Informacje

Cameron Diaz porzuciła aktorstwo?

Dodano:
Cameron Diaz porzuciła aktorstwo?

fot. PAP/EPA

Światowe media żyją informacją, jakoby Cameron Diaz zrezygnowała z kariery aktorskiej. To, że Diaz podjęła taką decyzję, wyjawiła jej koleżanka po fachu, Selma Blair. Teraz Blair wycofuje się ze swoich słów.

Selma Blair, znana z takich filmów jak "Szkoła uwodzenia" i "Legalna Blondynka", została zapytana przez brytyjski dziennik "Metro" o ewentualny sequel "Ostrożnie z dziewczynami". Przyznała, że chętnie wystąpiłaby w takiej produkcji, ale jest problem z jej koleżanką - Cameron Diaz, gdyż ta porzuciła aktorstwo. Diaz miała jej powiedzieć, że zamierza skupić się na swoim mężu, Benjim Maddenie i życiu domowym.

Sensacyjna informacja rozeszła się po światowych mediach lotem błyskawicy. Blair postanowiła odnieść się do medialnej burzy na swoim Twitterze. "Dajcie spokój, proszę. Tylko sobie zażartowałam w wywiadzie. Cameron Diaz z niczego nie rezygnuje. Za to ja rezygnuję z bycia jej rzecznikiem" - napisała.

Diaz po raz ostatni pojawiła się na srebrnym ekranie w filmie "Annie", który miał premierę w 2014 r. W tym samym roku poznała swojego przyszłego męża, muzyka Benjego Maddena. Przedstawiła ich sobie szwagierka rockmana, Nicole Richie. Po siedmiu miesiącach Diaz i Madden wzięli dyskretny ślub. Być może marzeniem aktorki jest posiadanie dzieci. Chociaż w tym roku skończy 46 lat, jeszcze nie było jej dane zasmakować macierzyństwa. Co ciekawe, jej mąż jest od niej o siedem lat młodszy.

Diaz ma w swojej filmografii takie hity jak "Maska", "Sposób na blondynkę", "Aniołki Charliego", "Vanilla Sky" czy "Gangi Nowego Jorku". Dubbingowała też postać królewny Fiony w obrazie animowanym "Shrek". (PAP Life)

 • Notowanie: 244, niedziela, 18 marca 2018
 • 1
  Sufjan Stevens
  Tamte dni, tamte noce
  The Mystery of Love
 • 2
  Daria Zawiałow
  Plan B
  Jeszcze w zielone gramy
 • 3
  Lianne La Havas
  Twój Vincent
  Starry Starry Night
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright © 2018 RMF Classic