich klientek. Magdalena zaryzykowała i stworzyła produkt, jakiego do tej pory nie było.

„Nagle nadszedł taki moment, że pomyślałam - czemu ja tych świetnych praktyk nie miałabym zastosować u siebie? Dlaczego nie zrobić czegoś, nad czym mam pełną kontrolę, co działa dokładnie tak, jak ja chcę a produkt jest marzeniem innych kobiet... Jak wspomniałam mam bardzo wrażliwą cerę i nie znalazłam wcześniej nic co by ją dobrze pielęgnowało. Fridge stał się rozwiązaniem! To wszystko zbiegło się w czasie z kupnem starego pocysterskiego folwarku w Starzyńskim Dworze, gdzie od 1290 roku cystersi prowadzili gospodarstwo zielarsko owocowe... Pomyśleliśmy z mężem, że może to jest czas na stworzenie marki kosmetycznej ekstremalnej... Jeździliśmy na targi eco, spotykaliśmy się ze specjalistami w dziedzinie chemii. Wszystkie naturalne marki były do siebie podobne, miały alkohol, często eko konserwanty, podobne zapachy i długie terminy przydatności. My chcieliśmy inaczej, bez kompromisów. I w końcu razem z chemikami entuzjastami, dla których nasz pomysł był fantastycznym wyzwaniem stworzyliśmy nową kategorię „kosmetyki świeże”. Jestem z tego dumna!”

fragment wywiadu całość dostępna tu: https://fridge.pl/receptura-swiezosci/magdalena-beyer

Wraz z młodym zespołem pasjonatów, biologów i biotechnologów, stworzyła nową kategorię kosmetyków: kosmetyki świeże. Tak powstała marka Fridge, która pierwsze dwa lata poświęciła drobiazgowym badaniom laboratoryjnym nad najlepszym składem specyfików. Każdy składnik oddziałuje na skórę w konkretny sposób, w kosmetykach nie ma pustych wypełniaczy. To idealna kompozycja, która stymuluje naturalne procesy odnowy komórkowej. Składników jest tyle, ile być powinno, by zadbać o piękno naszej skóry – więcej wcale nie znaczy lepiej.

Świeże kosmetyki prosto z lodówki. Receptury tworzone przez młody zespół biologów i biotechnologów są jak receptury mistrzów sztuki kulinarnej na najbardziej wyszukane dania! Kremy są jak... świeże jedzenie dla skóry!

Fridge to krok dalej niż kosmetyki ekologiczne.
Fridge wyznacza normy. Międzynarodowe certyfikaty kosmetyków naturalnych są zbyt liberalne (dopuszczają użycie wielu substancji syntetycznych, w tym konserwantów, jak również alkoholu etylowego). Fridge nie stosuje żadnych konserwantów i nie stosuje alkoholu etylowego (który wysusza skórę), a tym samym wyznacza bardzo ostre kryteria.


Udowodnione działanie
Krem 1.1 w 28 dni zmniejsza istniejące zmarszczki do 35% oraz zapobiega powstawaniu nowych - na podstawie testów laboratoryjnych, a nie deklaracji konsumenckich. Połączenie technologii ze świeżością składników pozwoliło na stworzenie produktu doskonałego. Składniki fridge wnikają przez warstwę rogową naskórka, do skóry właściwej. Zapewnia to prawidłowe odżywienie tkanek, wydalanie toksyn, stymuluje naturalne procesy odnowy komórkowej. Z biegiem czasu dobrze odżywiona skóra potrzebuje kremu coraz mniej, a nie odwrotnie.

Najcenniejsze składniki
Ceny olejków eterycznych stosowanych w kremach fridge dorównują cenom złota. W składach znajdują się wyłącznie najwyższej jakosci oleje tłoczone na zimno i ekstrakty roślinne. Wyjątkowe składniki zapewniają prawidłowe odżywienie tkanek, wydalanie toksyn, stymulują naturalne procesy odnowy komórkowej. Z biegiem czasu dobrze odżywiona skóra potrzebuje kremu coraz mniej, a nie odwrotnie.

Własna plantacja róży na pomorzu
Podtrzymujemy tradycję cysterskich upraw, hodujemy kwiaty i zioła wykorzystywane później w naszych kosmetykach. Dzika róża jest królową na plantacji fridge... prawdziwa bomba witamin i antyoksydantów. Zawartość witaminy C w oleju z tej róży jest 30-kronie wyższa niż w tej samej ilości soku z cytryny. Cudowny olej różany tłoczony na zimno jest składnikiem wielu naszych kremów.

Preparaty fridge powstają w 100 % z naturalnych składników – nie zawierają ani grama konserwantów lub alkoholu.

Jedną z substancji aktywnych jest witamina C, której zawartość w oleju z dzikiej róży jest 30-krotnie wyższa niż w tej samej ilości soku z cytryny.

Zauważyła je już nie tylko polska, ale i światowa prasa, np. designerski magazyn "Wallpaper". Wierną fanką serum bomb jest Katarzyna Tusk,  Make life easier:

„Polska marka Fridge wprowadziła na światowy rynek całkiem nową kategorię kosmetyków – tak zwane "kosmetyki świeże". Nie zawierają one żadnych składników syntetycznych ani alkoholu. Ze względu na swoje właściwości muszą być przechowywane w lodówce, a ich ważność wynosi dwa i pół miesiąca od daty produkcji. Serum do twarzy, które widzicie na zdjęciu, kupiłam po raz piąty i nie znalazłam jeszcze godnego następcy. „
żródło: http://makelifeeasier.pl/inne/nie-daj-sie-zakonserwowac-czyli-dlaczego-warto-korzystac-z-produktow-ktore-szybko-traca-swiezosc/

 • 03:39 Georg Friedrich Haendel Concerto grosso G-dur op.6 nr 1 (5)
 • 03:42 Johann Strauss II Geschichten aus dem Wienerwald
 • 03:50 Franz Joseph Haydn Symfonia nr 101 D-dur Zegarowa (2)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 224, niedziela, 15 października 2017
 • 1
  Hans Zimmer / Benjamin...
  Blade Runner 2049
  2049
 • 2
  Limahl
  Niekończąca się opowieść
  Never Ending Story
 • 3
  John Williams
  Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy
  Rey's Theme
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright © 2017 RMF Classic